بازارهای جهانی غرق در pandemic, اخبار برخی از افت 10%

توکیو — جهانی سهام سقوط پنج شنبه پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بیماری همه گیر کوروناویروس و شاخص غرق در وال استریت.

شاخص CAC 40 در فرانسه تضعیف 6.6 درصد به 4,307.17 در حالی که آلمان را از دست داخ 6.8 درصد به 9,732.75. بریتانیا FTSE 100 فرو 5.7% به 5,542.17.

قرارداد در آینده برای میانگین صنعتی داو جونز سقوط 5.2% در حالی که S&P 500 را از دست داده و 5 درصد است.

در وال استریت یک شبه داو کاهش یافت و به بازار خرس خاک با از دست دادن که کشیده آن 20 درصد کمتر از رکورد ماه گذشته. گسترده تر S&P 500 که سرمایه گذاران حرفه ای سازمان دیده بان نزدیک تر است و تنها یک درصد به دور از افتادن به خود بازار خرس که پایان طولانی ترین بازار گاو نر در وال استریت تاریخچه.

هیچ نشانه ای از احیای اعتماد به نفس در آسیا است.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شیرجه 4.4 درصد به 18,559.63 پایین ترین سطح در چهار سال. استرالیا S&P/ASX 200 کاهش یافته است 7.4% به 5,304.60. کره جنوبی Kospi نیز با کاهش 3.9% به 1,834.33. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 3.7% به 24,309.07 در حالی که شانگهای کامپوزیت شاخص ریختن 1.5% به 2,923.49.

تایلند معیار سقوط 10% در جلسه بعد از ظهر تحریک 30 دقیقه توقف به تجارت. آن کاهش یافت و بیشتر پس از معاملات از سر گرفته, از دست دادن 11 درصد است. فیلیپین بازار از دست داده و 10 درصد نیز در نتیجه معاملات متوقف شد. در هر دو مورد رد شد بدترین تک-بعد ضرر و زیان پس از بحران مالی 2008.

هند Sensex swooned 8.6%.

هیچ خرید در بهره

با این بازار هنوز هم در حال سقوط “ما را دیده اند, شما می دانید, قابل توجه خرید-بهره و در عین حال پس از معامله گران هنوز هم در دریافت کردن حالت. آنها فقط می خواهم به آن را به صورت نقدی گفت:” جکسون وانگ کهربا تپه سرمایه Ltd. در هنگ کنگ است.

“به طوری که نوعی حالت وحشت اما آیا این حالت وحشت متوقف خواهد شد در کوتاه مدت این واقعا بستگی دارد که چگونه این ویروس حادثه می رود به جلو” وانگ گفت.

کاهش اخیر بوده است که یکی از وال استریت را سریعترین خلوت این قدر. سریعترین S&P 500 تا به حال افتاده از یک رکورد به یک خرس بازار شد بیش از 55 روز در سال 1987.

باطل نوسانات بازار در حال تبدیل شدن روال به عنوان سرمایه گذاران با عجله به فروش میان عدم قطعیت در مورد چگونه به شدت شیوع را ضربه زدن به اقتصاد است.

برخی از اقتصادهای در حال حاضر کاهش قبل از شیوع ویروسی حتی شروع به علت عظیم اختلال برای اولین بار در چین مرکزی که در آن ویروس سرچشمه گرفته و به تدریج در سراسر آسیا.

محدودیت های مسافرتی اضافه کردن به نگرانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام محدودیت های مسافرتی برای بسیاری از کشورهای اروپایی اضافه شده به نگرانی بیش از اختلالات به سفر و تجارت در حالی که هشدار بیش از “هشدار دهنده سطح انفعال” توسط دولت در corralling این ویروس بیشتر مطرح زنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد در برنامه ریزی برای کاهش مالیات و دیگر اقتصادی امداد در اواخر روز دوشنبه اما او هنوز به پرده هر جزئیات. قانونگذاران باید در برابر پیشنهاد خود را برای یک برش به مالیات حقوق و دستمزد.

