جلعاد به 20 میلیون دلار برای جلوگیری از بسته شدن تجاوز و ایدز-پیشگیری غیر انتفاعی

مصادف با روز جمعه ملی جوانان به اچ آی وی و ایدز آگاهی روز داروسازی غول جلعاد اعلام کرد ایجاد جهانی جدید 20 میلیون دلار از صندوق برای کمک به نگه داشتن مبارزه بهداشت و درمان و تجاوز غیر انتفاعی باز است.

جلعاد مراقبت (COVID-19 حاد امداد و اورژانس پشتیبانی) آخرین حمایت مالی ابتکار از این شرکت بهترین و شناخته شده برای تولید Truvada که به طور گسترده ای استفاده می شود اچ آی وی داروی ضد ویروسی گرفته و روزانه هزاران نفر برای جلوگیری از عفونت.

از 20 میلیون دلار را در قالب کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی در حال حاضر پشتیبانی شده توسط جلعاد مانند آن 139 همکاران در سراسر جنوب آمریکا و نما خدمات اجتماعی سازمان هایی مانند شاهزاده خانم Janae محل.

جلعاد می گوید بسیاری از این گروه ها در صورت بسته شدن فوری و یا فسخ خدمات حیاتی به دلیل کاهش رشد اقتصادی. سازمان ها ممکن است دریافت تا $100,000 در هر یک از کمک های اضطراری.

“در سراسر جهان ما در حال شنیدن از سازمان های غیر انتفاعی است که آنها در حال تلاش برای دیدار با نیازهای جوامع آنها خدمت می کنند در طول COVID-19 بحران” برت Pletcher, جلعاد را evp امور شرکت گفت.

“برای سال های بسیاری از ما ایستاده بود با سازمانهای مبتنی بر جامعه است که ارائه بحرانی و حمایت از مردم زندگی با اچ آی وی ویروسی, هپاتیت, سرطان و بیماری های دیگر” Pletcher اضافه شده است. “این است که در به رسمیت شناختن اهمیت کار خود که ما در حال راه اندازی این صندوق برای کمک به این گروه ها باقی می ماند مالی پایدار برای مدت طولانی.”

در علاوه بر این به کمک مالی صندوق جلعاد اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به سان متئو کانتی قوی صندوق به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک و افراد شناور در کالیفرنیا که در آن دفتر مرکزی شرکت واقع شده است. اضافی $1 میلیون دلار را به صندوق شهرداری برای لس آنجلس در شهرستان که در آن جلعاد سلول درمانی تحقیقات انجام شده از طریق شرکت تابعه آن بادبادک داروسازی.

جلعاد را در حال حاضر در حال انجام برنامه های کمک به 400 میلیون دلار به سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان در سال گذشته بسیاری از کسانی که گروه های تحت شرکت درمانی قیمومیت زمینه HIV/AIDS, کبد و بیماری های هماتولوژی و انکولوژی و التهاب و بیماری های تنفسی.

اما بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی که جلعاد بودجه نیز حیاتی مراکز حمایت از جامعه تجاوز. آخرین Nov. 20 به مناسبت ترانس بعد از یاد جلعاد به 4.5 میلیون دلار به 15 فراجنسیتی خدمات سازمان است که فراتر از ایدز-پیشگیری است. سازمان هایی مانند Translifeline (خودکشی-پیشگیری و پشتیبانی از hotline) و کسا یاقوت (اضطراری فراهم می کند که مسکن و دیگر خدمات به خطر ترانس مردم در واشنگتن) دریافت بخشی از این کمک های مالی جریان.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im