پارسه در حال مبارزه با اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس بحران

کارشناسان بهداشت و روزنامه نگاران در حال تلاش برای فشار به مردم نسبت به منابع مفید در COVID-19 بیماری همه گیر. حتی مارک زوکربرگ و Facebook در حال وارد شدن به این عمل می کنند. اما اطلاعات غلط در سراسر رسانه های اجتماعی بازتاب داشته است از طریق مختلف جوامع آنلاین.

پس از نام های بزرگ در جامعه بازی مشترک حقایق این ویروس در پاسخ از طرفداران خود نگران آنها است. بسیاری از به نظر می رسید مانند آنها مصرف COVID-19 تقریبا به طور جدی به عنوان آنها باید.

بنابراین برایس بلوم یک esports وکیل تصمیم به شروع پارسه مقابل COVID-19. هدف این است که برای استفاده از یک هماهنگ رسانه های اجتماعی تلاش برای آموزش بازی. بلافاصله برخی از برجسته ترین صداها در دنیای بازی از جمله streamers esports سازمان ها و بازیکنان حرفه ای همه امضا به تعهد.

صدای شامل جک “شجاعت” Dunlop یک پرچم در حال اهتزاز با 1.1 میلیون پیروان و شرکای تجاری متعدد از جمله Chipotle و نقدی نرم افزار; Edwin کاسترو محبوب ترین FIFA streamer با توجه به کشش معیارهای; و گابریل “FalleN” تولدو دو زمان Counter-Strike: Global Offensive قهرمان.

“اگر شما یک صدای با استفاده از آن گفت:” براد Sive ارشد درآمد افسر Team SoloMid پیشرو esports سازمان که امضا کرده است به این تعهد است. “ما می خواهیم به پروژه این پیام است که هر کس نیاز دارد به مراقبت از یکدیگر. امن است. گوش دادن به کارشناسان. اگر CDC است درخواست شما را به انجام چیزی است که فقط آن را انجام دهد.”

علاوه بر وب سایت و رسانه های اجتماعی فشار پارسه مقابل COVID-19 همچنین ایجاد یک ویدئو شامل 27 نام های بزرگ در دنیای بازی است. اگر تبلیغ آشنا به نظر می رسد دلیل آن است که بر اساس Joss Whedon ضد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی 2016 از ویژگی مشهور است.

پارسه دیگر زمان به صحبت می کنند به طور مستقیم به خود مخاطبان است. Wading را از طریق سی دی زبان می تواند دشوار است برای بسیاری از علاقهمندان به بازی جوان و در عین حال این فیلم کمک به ارائه یک پیام ضروری در راه است که حس می کند.

این ابتکار عمل به وعده رسیدن به بسیاری از مردم که هنوز هم نمی کاملا درک دامنه این بیماری همه گیر. در حالی که اطلاعات غلط را ادامه خواهد داد به اشتراک گذاشته شود در رسانه های اجتماعی داشتن عمده اثرگذارندهها در سراسر قابل توجهی در صنعت به اشتراک گذاری اطلاعات مفید بسیار مهم خواهد بود برای اطلاع رسانی عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im