جهانی CMO سوزی گوزن ترک eBay پس از نزدیک به 5 سال

پس از تقریباً پنج سال با eBay، ابتدا به عنوان مدیر ارشد بازاریابی برای آمریکای شمالی و سپس به عنوان vp و CMO جهانی، سوزی دیینگ در حال ترک پلت فرم تجارت الکترونیک است.

دیرینگ در بیانیه ای که در لینکداین به اشتراک گذاشته شده بود، تصمیم به ترک eBay را «هر چیزی جز آسان» ناميد، اما خاطر نشان کرد که زمان بندی برای او مناسب است که فرصت های ديگری را دنبال کند.

دیینگ نوشت: “من تصمیم خود را در حال حاضر بر اساس موفقیت ها و قدرت کلی از نام تجاری و من هیجان زده برای دیدن eBay شتاب به عنوان شرکت سر به 25 سال آینده،” Deering نوشت. “این شده است humbling به بخشی از یک نام تجاری است که هدف محور در هسته و پر از بسیاری از افراد پرشور و با استعداد و فروشندگان است.”

سخنگوی eBay خروج Deering به Adweek را تایید کرد ، و اضافه کرد که او خواهد شد اقامت در اواسط ماه اکتبر برای کمک به آماده شدن برای فصل تعطیلات.

یک سخنگوی گفت: “سوزی در طول پنج سال گذشته مقدار فوق العاده ای را به انجام رسانده است، هم به عنوان یک رهبر در تیم بازارهای آمریکای شمالی و هم اخیرا ً به عنوان تیم بازاریابی جهانی.” سوزی در طول زمان خود با eBay، کمپین های خلاقانه رفتن به بازار را رهبری کرده است و در تغییر تمرکز eBay به سمت روابط مادام العمر با مشتریان ما در مقیاس جهانی موثر بوده است.”

قبل از زمان خود را با eBay، Deering به عنوان مدیر ارشد اجرایی در آتلانتا مبتنی بر آژانس Publicis Moxie برای بیش از سه سال خدمت کرد. قبل از آن، او بیشتر دوران بازاریابی و کسب و کار خود را در سمت مشتری گذراند، از جمله بیش از ۱۰ سال در ورایزون، بخش عمده ای از آن زمان در نقش های بازاریابی ارشد، و همچنین Home Depot و شرکت والت دیزنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>