روباه به دست آوردن رایگان آگهی های پشتیبانی شده پخش آنلاين خدمات Tubi, فروش Roku خطر

فاکس Corp. موافقت کرده است برای به دست آوردن رایگان, تبلیغ پشتیبانی خدمات جریان Tubi برای حدود 440 میلیون دلار پول شرکت کرد.

معامله را به فاکس که صاحب فاکس پخش ورزشی شبکه همراه با مهر و وابسته به آن, خواص و پا در ad-پشتیبانی از ویدئو در تقاضا فضایی که می تواند در خدمت به عنوان یک امکان رشد موتور برای پخش به عنوان مخاطبان حرکت به دور از خطی تلویزیون.

“Tubi بلافاصله ما گسترش مستقیم به مصرف کننده مخاطبان و قابلیت ها و ارائه خواهد شد شرکای تبلیغاتی ما با فرصت های بیشتر برای رسیدن به مخاطبان در مقیاس” روباه Corp. رئیس اجرایی و مدیر عامل شرکت Lachlan مرداک در بیانیه ای گفت. “همه مهمتر همراه با قدرت ترکیبی از فاکس های موجود در شبکه های Tubi فراهم می کند قابل توجهی پایه که از آن ما خواهد شد درایو رشد بلند مدت در مستقیم به مصرف کننده آرنا.”

Tubi ادامه خواهد داد تا به ریاست مدیر عامل فرهاد Massoudi ادامه خواهد داد و عامل به عنوان یک سرویس مستقل.

“فاکس شرکت روابط با تبلیغ کنندگان و شرکای توزیع همراه با این شرکت تسلط در, اخبار ورزشی, برنامه نویسی کمک خواهد کرد Tubi همچنان به رشد و تمایز خود را در بالا رشد ad-پشتیبانی از جریان بازار” Massoudi در بیانیه ای گفت. “من افتخار می کنم از آنچه که این تیم در حال حاضر انجام در اینجا در Tubi و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد پیوستن به چنین حرکت سریع کارآفرینی شرکت است.”

روباه را تامین مالی کسب Tubi از طریق درآمد حاصل از تکمیل فروش سهام خود در Roku, پلت فرم, که همچنین امروز اعلام کرد.

“ما در اوایل سرمایه گذار در Roku و در ادامه به تحسین مداوم موفقیت از آنتونی چوب و تیم او” مرداک در بیانیه ای گفت. “ما را خوشحال و برای گسترش همکاری ما با آنها به عنوان یک نتیجه از Tubi کسب.”

معامله انتظار می رود که به قبل از 30 ژوئن.

Tubi که تاسیس شد در سال 2014 به ارمغان می آورد به مخاطبان بزرگ و عمده پلت فرم تبلیغاتی برای روباه. این سرویس اجرا می شود که unskippable تبلیغات در کتابخانه محتوا که از آن بدست می آورد را از طریق صدور مجوز معاملات گفت: در ماه دسامبر آن را به حال 25 میلیون کاربر فعال ماهانه که به تماشای بیش از 163 میلیون ساعت برنامه نویسی در خدمات.

به عنوان خطی بینندگان همچنان روند رو به پایین و به اشتراک video-on-demand فضا می شود به طور فزاینده رقابتی شرکت های رسانه ای از جمله Comcast و تازه شکل گرفته ViacomCBS هستند انشعاب به AVOD جریان سیستم عامل است. Viacom به دست آورد ad-پشتیبانی از سرویس پلوتون تلویزیون برای 340 میلیون دلار در ماه ژانویه 2019 قبل از ادغام آن با CBS. ماه گذشته Comcast خریداری AVOD خدمات Xumo.

NBCUniversal گزارش شده است که با توجه به کسب Vudu یک سرویس است که ارائه می دهد ad-پشتیبانی از مشاهده همراه با اجاره یا خرید برنامه نویسی و ramping تا برای اولین طاووس یک جریان است که باید محدود رایگان ad-پشتیبانی از لایه همراه با یک اشتراک ردیف.

با Tubi روباه نه تنها می شود و عمده مخاطبان اما یک آگهی پلت فرم و موتور توصیه که ممکن است به تقویت دیگر جریان تلاش. Tubi مدیریت آگهی خود را سرور و به صورت پویا درج تبلیغات به برنامه نویسی آن. این شرکت همچنین سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای در یک ماشین-الگوریتم یادگیری است که توصیه می کند مطالب برای بینندگان در تلاش برای نگه داشتن آنها را به تماشای برنامه نویسی و تبلیغات.

بر خلاف اکثر SVOD (اشتراک ویدئو بر روی تقاضا خدمات) در بازار Tubi ایجاد نمی کند, برنامه نویسی اصلی, و این شرکت به جای تمرکز تلاش خود را در کتابخانه محتوای کسب. این سرویس دارای بیش از 56000 ساعت از کتابخانه فیلم و برنامه های تلویزیونی و بسیاری از بینندگان جوانتر است-منحرف کردن.

روباه به فروش می رسد یک راه باریک از آن سرگرمی IP به دیزنی در یک $71.3 میلیارد معامله در سال گذشته اما هنوز پخش نگهداری انواع برندها از طریق فاکس سرگرمی, Fox Television Studios, Fox Sports و روباه, اخبار رسانه خواص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de