بازی نشان می دهد شبکه دونفره قسمت های اصلی این سال سیاهی خانواده پسند تخته سنگ

بینش کلیدی:

  • شبکه راه اندازی جدید نشان می دهد اما چسبیده تر و آرامش بیشتر فرمت های.
  • بازی نشان می دهد شبکه مخاطبان به خصوص با ارزش هستند زیرا آنها تمایل به تماشای زندگی می کنند.

پس از بازگشت به بازی های سنتی نشان می دهد در فرمت های 2018 و رها کردن نام مورد GSN طی upfronts فصل بازی نشان می دهد شبکه می گوید آن است که انجام تبدیل. در حال حاضر کابل شبکه فشار بیشتر به چه کار دو برابر خواهد شد و خروجی آن از قسمت های اصلی این سال آینده است.

در این سال در صف مقابل گفتگو با خریداران خواهد شد در تمرکز است که با گسترش برنامه نویسی و تاکید می کند که این شبکه نشان دهنده یک “پناهگاه امن” برای برندها به دنبال فرار از خاموش کردن و قرار دادن و یا مخاطره آمیز برنامه نویسی گفت: evp آگهی فروش جان Zaccario.

“مشتریان ما می دانم آنچه را که آنها از اینجا دریافت کنید: آنها بازی را نشان می دهد” Zaccario گفت. “آنها می توانند برنامه ریزی برای آن قابل پیش بینی است و آرامش برای مردم که در حال خرید رسانه ها سه یا چهار ماه ،

بازی نشان می دهد برنامه های شبکه به دو برابر 550 ساعت برنامه نویسی اصلی آن منتشر شد سال گذشته است. این greenlit دو سری جدید: مردم گیج بر اساس گیج جدول کلمات متقاطع است که اجرا می شود در مجله مردم; و استاد ذهن یک بازی چیزهای بی اهمیت نشان دادن میزبانی بازیگر Brooke Burns.

بازگشت به شبکه در این سال ها به اصل امریکا می گوید: گرفتن 21, دانش مشترک و نشانه و همچنین همزمان قسمت از دشمنی خانواده توسط استیو هاروی.

کسانی که جدید و بازگشت برنامه در خط با بازی نشان می دهد شبکه ‘s برنامه تعریف که چرخد و دور از مدرن فرمت های سنتی و راحتی-مواد غذایی کرایه مخاطبان آن ولع مصرف بود.

“ما در یک حالت تبدیل مخاطبان و تعقیب بازدید که ممکن است در خارج از ژانر” Zaccario گفت. “ما در حال تعقیب بازدید که در داخل برنامه تعریف و تبلیغ در پاسخ به آن است.”

مردم گیج بود که در تولید طی سال گذشته در صف مقابل خواهد شد در حال حاضر یک فرصت برای شبکه به جعل نام تجاری جدید مشارکت که آن را دنبال خواهد کرد و در پشت سر هم با افراد ناشر مجله مردیت Corp. نشان می دهد اولین بار است که این شبکه با همکاری یک نام تجاری با مردم در مقیاس ها و به رسمیت شناختن نام که Zaccario گفت: کمک به جلب مخاطبان و جذب تبلیغ کنندگان.

درست به آن در دراز مدت پیام برای تبلیغ بازی نشان می دهد شبکه را نیز بر آن خانواده پسند برنامه نویسی صف رفتن به 2020-21 در صف مقابل.

“هستند بسیاری از مکان ها در هر دو خطی و تلویزیون خارج خطی و تلویزیون است که با نام تجاری ایمن و یا که ممکن است قرار دادن به دلایل مانند آشکار جنگ” Zaccario گفت. “ما یک پناهگاه امن از زمانی که بازار دیکته ما به یاد مردم از آن است.”

بازی نشان می دهد شبکه ادامه خواهد داد و با آن نوار برنامه ریزی رویکرد که در آن نشان می دهد درجه های بعدی قسمت های سراسر پنج weeknights. بسیاری از بازی نشان می دهد شبکه مخاطبان به تماشای زندگی می کنند و صف خود را از اصل آوردن در بینندگان Zaccario گفت. در سال گذشته 10 میلیون بیننده این شبکه با توجه به نیلسن آمار و ارقام ارائه شده توسط بازی نشان می دهد شبکه.

“ما مخاطبان تماشای بازی نشان می دهد شبکه در یک راه است که به نفع تبلیغ: آنها سازمان دیده بان زندگی می کنند که بسیار مهم است زیرا این بدان معنی است که آنها در حال تماشای آگهی های بازرگانی و آنها نیز خرید چیزهای که ما تبلیغ فروش است که واقعا نقطه از آن همه” Zaccario گفت.

این بدان معنا نیست که این شبکه نیست و فکر کردن در مورد فرصت ها در جریان جهانی. در حالی که بازی نشان می دهد شبکه دیده نشده از دست دادن بینندگان مانند صنعت کاهش به طور متوسط در سراسر خطی با توجه به Zaccario آن است که کار برای تعیین بهترین راه برای سرمایه گذاری بر روی تقاضا فضا. آن را نمی خواهد اعلام کند هر چیزی در طول این سال در صف مقابل اما Zaccario گفت: شبکه است نمودار طرح است.

“ما باید این کتابخانه از اصل که تنها بزرگتر خواهد شد و آن را حس می کند برای ما به در برخی از نقطه دریافت کنید که در مقابل یک غیر خطی مخاطبان تلویزیون,” Zaccario گفت. “هنگامی که ما در حال آماده به بحث در مورد بیش از حد بالا و جریان پلت فرم است که توسط آگهی پشتیبانی می کند و قابل اندازه گیری آن را شامل تمام مکالمات ما با تبلیغ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im