گتی ارائه می دهد 10 ، 000 دلار کمک مالی به زنان Nonbinary معماران و طراحان

بینش کلیدی:

  • تقاضا برای “معتبر” و unretouched تصاویر زنان و nonbinary مردم در حال افزایش است.
  • گتی ایماژ امیدوار است برای کمک به افزایش درآمد برای معماران و طراحان در بحران است.

با بسیاری از معماران و طراحان مستقل از کار یک خبر خوب سر رسیده است.

امروز گتی ایماژ اعلام کرد 10 ، 000 دلار کمک مالی برای زنان و nonbinary معماران و طراحان شده اند که تیراندازی تجاری, عکس ها و ویدئوها برای کمتر از پنج سال. این کمک مالی است که برای اولین بار از یک مداوم جریان مالی اختصاص داده شده برای متنوع تصاویر از زنان femmes و nonbinary مردم برای اضافه کردن به ورزشگاه را #ShowUs کتابخانه معرفی شده در سال 2019.

این #ShowUs پروژه ایجاد شده برای گسترش گزینه برای گتی ایماژ کاربرانی که به طور فزاینده تقاضای واقعی تر پرتره از زنان و nonbinary مردم است. به عنوان متنوع نمایندگی رشد می کند و مصرف کنندگان و خوانندگان انتظار زیبایی تصاویری که فراتر از معمولی نازک سفید, مدل, بیکینی, و همچنین به عنوان الهام بخش تصاویر زنان و nonbinary مردم به شرکت در ورزش و فعالیت های دیگر است که نشان می دهد قدرت است.

بیشتر از کمک های مالی جدید خواهد شد نورد بعد از آن در سال. آخرین مهلت برای اولین #ShowUs نرم افزار کمک مالی است که ممکن است 10 و یک برنده شد و در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

A black woman wearing a suit speaks into a microphone

سارا Waiswa/گتی ایماژ

این #ShowUs پروژه اسپانسر شده از طرف کبوتر و Girlgaze شبکه برای زنان-شناسایی و nonbinary معماران و طراحان تاسیس شده توسط Amanda de Cadenet سال گذشته است. #ShowUs بود 2019 برنده جشنواره کن نقره ای شیشه: شیر برای تغییر.

ربکا سویفت, جهانی, رئیس بینش خلاق در گتی ایماژ گفت: هدف از #ShowUs است که برای “کمک به ترویج معتبر تصویر زنان در رسانه ها.”

“ما هنوز در حال کار به سمت این هدف امروز—هر دو در جلو و پشت دوربین گفت:” سویفت. “به عنوان بخشی از این پروژه ما متعهد به بازگشت بخشی از پول ساخته شده را به جامعه پس به افتخار سالگرد یک سال از راه اندازی ما اعلام اولین اعطا کند.”

An older woman with a bald head plays basketball with two children

تالیا هرمان/گتی ایماژ

نه تنها برنده, عکاس, دریافت $10,000 اما آنها نیز خواهد شد یک فرصت برای مجوز محتوای گتی ایماژ در 100 ٪ حق امتیاز. گتی خلاق تیم را نیز پیشنهاد مربیگری برای grantee.

سریع گفت: تقاضا برای تصاویر است که به تصویر کشیدن زنان و nonbinary مردم اصیل در حال افزایش است. از ژانویه 2019 از طریق ژانویه سال 2020 گتی دیدم زیادی افزایش می دهد در جستجو برای عباراتی مانند “زن مو طبیعی” (یک 2,333 درصد افزایش) و “بدن مثبت” (470 درصد افزایش یافته است.) جدید جستجوی عباراتی مانند “unretouched” همچنین در زمان خاموش نشان می دهد که رسانه ها و برندها به دنبال فراگیر تر تصاویر در زیبایی و پرتره (persian).

این #ShowUs کتابخانه ارائه می دهد چهار بخش است که به تصویر کشیدن زنان و nonbinary افراد واقعی الهام بخش, الهام بخش, قناعت و زیبایی است. تحت الهام بخش, مطالب مانند “ترانس زن با زن بازی در درام” و “متفاوت-abled زن فیلیپینی powerlifter آموزشی” تصویر کشیدن استعدادهای جسمانی و توانایی. زیبایی رده در کل حاوی محتوای نمایش ارشد, زنان آرایش, سیاه, زنان یک ظاهر طراحی شده مو خود را و زنان مبتلا به ویتیلیگو زخم و albinism در میان دیگر ویژگی های منحصر به فرد.

A young woman with Down Syndrome wearing boxing gloves leans against the ropes of a boxing ring

SolStock/گتی ایماژ

در طول coronavirus همه گیر بسیاری از مستقل معماران و طراحان و هنرمندان خود را به طور ناگهانی از کار. سویفت اذعان کرد که گتی ایماژ امیدوار است برای کمک به تقویت جامعه در طول یک بحران است.

“ما امیدواریم که پس از آنها قادر است و آن را امن برای انجام این کار این است که این کمک هزینه الهام بخش زن-شناسایی و nonbinary معماران و طراحان را به تصرف خود واقعی-داستان زندگی این زنان می دانند که: عزیزان خود, دوستان خود را, خود را در جوامع گفت:” سویفت. “اما فقط به عنوان مهم است که آنها چیزی به کار در حالی که جهان در مکث.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im