فیوز رسانه ها بر توانمندسازی و فرار نامشخص چشمگیر فصل

بینش کلیدی:

مستقل سرگرمی شرکت فیوز رسانه ها در حال حاضر نقل مکان کرد و در اطراف برخی از آن بهار قصد دارد در پی جاری COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان اوایل در صف مقابل مکالمات شرکت که اهداف Latinx و فرهنگی بینندگان در انتظار است به حتی بیشتر مایع آن را به عنوان چهره نامشخص و به چالش کشیدن لحظه ای برای تبلیغ کنندگان و پخش کنندگان به طور یکسان.

“وجود دارد یک افزایش حساسیت در سراسر هیئت مدیره” گفت: آگهی خرید و فروش رئیس فرناندو رومرو که سر تا فیوز رسانه آگهی خرید و فروش پس از سال 2018 است. “ما در حال حاضر با داشتن صف مقابل در جلسات مجازی تنظیم و ما با داشتن این بحث باز با شرکای خود برای تاکید بر حساس بودن به هر یک از دیگران’ نیازهای و بدانند که چگونه به واقعا یک شریک و آنچه ما می توانیم با هم, آیا آن را در حال حاضر در سه ماهه یا شش ماه از در حال حاضر.”

در ماه مارس فیوز رسانه های شتاب انتشار تواند تغییر طرفدار ابتکار عمل اجتماعی است که ارائه می دهد تا آموزشی و اطلاعاتی پیام به فیوز بینندگان. این طرح در ابتدا برنامه ریزی شده در سراسر پرداختن به تغییرات آب و هوا و بهنگام به رول اطراف زمین روز است.

با توجه به در جریان همه گیر این شرکت نقل مکان کرد و recalibrated بود تغییر به یاد بینندگان در مورد محاسن اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی. رفتن به جلو بود تغییر خواهد مقابله با تم مانند سلامت روان و چالش های مربوط به خود انزوا.

در ضمن فیوز چشمگیر جدول زمانی کاهش پیدا کرده است. “[سازمان] در بیشتر قسمت ها, همه انتظار در جهت از مشتریان خود و مشتریان خود را واقعا در نظر گرفتن سهام به عنوان به که در آن کسب و کار خود هستند” رومرو گفت: از اوایل صف مقابل مکالمات. “کلی نگر ما شنیده ام وجود دارد در حال رفتن به برخی از هفته قابل تامل است. آنها triaging کسب و کار خود را در حال حاضر تغییر کسب و کار خود را در حال حاضر. هیچ المپیک, هیچ ورزشی. به طوری که آنها در حال پرسیدن ” چه اصلی برنامه ها هنوز هم در حال آمدن به زندگی؟'”

فیوز اصلی, برنامه نویسی, ترکیب این فصل متمایل به آموزش و پرورش, فرار از واقعیات و بالاتر از همه چیز, سرگرمی. این شرکت مجهز به پنج سال اول, سری از جمله Genius X فیوز یک نمایش در مرکز موسیقی محور رسانه های شرکت جنیوس است که برای اولین بار در اواسط ماه مارس و سلسله مینگ است تک-دوربین طنزهای تلویزیونی در دو محور مشتاق خواننده های رپ که قرار رویاهای خود را در انتظار برای کمک به اجرای یک رستوران خانوادگی است که برتر در ایالات متحده در آوریل 3.

برخی از فیوز رسانه های سری آینده از جمله آنهایی که در بالا اشاره شد در حال حاضر تولید شده, ترجمه به چرخش سریع فرصت ها برای تبلیغ رومرو گفت. اما همانطور که با بسیاری از دیگر شبکه و کابل شرکت ها وجود دارد عدم قطعیت در اطراف دیگر را نشان می دهد’ دقیق انتشار, با توجه به نزدیک به کل تولید متوقف.

“برخی از کسانی که نشان می دهد که میله میله به توسعه در فصل تابستان ما را نمی شنید کامل تولید مقاومت مواجه, اما ما می دانیم که برخی وجود دارد که می شد برای تحویل ماه ژوئن و جولای بازه زمانی که ما در حال نگه داشتن یک چشم بر روی” رومرو توضیح داد. “ما همچنین حساس بودن به این واقعیت است که اگر ما فشار همه چیز را به پایان سال به عقب نیمی از سال وجود دارد رفتن به بسیار در جریان است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما به تمام این نشان می دهد که رئال فرصت های برابر برای درخشش در قاب زمان خود را بدون اینکه بیش از حد درهم و برهمی است.”

دیگر نشان می دهد که در آثار شامل streetwear unboxing نشان می دهد آن سینه باز و افراد مشهور – و آشپز-چراغ پخت و پز نشان می دهد مبارزه لذیذ هر دو دانشجوی سال اول سری توسعه یافته به عنوان بخشی از یک خانه در محتوای برنامه توسعه فیوز محتوا استودیو. استودیو توسعه برنامه نویسی ایده هایی که اولین در سیستم عامل های دیجیتال مانند یوتیوب و قبل از حرکت به خطی اگر و زمانی که آنها پیدا کردن کشش که رومرو گفت: اجازه می دهد تا فیوز برای دریافت یک رزونانس نشان می دهد در هوا به عنوان سریع به عنوان سه ماه زمان است.

آن را نشان می دهد ارائه برخی از فرصت های تجاری: نیم تنه آن را باز خواهد شد ترکیب راه اندازی محصول از تجارت الکترونیکی و محتوای شرکت Ntwrk این شرکت قبلا اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>