FTC شکایت برای جلوگیری از Edgewell را کسب DTC تراش نام تجاری هری

کمیسیون تجارت فدرال به طرح دعوی برای جلوگیری Edgewell مراقبت شخصی را کسب هری—نه ماه پس از ادغام برای اولین بار اعلام شد.

به عنوان آن می ایستد FTC مجموعه ای است از یک محاکمه تاریخ 30 ژوئن 2020. در بیانیه سازمان نظارتی توصیف کسب به عنوان یک معامله است که “آیا از بین بردن یکی از مهم ترین نیروهای رقابتی در اصلاح صنعت است.” معامله در اصل به ارزش $1.37 میلیارد دلار در مارس 2019 شد نقطه عطفی یکی, ورود سه سال پس از Unilever به دست آورد Dollar Shave Club برای $1 میلیارد.

“هری منحصر به فرد است که مخل رقیب در اصلاح بازار و آن را مجبور کرده است رقبای خود به ارائه قیمت های پایین تر و گزینه های بیشتر برای مصرف کنندگان در سراسر کشور” گفت: Daniel فرانسیس معاون مدیر FTC در اداره, رقابت, در بیانیه ای. “هری و فلامینگو مارک نمایندگی قابل توجه و رو به رشد تهدید رقابتی به دو شرکت که تحت سلطه خیس, تراش, بازار, برای چند دهه. Edgewell تلاش برای اتصال کوتاه رقابت با خرید آن جدیدتر رقیب وعده آسیب جدی به مصرف کنندگان است.”

FTC بیانیه در ادامه می گوید Edgewell که صاحب شیک و P&G, صاحب, Gillette عمل “را به عنوان راحت duopoly مشخص سالانه افزایش قیمت ها که نمی شد رانده شده توسط تغییرات در هزینه و یا تقاضا است.” بخشی از هری—و چند تن دیگر DTC اصلاح برندها در فضای رقابتی شامل فروش ریش تراش و سایر تراش-مجاور محصولات در کاهش هزینه ها از مارک های بزرگ.

اخبار در یک زمان می آید زمانی که مستقیم به مصرف کننده صنعت با آن مواجه است متعدد headwinds با انواع شرکت های سرمایه گذاری خنک کننده سرمایه گذاری های دور در این مارک. برای بسیاری از DTC مارک های کسب شده توسط شرکت های بزرگ می تواند به عنوان یک راه نجات و یا یک فرصت برای گسترش در سطح بین المللی. خرید در حال حاضر آغاز شده در این سال نیز; P&G به دست آورد Billie زنان DTC تراش نام تجاری در اوایل ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de