Frito-Lay است نه تغییر لوگوی خود برای COVID-19

کلید بینش:

  • با نام تجاری لیست راه آن را به عقب.

در هفته های اخیر تعداد انگشت شماری از مارک های خود را تغییر لوگو برای تشویق مردم به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله. نه Frito-Lay.

در 60-نقطه دوم با عنوان “این مردم” Frito-Lay استدلال می کند که جریان لحظه ای است نه یک فرصت برای برندها برای گرفتن توجه عموم مردم را با نشان دادن هوش و ذکاوت و خلاقیت یا تفکر رهبری است. به جای آن که این زمان برای انسان و برای کمک به انسان های دیگر.

“جهان نیاز ندارد برندها به ما بگویید که چگونه به فکر می کنم و یا احساس” می خواند متن سفید روی پس زمینه سیاه و سفید. “جهان نیاز به مارک های به عمل آورند.”

آگهی سیاهی چگونه Frito-Lay کمک در طول بحران لیست تعدادی از مراحل را با نام تجاری با شرکت پپسی بنیاد گرفته است به مانند استخدام جدید کارمند تمام وقت با مزایای ارائه 20 میلیون وعده های غذایی برای خانواده های نیازمند و کمک های مالی موبایل کلینیک بهداشت ارائه COVID-19 تست در سراسر کشور است. در پایان این متن ادعا میکند: “این است که در مورد علامت های تجاری. آن را در مورد مردم است.”

“Frito-Lay افتخار دارد در خدمت جوامع که در آن زندگی می کنیم و در طول این بی سابقه جهانی و همه گیر” گفت: Rachel فردینندو, CMO, Frito-Lay, شمال امریکا, در بیانیه ای. “با وجود فاصله اجتماعی امید ما این است که ما را ظهور متصل تر از همیشه قبل از.”

آگهی برنامه ریزی شده است برای اولین فردا, مارس 10 در طول ABC صبح بخیر آمریکا و پس از آن حضور در ABC 20/20, CBS The Late Late Show with James Corden و NBC The Voice. نقطه نوشته شده است و تولید شده توسط Frito-Lay داخلی تیم خلاق.

Frito-Lay در حال حاضر در حال همکاری با شرکت پپسی بنیاد به انجام آن COVID-19 دیدگاه در سراسر شمال امریکا, با توجه به شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>