گیلبرت سوختگی رول به پیروزی در مهمترین رویداد UFC on ESPN 9

گیلبرت سوختگی است که رسما به یک مدعی در سبک وزن UFC را بدست آورد.

33 سال حضور خود را اعلام کرد و با پیروزی بر قهرمان سابق Tyron Woodley شنبه شب در راس تسهیلات در لاس وگاس.

همه که گم شده بود پایان او به عنوان برنده هر دور در راه خود را به یک تصمیم به اتفاق آرا پیروزی در مهمترین رویداد UFC on ESPN 9 اول مبارزه با رویداد ورزشی در نوادا از یک دولت-دستور shutdown در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سوختگی کاهش یافته و قطع Woodley با سراسیمگی در افتتاحیه دقیقه و صرف نزدیک به کل دور در موقعیت های بالا. او کاهش یافته است او را دوباره در چهارمین اما نمی تواند مهر و موم معامله.

“من نمی توانید به پایان برسد در ابتدا, اما آن را نمی ممکن است یک چیز بد نیست چون من می خواستم به همه نشان می دهد من می توانم مبارزه پنج دور با سابق قهرمان” سوختگی گفت.

او ثابت کرد که و بیشتر.

سوختگی قادر به برنده شدن قابل توجه مبادلات و حتی فرود نرم و صاف کردن حذف در سابق دو بار همه آمریکایی کشتی گیر.

“من احساس می کنم بزرگ” سوختگی گفت. “من فقط اعدام همه چیز من روت را انجام دهد. من مطالعه زیادی برای این مبارزه است.”

این ششمین مستقیم پیروزی برای سوختگی و دوم متوالی از دست دادن Woodley بود که در عمل برای اولین بار پس از از دست دادن کمربند خود را به Kamaru عثمان در مارس 2019.

“من فکر می کنم او سخت کار می کرد و در شکل بزرگ و زمان آن را جدی” UFC رئیس دانا سفید گفت: از Woodley. “او تحت سلطه امشب. او را رها کنید در این رتبه بندی و خواهیم دید که آنچه که او می خواهد به انجام است. او 38 سال پیر شده است (بیش از یک سال) از او جنگیدند. این سخت است برای انجام حتی اگر شما یک جسمی دمدمی مزاجی او را دوست دارم.”

زنان strawweight چشم انداز مکنزی درن قابل توجه بود و در تندرست از از دست دادن حرفه ای.

این جودو آس پیچیده کردن پا از هانا Cifers با پشت خود را بر روی حصیر و نورد را به یک kneebar برای پایان دادن به مبارزه میدوی را از طریق دور اول.

“من فکر می کنم آن را یک شروع” درن گفت. “خوب اولین گام به سوی ساخت تاریخ و نشان دادن پتانسیل من. این چیزی است که من واقعا می خواستم”

این اولین بار بود, خال کوبی ارسال در UFC زنان تقلا.

درن رنج می برد او برای اولین بار از دست دادن حرفه ای در ماه اکتبر فقط چهار ماه پس از تولد اولین دختر. او در بر داشت یک چند لحظه کوتاه از موفقیت اوایل شنبه شب پس از آن با حروف بزرگ هنگامی که Cifers منتخب به ماندن در محدوده نزدیک با درن در حصیر به جای حمایت به دور است.

“من برگشتم از بارداری و مبارزه خوب با آماندا (Ribas) اما او بهتر از من که روز و من قادر به واقعا نشان می دهد که چگونه من بود” درن گفت. “من فکر می کنم هیچ چیز بهتر از به انجام یک ارسال که هیچ کس تا به حال انجام شده نشان می دهد که ‘سلام من جودو و بله من اینجا هستم و آماده به در UFC و بله من که برای کمربند.’ “

LAS VEGAS, NEVADA - MAY 30: Mackenzie Dern celebrates after her submission victory over Hannah ...
لاس وگاس نوادا – مارس 30: مکنزی درن جشن بعد از پیروزی تسلیم بیش از هانا Cifers در strawweight مبارزه در UFC Fight Night رویداد در UFC APEX در 30 مه سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC) (ufc طریق گتی ایماژ)

همچنین در صفحه اصلی کارت روزولت رابرتز برنده برای چهارمین بار در پنج UFC مبارزه با ارسال دور دوم از Brok ویور که تا به حال از دست رفته وزن بسیار سبک وزن و کشمکش است.

ویور ماند تهاجمی اما رابرتز تا به حال یک پاسخ برای همه چیز در نهایت قبل از اتمام مبارزه با یک سری از حق دست بر روی زمین برای راه اندازی یک عقب-naked choke.

بیلی Quarantillo لبه سنبله Carlyle در عقب و جلو 150 پوند catchweight امر است که شامل هر دو مبارزان موقعیت تجاری در تصدیق در طول سه دور.

سنگین وزن Augusto ساکایی در زمان تقسیم-تصمیم گیری بیش از Blagoy ایوانف به عنوان نه جنگنده واقعا می تواند در ایجاد حرکت بسیار بیش از 15 دقیقه.

اولیه کارت برجسته شد برتر زنان او مدعی Katlyn Chookagian محو Antonina شوچنکو برای 15 دقیقه برای گرفتن انتقام از یک عنوان به از دست دادن خواهرش والنتینا شوچنکو در ماه فوریه است.

شنبه رویداد بود فقط تایید شده توسط نوادا ورزشی کمیسیون در روز چهارشنبه و UFC قصد دارد برای میزبانی هر دعوا شنبه هر چند ژوئن 27 در تاسیسات با طرفداران پس از اجرای سه کارت در فلوریدا در اوایل این ماه.

سفید گفت: روند قرار دادن حوادث در چنین سابقه ای بار کار می کند بهتر در چمن خانه خود را در یک مرکز تولید مجاور به مقر خود را.

“این ساختمان زیبا در تلویزیون,” او گفت:. “ما در برخی عرصه عظیم با هیچ صندلی پر شده است. آن کار بزرگ. این محل ساخته شده بود و طراحی شده برای دعوا.”

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im