Fox Sports کمک می کند تا تبلیغ طرح برای MLB NFL و بازگشت پس همه گیر

بینش کلیدی:

  • فاکس ورزشی جلسات متمرکز شده بود نه در فروش, تبلیغات, اما های ورزشی اطلاعات برای کمک به سازمان های برنامه ریزی برای نیمه دوم سال است.
  • زندگی ورزشی است که انتظار می رود برای به دست گرفتن رهبری در کمک به صنعت تلویزیون به گزاف گویی پس از COVID-19 بحران است.

این سه هفته پس از این مرتبه لغو هر ورزشی مهم لیگ چپ تلویزیون در “قلمرو ناشناخته” با شبکه و تبلیغ تکاپوی حرکت آگهی فروش خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که آن را هنوز هم به دور از برخی هنگام ورزش—یا بقیه اقتصاد—قادر خواهد بود تا با خیال راحت رزومه, Fox Sports است شروع به کار با آژانس به آنها کمک کند و مشتریان خود را تهیه و برنامه ریزی برای بازگشت از MLB نسکار NFL و آن دیگر زندگی ورزشی.

این هفته Fox Sports مدیران از جمله مدیر عامل و تهیه کننده اجرایی اریک شانکس evp ورزشی فروش ست های زمستانی و evp و سر از استراتژی و تجزیه و تحلیل مایکل Mulvihill—شرکت در ساعته ویدئو کنفرانس با شش کلید همکاران سازمان از جمله GroupM, Omnicom و IPG. در طول زوم چت از مدیران مورد بحث و گفتگو بوده و داشتن با لیگ های مشترک سناریوهای مختلف برای زمانی که ورزش می تواند بازگشت به میدان فرستاد و سوال در مورد ورزش های بازار است.

“ما می خواهیم در خط مقدم کمک به صنعت بهبود می یابند. این بود که در مورد فروش آن را همه چیز در مورد همکاری و دیدگاه بلند مدت” زمستان گفت. “به عنوان کلیشه به عنوان این ممکن است صدای ما همه وجود دارد در همان اکوسیستم و اگر یک قسمت از آن است که شکست همه ما شکست.”

جلسات برگزار شد به عنوان یک جایگزین به طور معمول Fox Sports roadshows است که برای مشتریان در ماه مارس و اوایل ماه آوریل است اما تا به حال به لغو این سال با توجه به کوروناویروس. در ابتدا دن Donnelly, svp آگهی فروش, بازاریابی, برنامه ریزی شده بود برای ایجاد یک ویدئو به جای تا Shanks پیشنهاد مجازی تاون هال فرمت.

“به عنوان کلیشه به عنوان این ممکن است صدای ما همه وجود دارد در همان اکوسیستم و اگر یک قسمت از آن است که شکست همه ما شکست.”
ست زمستان evp ورزشی, فروش فاکس ورزشی

در گفتگو با مشتریان بیش از گذشته سه هفته زمستان گفت: این آشکار بود که سازمان “همه می خواهم برای شروع برنامه ریزی برای آینده, اما آنها تا به حال کمبود اطلاعات” هنگامی که آن را به وضعیت بازی در میان ورزش های مختلف لیگ و زمانی که بازی ممکن است از سر گرفت.

“آنها به دنبال ما برای کمک به برخی از اطلاعات است که می تواند آنها را به مشتریان خود و به نوبه خود شروع به برنامه ریزی برای سوم و چهارم” زمستان گفت.

در طول Q&A, execs زد طریق سناریوهای مختلف به عنوان به آنچه ممکن است اتفاق می افتد که لیگ شروع کردن و در مورد برنامه ریزی برنامه نه تنها برای Fox Sports اما گسترده تر ورزشی بازار.

“ما مشترک محرمانه آنجا که ما می دانیم اما ما آن را در راه است که گفت: نگاه این حالات است که ما در حال بازی کردن و این چیزی است که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن برنامه ریزی برای” گفت: زمستان چیزی که این وضعیت همچنان به تغییر در روزانه یا هفتگی.

در حال حاضر NFL و کالج فوتبال برنامه دست نخورده باقی می ماند برای سقوط. همانطور که برای بازی بیس بال, فاکس امیدوار به “گرفتن به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان ممکن است” هر زمان که فصل رزومه و خواهد شد به طور بالقوه هوا بازی بیشتر از برنامه ریزی شده “را برای برخی از زمان از دست رفته” زمستان گفت. Fox Sports نیز به دنبال پخش تمام باقی مانده مسابقات نسکار.

“چند تن از همکاران ما پیشنهاد کرد که هنگامی که ما می تواند برخی از آنها را به یقین در اطراف ورزشی, برنامه آنها بازگشت می تواند به مشتریان خود را و شروع به برنامه ریزی برای دیر سوم و سه ماهه چهارم” زمستان گفت. “آنها تشخیص دهند که ورزش در حال رفتن به یک بخش حیاتی از بازگشت از تبلیغات بازار است.”

برای خریداران “ارائه تأکید کرد که در زندگی ورزشی این معنی نیست که یک سوئیچ نور است که به راحتی می توان در و خاموش. برنامه ریزی تولید و برنامه نویسی و پخش زنده رویدادهای پیچیده است و برای هر دانشگاهی و حرفه ای نجومی از جمله اخبار و حوادث است که آنها را احاطه کرده. تلاش برای برنامه ریزی همه از این برای آینده نامشخص چیزی است که مصرف مقدار زیادی از ارتباطات سناریو سازی و کار اختصاص داده شده جریان گفت:” جرمی کری, مدیر عامل مطلوب ورزش Omnicom ورزشی رسانه ها و بخش بازاریابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>