“بازار قضاوت در آن (تهمت را) اعلام شده است که آن را بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. و در حالی که محدودیت های مسافرتی در افرادی که از اروپا به خوبی از سلامت نقطه نظر از نقطه نظر اقتصاد بسیار خبر بد” گفت: Michael McCarthy از CMC Markets.

او افزود: “وجود دارد نگرانی واقعی این مفهوم را میرسانند به اندازه کافی انجام شده برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس و این حکم از بازار شده است شدید باشد.”

چهارشنبه 1,464.90 نقطه از دست دادن داو محو آن 1,167 نقطه به دست آوردن از شنبه و می ایستد به عنوان شاخص دوم-بزرگترین نقطه قطره انتهایی تنها روز دوشنبه غوطه 2,013.

سرمایه گذاران به دنبال دولت و بانک و کمک به

سرمایه گذاران می خواهم برای دیدن اقدام هماهنگ از سوی دولت و بانک مرکزی برای جلوگیری از تهدید به اقتصاد از ویروس. کاهش نرخ بهره و هزینه های دولت را حل نمی کند بحران — تنها مهار این ویروس می توانید — اما آنها می تواند خار فعالیت های کسب و کار و کمک به سرپا نگه داشتن تقاضا است.

“مطلق سرعت و اندازه می افتد ما دیده می شود و حجم عظیمی از سهام تبادل دست در اینجا و در سراسر جهان به ما می گوید که ما در پایان این عنوان نشده است و ما به احتمال زیاد برای دیدن آسیب بیشتر طی روزهای آینده و هفته” مک کارتی گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید, اما ترس است که اقتصاد جهانی می تواند نکته را به یک رکود اقتصادی با slowdowns در تولید و شیرجه رفتن در فعالیت های کسب و کار به عنوان مردم در خانه بمانند به جای سفر, خرید, و یا ناهار خوری.

بیشتر نوسانات رود

بسیاری از تحلیلگران انتظار بازار برای نوسان به شدت تا تعدادی از عفونت های جدید را متوقف می کند شتاب. در ایالات متحده تعداد موارد است و در صدر 1,000. در سراسر جهان بیش از 126,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 4,600 فوت کرده اند.

عملکرد وزارت خزانه داری یکی از بلندترین زنگ زنگ در وال استریت در مورد خطرات اقتصادی از بحران باقی می ماند و زیر 1% با عملکرد 10 ساله خزانه داری در 0.74% از 0.83% اواخر روز چهارشنبه. که نشانه ای از کاهش تقاضا برای امن سرمایه گذاری است.

استراتژیست در گلدمن ساکس روز چهارشنبه به شدت کاهش انتظارات خود را برای رشد درآمد در سال جاری گفت: آن منجر به پایان bull بازار S&P 500 آغاز شد که بیش از یک دهه پیش. آن گفت: این انتظار قرعه کشی پایین به مختصری به عنوان درآمد ارتجاعی بعد از آن در سال.

یک سقوط در قیمت نفت شده است از بین برود سود برای شرکت های انرژی در حالی که پایین ترین رکورد در خزانه بازده فشردن بخش مالی. استراتژیست می گویند S&P 500 سود هر سهم می تواند به اندازه کافی برای کشیدن شاخص را به 2,450 در وسط سال. خواهد بود که نزدیک به 28% کاهش از خود رکورد است.

در دیگر معاملات معیار خام ایالات متحده از دست داد $1.64 دلار 31.35 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داد $1.38 دلار 32.98 در هر بشکه در روز چهارشنبه. قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی, قیمت به $1.76 دلار 34.03 در هر بشکه رسید.

دلار تضعیف شد و به 103.78 ین ژاپن از 104.53 ین در چهار شنبه. یورو رشد شاخص را به پایین $1.1239 از $1.1271.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de