Gen Z و هزاره کارآفرینان گام تا به کمک میان Covid-19 بحران

کلید بینش:

  • به عنوان Covid-19 بحران میکشد در کارآفرینان جوان ساخته شده است, برنامه های جدید و چرخد و کسب و کار خود را به ارائه کمک های اولیه.

از جایی که کار مردم به نحوه ارتباط آنها و آنچه آنها می پوشند (یا نیست) این Covid-19 بحران به سرعت تغییر زندگی روزانه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. همراه با بحران اقتصادی نیز در سمت چپ بسیاری از نیاز به ارائه یک فرصت برای کارآفرینان به دنبال آدرس این ظهور ترک ها در جامعه است.

لحظه ای است و نه بدون سابقه. یک گزارش جدید از Wunderman تامپسون تجارت به بررسی چگونه گذشته بیماری های همه گیر منتقل کرده اند و فرهنگ ها و موسسات و سیستم های ارزشی در طول تاریخ منجر به نوآوری آورده ضرورت است. این طاعون به عنوان مثال که در سراسر اروپا و آسیا در قرن 14 بود و پس از رنسانس.

“به عنوان فئودالیسم درگذشت همراه با طاعون ثروت فردی در جای خود” نویسندگان این گزارش بنویسید. “تجار و بازرگانی, بانکداری, سرمایه گذاری املاک و پیشرفت در علم مردم رو به جلو و شرکت ما ریشه شروع به رشد می کنند.”

در حال حاضر Gen Z و هزاره رهبران کسب و کار در حال نشان دادن خلاقیت خود را دارند از pivoting ابتکارات موجود برای ساختمان های جدید است.

دادن به جامعه و کشور

با تعداد زیادی از کسب و کارهای محلی مجبور به بستن درهای خود را Jorge Richardson, 24, می خواستم برای کمک به جلوگیری از آنها را از ماندن بسته به طور دائم. راه حل: کارت های هدیه.

در اواخر ماه مارس ریچاردسون و همکار خود موسسان عرضه TogetherCard.org یک موتور جستجو برای کارت های هدیه ای است که اجازه می دهد تا به کاربران برای نگاه کردن هزاران نفر از کسب و کار توسط کد پستی و رفتن به طور مستقیم به شرکت کارت هدیه صفحه. تمام درآمد حاصل از رفتن به کسب و کار.

“هدف از این حداقل برای چند ماه آینده این است که چگونه به ارسال به عنوان بسیاری به کمک به کسب و کارهای محلی که ممکن است” ریچاردسون گفت.

در یک شبیه پیگیری Clemson University student Sudarshan Sridharan, 19, تاسیس نجات Mom-and-Pop مغازه ها یک سایت که متصل به کاربران کسب و کار در سراسر کشور است که ارائه کارت های هدیه. این پلت فرم همچنین این دسته از پرداخت آنلاین به صورت میلادی تنظیم نشده است به انجام این کار.

“کلمسون شبیه شهر ارواح در طول بهار و من متوجه شدم که بسیاری از این کسب و کار بودند برای رفتن زیر اگر هیچ چیز تغییر” Sridharan گفت. “در عرض سه روز من تا به حال در این نسخه برای اولین بار از این سایت ساخته شده و آن را با انجمن به اشتراک گذاشته شده توسط هر دو دانشگاه کلمسون و اتاق بازرگانی محلی. چیزهایی که فقط در زمان خاموش از وجود دارد.”

ساخت اتصالات برای تقویت روحیه و پایین خطوط

برای کسانی که مایل به خود را ارائه می دهند قدردانی و حمایت از کارگران ضروری در خطوط مقدم 6FTCloser فراهم می کند یک راه است. این سایت اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال کوتاه شخصی ویدئوها از لطف و معرفی کارگران ضروری به دریافت این پیام ها و ارائه آنها به صورت ناشناس و اجازه می دهد این گزینه از پاسخ از طریق پلت فرم.

“من از دیدن خستگی ناپذیر تلاش قهرمانان ما در خط مقدم و احساس هر دو عمیقا سپاسگزار برای کار خود و به طور فزاینده ای با انگیزه برای رسیدن به طور مستقیم به می گویند با تشکر از شما'” گفت: co-founder نوح فریدمن, 25. “مشاهده همه کف کردن خود ویندوز و صدای قابلمه و ماهی تابه—یک حرکت زیبا از همبستگی—من تعجب اگر وجود دارد یک راه برای قدردانی بیشتر شخصی است.”

در عرض چند روز فریدمن و بنیانگذاران, Sahil Bhaiwala, 25, تا به حال یک نسخه از 6FTCloser تا و در حال اجرا است.

“کل هدف از 6FTCloser است به ما را تشویق به انجام این عمل ساده از شناخت فرد دیگری به طوری که آنها می دانند که آنها در حال پشتیبانی و دوست داشتنی” اضافه شده Bhaiwala. “این هزینه چیزی جز چند ثانیه از زمان و می تواند تاثیر بیشتری بر روی زندگی کسی را از ما احتمالا می تواند تصور کنید.”

به کسب و کارهای کوچک با هم, هوش اجتماعی, پلت فرم Trufan آغاز شده است, میزبانی, مجازی, سمینارها و ارائه دسترسی رایگان به مدت 45 روز برای مخاطبان خود تقسیم بندی ابزار SocialRank به شرکت هایی با کمتر از 25,000 پیروان.

بیش از 80 smalls صاحبان کسب و کار با حضور Trufan اولین رویداد و تا کنون بیش از 1500 شرکت امضا کرده اند تا به صورت رایگان دسترسی به SocialRank.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de