Gap Inc. ترویج سونیا Syngal به مدیر عامل و منصوب جدید اعضای هیئت مدیره

سونیا Syngal بالای اجرایی در نیروی دریایی پس از سال 2016 ترویج شده است به مدیر عامل با نام تجاری شرکت مادر Gap Inc. خانواده از برندها نیز منصوب, دو عضو جدید به هیئت مدیره و رئیس اجرایی.

این زیر یک سری از رهبری shakeups در خرده فروشی کنگلومرا و مارک های خود که شامل نیروی دریایی قدیمی, Gap, موز جمهوری و Athleta, در میان دیگران. Syngal انتصاب موثر است مارس 23.

“برای رهبری این شرکت را در فصل بعد ما به دنبال پویا رهبر است که می تواند یک احترام عمیق برای مشتریان و تصمیم گیری لازم برای ارائه ارزش از نمونه کارها ما را از مارک های بیش از مدت طولانی” گفت: Bob Fisher, Gap Inc. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل موقت, در بیانیه ای. “[Syngal] بسیار عالی اپراتور که همواره نوآوری و قاطع عمل او منجر با هر دو چشم انداز و قلب است.”

سال گذشته بود که یکی از خشن برای شرکت. Gap Inc. سهام کاهش 25% در طول دوره 2019 و از ماه نوامبر سه مدیران ارشد را ترک کرده اند. سابق مدیر عامل شرکت هنر پک طرح به چرخش قدیمی نیروی دریایی به یک شرکت مجزا بود اوراق در ماه ژانویه و پس از او تحت فشار قرار دادند و در اواخر سال 2019.

در همان زمان که Gap Inc. تصمیم به نگه داشتن قدیمی نیروی دریایی در زیر چتر آن این شرکت اعلام کرد که شکاف تجاری مدیر عامل نیل Fiske نیز تخلیه و موقعیت خود را. فقط یک هفته بعد فاصله با نام تجاری CMO Alegra o’hare چپ کمتر از یک سال پس از او قرار ملاقات.

قبل از به نقش خود به عنوان مدیر عامل برای نیروی دریایی Syngal به عنوان evp جهانی زنجیره تامین و عملیات محصول برای نام تجاری. او شده است با این شرکت از سال 2004 در چندین کلیدی رهبری و مدیریت نقش ها از جمله مدیر عامل شرکت کسب و کار در اروپا و svp از Gap Inc.’s تقسیم بین المللی و بین المللی خروجی را بدست آورد.

“این یک افتخار است که برای ساخت در این شرکت میراث غنی و سرب ما حدود 130,000 کارکنان در تبدیل کسب و کار ما و عملیات با موفقیت به رقابت در آینده” Syngal در بیانیه ای گفت.

بابی مارتین را به عنوان Gap Inc.’s اجرایی و رئیس هیئت مدیره در مارس 23. مارتین شده در هیئت مدیره از سال 2002 و گسترده تجربه های خرده فروشی. او قبلا به رهبری خارج شده و بین المللی به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت و یک مدیر سابق دیلرد Inc.

الیزابت اسمیت و امی مایل به عضویت هیئت مدیره موثر آوریل 1. اسمیت سابق مدیر عامل شرکت Bloomin’ مارک و قبلا نیز برگزار شد, ارشد در آون محصولات و کرافت غذاهای. مایل بود مدیر عامل شرکت شاهوار سرگرمی گروه از سال 2009 تا 2018 و خدمت در هیئت مدیره از Norfolk Southern Corporation و ASM جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im