گیج Quinney باعث می شود NHL اولین در شوالیه طلایی برنده بیش از Panthers

وجود دارد بیشتر خواهد بود. جایی در دره لاس وگاس یک جوانی را تماشا شنبه شوالیه طلایی بازی با آرزوی بازی در NHL.

و هنگامی که آن اتفاق می افتد گیج Quinney خدمت خواهد کرد به عنوان الهام بخش است.

Quinney شد اولین نوادا-متولد بازیکن به نظر می رسد در NHL زمانی که او اولین بازی خود را در شوالیه’ 5-3 برنده شدن بیش از Florida Panthers در T-موبایل آرنا.

“من نمی پرز امروز. قلب بود و واقعا مسابقه” Quinney گفت. “در زمان جن کاهش یافته است, آن را فقط به یکی دیگر از بازی هاکی. من فکر می کنم من قادر به حل و فصل در.

“بدیهی است که آن را بسیار هیجان انگیز را به بازی اولین بازی NHL در زادگاه من … فقط می دانم که وگاس هاکی شهر در حال حاضر و من قادر به نشان دادن آنها است.”

Quinney پنجمین بازیکن را به خود NHL اولین با شوالیه ها در این فصل پیوستن به جیک Bischoff کودی شیشه Nic لاهه و کیگان Kolesar.

Quinney متولد شد در لاس وگاس در سال 1995 زمانی که پدرش کن, بازی های برگزار شده برای تندر بین المللی هاکی لیگ از سال 1993 تا سال 1998 است.

پیتسبورگ به جلو Jason Zucker مطرح شد در لاس وگاس اما متولد در نیوپورت بیچ کالیفرنیا.

گیج Quinney با حضور غرب شغلی و ویژگی های آکادمی او قبل از نقل مکان به ایالت آریزونا در سن 15 سالگی و زندگی با یک شمش خانواده در حالی که بازی برای تاریخ و شغالها برنامه.

او سه فصل در کانادا عمده junior غربی لیگ هاکی و تولید 119 امتیاز (53 اهداف 66 کمک) در 182 بازی Prince Albert, Kelowna و کملوپس.

“رشد مردم می خنده اگر شما گفت: شما بازی هاکی در وگاس” Quinney گفت.

پس از به طور متوسط نزدیک به یک نقطه در هر بازی برای Wheeling در ECHL به عنوان اول سال pro Quinney ارسال شده 33 امتیاز در 57 بازی برای Wilkes-Barre/اسکرانتون آمریکا لیگ هاکی در 2017-18.

او امضا دو طرفه دو سال قرارداد با زادگاه خود شوالیه ها در سال 2018 و صرف در فصل گذشته با شیکاگو در AHL.

Quinney تا به حال 43 امتیاز در 62 بازی در طول فصل به طور منظم و با کمک گرگ رسیدن به کلدر نهایی جام حذفی.

“ما تا به حال شانس با بازی امشب برای پاداش دادن به کسی و او بازیکن ما فکر سزاوار آن” شوالیه مدیر کل کلی McCrimmon گفت: پس از چهار صبح اسکیت. “مبارک به صورت گیج و هیجان زده برای خانواده اش است. این یک داستان شسته و رفته با او بودن نوادا به دنیا آمد و در عین حال آن را ندارد و به همین دلیل این بازی مانند آن را انجام داد. او امشب در اینجا به خاطر او این فرصت را به دست آورده.”

Quinney سخت کار می کرد در offseason خود را برای بهبود اسکیت شده است و یکی از گرگ ها ” بیشترین اعتماد دو طرفه جلو. او تا به حال 14 اهداف و 32 امتیاز در 42 بازی قبل از او به نام تا جمعه.

Quinney گفت که او با اطلاع از تماس بگیرید تا در حالی که گرگ شد در میلواکی در روز جمعه و بازی نمی کند در شیکاگو 4-1 از دست دادن آن شب. او پیامک پدر و مادر خود را و سپس سوار بازگشت به شیکاگو با ژاک Whitecloud قبل از پرواز به لاس وگاس.

“من هنوز نمی دانم اگر آن را در واقع به من رسید هنوز” Quinney گفت: پس از صبح اسکیت. “فرود و دیدن نوار چراغ واقعا خوب بود چیزی را ببینید. من فقط هیجان زده می شود و باید یک فرصت است.”

Quinney داده شد, انفرادی, رقص در شروع warmups دریافت و با صدای بلند تشویق می کردند زمانی که او اعلام کرد با صف شروع.

او در مرکز خط چهارم و درو دو مجازات در 9:09 یخ زمان.

“این واقعا یک داستان شگفت انگیز در پس یک عهد به هاکی جوانان و چگونه این انفجار در سراسر کشور” مربی پیت Condoleo گفت. “من می دانم که او هیجان زده بود و من فکر کردم او یک کار بزرگ است.”

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>