G/O Media میسازد کردن 14 نفر

G/O رسانه ها گذاشته شدن 14 نفر—کمتر از 5 درصد از کارکنان خود را—امروز در آنچه در آن مشخص می شود به عنوان یک “کوچک بازسازی.”

این تصمیم در میان شرایط ناشی از کوروناویروس با توجه به G/O اجرا می شود که چندین برجسته اخبار دیجیتال و سرگرمی نشریات از جمله Gizmodo, Kotaku, Jalopnik, Deadspin و Lifehacker. این بیماری همه گیر را نابود کرده است و شرکت های رسانه ای’ رویداد کسب و کار و دیجیتال آگهی درآمد.

“ما ساخته شده این کاهش با قصد عایق به عنوان آنجا که ممکن است سایت اختصاصی تحریریه تیم گفت:” جیم Spanfeller مدیر عامل شرکت G/O رسانه های, در بیانیه ای. آن را بلافاصله روشن است که تیم را دیدم اخراج. “ما مایل به کارکنان و خانواده هایی که تحت تاثیر قرار در طول این زمان نامشخص و ما برنامه ریزی برای حمایت از آنها هر چند این بیماری همه گیر به حد کمال ممکن است.”

از کسانی که گذاشته شدن شش نفر اعضای اتحادیه که WGAE نشان دهنده در پیاز. “این اخراج ها به خصوص عاطفه در میان جهانی همه گیر و آمد تنها یک هفته پس از مدیریت به ما اطمینان داده بودند هر تلاش برای جلوگیری از اخراج” این اتحادیه در بیانیه ای گفت.

G/O رسانه آخرین رسانه ها سازمان اعلام اخراج این هفته در پایان Q1. شلوغی دیجیتال گروه گفت: این تخمگذار شد خاموش در حدود 6 ٪ از کارکنان از امروز, در حالی که CQ رول تماس گذاشته حدود 6 درصد از نیروی کار خود را در روز پنج شنبه.

دیگر سازمان های رسانه ها تصمیم به کاهش حقوق در تلاش برای جلوگیری از اخراج. آن را روی حیله و تزویر فرمول برای تعیین مجموع سالانه آگهی خرید و فروش هوا به رها کردن توسط 2.8% در تمام رسانه ها به جای که قبلا انتظار می رود 7 درصد افزایش نسبت به آخرین پیش بینی از IPG Mediabrands متعلق به مگنا جهانی.

حتی اگر ناشران در حال دیدن در سراسر-هیئت مدیره افزایش ترافیک coronavirus پوشش شده است دشوار است برای به دست اوردن داده های تجاری نگرانی های ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>