از Facebook به KFC—11 برندها افتخار مادران در نور از همه گیر

مادران به طور سنتی شده است رهبران در خط مقدم از خانه ما, اما در حال حاضر بسیاری از مادران باید انتقال به تبدیل شدن به رهبران در خط مقدم از یک بیماری همه گیر. آنها در حال کار بر روی تخت در حالی که به طور همزمان شفاعت به بچه های خود را آنلاین مدرسه; آنها با پوشیدن درد مقعد فولاد ماسک برای 12 ساعت شیفت و آمدن به خانه به صرف بقیه از انرژی خود را بطرف خود کش کرد کودکان خود را به تخت; آنها به خطر زندگی خود را مشغول به کار در گیاهان پردازش برای اطمینان از خود بچه ها باید مواد غذایی در جدول در حالی که آنها با خیال راحت قفل شده است-در.

متاسفانه بسیاری از ما نمی قادر خواهد بود به همه این بچه احزاب و رژه آنها سزاوار این روز اما این 11 برندها را افتخار مادران در مارس 10.

به teleflora

گل تحویل خدمات به teleflora را روز مادر, کمپین “مادر عشق” ویژگی های محتوای تولید شده توسط کاربر از مامان که در حال رفتن بالا و فراتر از آن برای ایجاد یک ظاهر عادی تحت شرایط غیر طبیعی. 80-نقطه دوم از شرکت فوق العاده در خانه, خلاق, تیم فوق العاده, آژانس, ویترین بچه مدرسه در منزل سازماندهی تولد رژه choreographing Infinite رقص برای اطمینان از فرزندان خود در حال یادگیری و بازی در حالی که همچنین ایمن ماندن.

“دیدن مامان و ارسال بر روی رسانه های اجتماعی در مورد تجارب و احساسات خود را هر دو خوب و بد ما را می دانستند آن خواهد بود بسیار متفاوت روز مادر و می خواست به رسمیت شناختن این شرایط غیر معمول و بسیار نیرومند تلاش” گفت: Danielle ماسون, vp مصرف کننده بازاریابی به teleflora, در بیانیه ای.

مایکروسافت تیم های

برای روز مادر 2020, مایکروسافت, همکاری, های نرم افزاری است که شناخت مادران و مراقبان ساخت کنترل از راه دور کار کار می کنند. “به هر مادر و انجام بهترین خود” تولید شده در همکاری با McCann نیویورک به تصویر می کشد واقعی مادران شاغل در خانه از طریق Microsoft تیم در حالی که احاطه شده توسط خود بمانند-واقعیت—مملو از آن وقفه interjections و گاهی insurrections.

“ما فکر این امر می تواند سرگرم کننده را به یک تصویر واقعی از زندگی چه چیزی است که واقعا برای مادران شاغل از خانه این روزها ادای احترام به آنها و اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها تنها نیستند” گفت: کاتلین هال, شرکت, vp, نام تجاری, تبلیغات و تحقیقات مایکروسافت است.

اعتبارات
مشتری: مایکروسافت
آژانس: McCann نیویورک
ویرایش: سنگ کاغذ قیچی
اتمام/ارسال: صنایع دستی

بادام زمینی

بادام زمینی یک مادری متمرکز بر برنامه های شبکه های اجتماعی شده و با یک حرکت روز مادر فیلم است که نشان از سختی های مواجه با کسانی که از جان گذشته به تصور در زمانی که هزاران نفر از درمان های باروری شده اند متوقف و یا لغو شد با توجه به Covid-19. این شرکت گفت: نظرات در مورد این موضوع که با افزایش 100% در برنامه. ساخته شده به طور کامل از محتوای ایجاد شده توسط کاربر “سخت قطعات” اجرا می شود برای بیش از دو دقیقه و نمایش تصاویر و ویدئوها از هورمون تزریق احساس انزوا و سقط جنین و همچنین اطمینان از کلمات و تصاویری که ارائه تشویق به امیدوار و زمان ،

Shapermint

Pro-اعتماد به نفس بدن shapewear نام تجاری Shapermint منتقل آن روز مادر آگهی بودجه دور از ترویج همراز نسبت به گسترش اجتماعی فاصله آگاهی است. #MakeTheCall خواستار به ماندن اجتماعی دور—اما احساسی در حال حاضر—با مادران خود. وصله هم از تماس های ویدئویی ساخته شده بین شش زندگی واقعی مادر و دختر, duos, #MakeTheCall را PSA-سبک نقطه لولا در رله یک پیام ساده: آمریکایی ها می توانید صرفه جویی در مادران خود زندگی با بازدید از آنها در این روز مادر.

فلفل قرمز را

شیکاگو آژانس تبلیغاتی اوکیف, راینهارد & Paul و فلفل قرمز را پخته تا یک مامان-کاتیون مجموعه سادگی برای مادران که دستکاری نقش های متعدد در صفحه اصلی و اضافه کار در طول Covid-19 بحران است. مامان-کاتیون سادگی شامل این جایزه موضوعات: اين نقش برجسته با عبارت “من به طور منظم مادر من فلفل بچه” یک ماسک دور چشم دمپایی یک ماسک صورت شیب & Sip وان حمام مارگاریتا دارنده فلفل قرمز ناخن لهستانی و فلفل قرمز را به کارت هدیه.

اپسون

بسکتبال بزرگترین سفیر نام تجاری شکیل اونیل و مادر او لوسیل برجسته اپسون را روز مادر, کمپین “حفظ چه بی بها” جوک ترک خوردگی و reliving خاطرات با ارزش در حالی که اسکن گرامی عکس با هم در FastFoto FF-680 SW اسکنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im