از رسانه های اجتماعی در سی ان ان به سردبیر در, وزرق برق, سامانتا بری باقی مانده است یک قصه

سامانتا بری متنوع globe-trotting به مسیر حرفه ای در ارتباطات ممکن است تا به حال شروع آن در یک ایستگاه رادیویی در دوبلین در اوایل aughts اما او فکر می کند او را حرفه ای شروع به غیررسمی شکوفا بسیار زودتر از تجارب او ذکر شده است در ارتباط با.

برای بری او شلاق برای گفتن داستان است ارثی و فرهنگی داده—birthed در چوب پنبه.

“من ایرلندی” او خندید. “داستان سرایی ذاتی است برای ما. اگر شما رشد می کنند تا در یک ایرلندی خانواده شما زندگی می کنند و یا می میرند که آیا شما داستان خوبی بود.”

قبل از داشتن Adweek نام تجاری, رویایی, Anna Wintour, عنوان, رئیس, Barry طی چند قاره ها و پنجه های متعدد و سیستم عامل و همه برای یک هدف مشترک از یک داستان خوب در خارج وجود دارد. قبلا برجسته ترین نقش بود که سر از رسانه های اجتماعی و مدیر ارشد استراتژی برای سی ان ان جایی که او موفق همه این شرکت جهانی در رسانه های اجتماعی تیم برای نزدیک به چهار سال است.

به عنوان زرق و برق را سردبیر بری می خواهد به اطمینان حاصل شود که نام تجاری خود را ادامه می دهد نزدیک به یک قرن به درازا میراث خدمت به عنوان یک فضای امن برای زنان به احساس نشان داده و شنیده ها در انتشار داستان—آیا کسانی هستند بیشتر نشاط افراد مانند فرش قرمز fiascos یا بانو-fronted فیلم و یا در مورد جدی تر به طور سنتی “تابو” افراد مانند امور مالی, خشونت خانگی و یا باروری است.

“یکی از چیزهایی که مرا جلب کرد به این کار شد که در آن شعار در ’40s شد ‘به صورت دختر با یک کار'” بری توضیح داد.

که الهام بخش مشهود است در یکی از بری شور و پروژه های در زرق و برق—به او پول می سازد حرکت پادکست که هدف آن هدایت زنان از طریق رابطه خود را با پول به دست زدن و حال کردن در افراد مانند مناسب زیبایی خدمات قوانین و مقررات اوج به prenups.

هر چند این مجله شده است تجلیل از زنان پس از پایان رکود بزرگ راه داستان در مورد زنان گفته شده باید کاملا تکامل یافته در طول بری تصدی.

“وقتی که می آید به زندگی زنان که آیا باروری و یا امور مالی یا روابط ما می توانیم و بگویید واقعا داستان قدرتمند از آنجا که ما یک راست به بازی در یک بازار بزرگتر برای زنان,” او گفت و تاکید کرد که این هدف خود را ادامه سنت.

اشتباه بزرگ

“انتظار برای ماندن در محدوده کار من توضیحات در چند شغل” بری گفت.

درس های آموخته شده

بری متوجه شدم که رفتن بیش از و فراتر از عنوان شغلی خود را رسمی و همچنین نشان دادن شور و شوق خود را برای تلاش چیزهای جدید می تواند به شما کمک کند رشد فوق العاده است.

چگونه او کردم فرفره

در حالی که بری به حال یک دسته از تمجید و پهنای گسترده ای از حرفه ای تجربه زیر کمربند او نظر خود را چشم انداز روشن از چگونگی رشد زرق و برق و تعامل با زنان در مکالمات مهم در تمام سیستم عامل بلیط طلایی به Condé Nast انتشار.

نرم افزار نکته

“مهارت های نرم افزاری هنوز هم فوق العاده مهم در بسیاری از محل های کار (مهم نیست که چقدر دیجیتال جهان تبدیل شده است). انتخاب کنید تا گوشی برای یک قهوه و ساخت یک IRL ارتباط با” بری توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de