ایستگاه گاز غارت شده پس از تظاهرات در برابر در لاس وگاس

غارتگران سطل آشغال یک فروشگاه در شرق لاس وگاس اواخر یکشنبه در مدت کوتاهی پس از معترضان پراکنده از یک زندگی موضوع اعتراض در لاس وگاس.

بریتنی با سنگ تیز کردن, دستیار مدیر در شورشی ایستگاه گاز در 208 E. Tropicana Ave. گفت: صبح روز دوشنبه که گروههای از مردم وارد فروشگاه در حدود 9:45 p. m. و سطل آشغال آن است.

“معترضان بود پایین آمد Tropicana,” گفت: با سنگ تیز کردن. “… آنها پرتاب همه چیز را شکست ویندوز. وجود دارد چند نفر که آمد پشت ثبت نام کنید. آنها به سرقت برده, ثبت نام سیگار. همکار من رو ضربه به سر با یک بطری نوشابه و به پایان رسید تا با مخفی شدن در حمام.”

کارگران کارگر برای تعمیر آسیب اوایل دوشنبه, تمیز کردن شیشه های شکسته در پارکینگ. پمپ گاز بودند ضبط و با سنگ تیز کردن و گفت: این فروشگاه خواهد بود بسته برای روز. او تا به حال هیچ فوری برآورد خسارت.

پلیس لاس وگاس بودند در صحنه اما کاهش یافته بود. یک پلیس لاس وگاس دیده بان فرمانده ارجاع سوال در مورد هر گونه حوادث ناشی از تظاهرات به یک سخنگوی پلیس بود که بلافاصله نظر در دسترس صبح روز دوشنبه.

دیرین مشتری Najja هاشم گفت: این مهم است که به افتخار حافظه جورج فلوید مرد کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس در مه 25, جرقه تظاهرات در سراسر کشور و در لاس وگاس. اما او گفت: غارت و خرابکاری مانند آنچه رخ داده است در Rebel فروشگاه یکشنبه شب غیر قابل قبول است.

“افرادی هستند که فقط نادان” او گفت:. “همه این افراد (در فروشگاه) من شده است با دانستن آنها را برای سال. این فروشگاه در اینجا پشتیبانی از این محله. انجام آنچه شما باید انجام دهیم. اعتراض همه شما نیاز به. اما آیا شما به یک ظرف غذا تا کالاهای اساسی از یک محله?”

پلیس لاس وگاس با استفاده از گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور به شکستن یکشنبه شب تظاهرات که مسالمت آمیز آغاز شد اما در نهایت خشونت تبدیل شد. حداقل دو نقد و بررسی-مجله خبرنگاران بودند ضربه توسط گلوله های لاستیکی در حالی که پوشش تظاهرات در نوار.

آن هنوز روشن نشده اوایل صبح دوشنبه, آیا هر کسی که دستگیر شده بود در تازه ترین تظاهرات بیش از مرگ فلوید.

پلیس نیز با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات در روز جمعه و شب شنبه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای جزئیات بیشتر.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im