فاکس مجموعه تا حد زیادی همه گیر-اثبات سقوط برنامه ترین سری در حال حاضر فیلم برداری

بینش کلیدی:

  • شبکه آدرس یکی از تلویزیون خریداران بزرگترین نگرانی: فقدان جدید نشان می دهد برای تبلیغ در.
  • فاکس صرفه جویی در بسیاری از آن های زندگی را نشان می دهد برای midseason خرید زمان برای از سرگیری تولید.

فاکس پارسیان نمی تواند نگه داشتن آن معمول در صف مقابل رویداد بعد از ظهر امروز در نیویورک چراغ تئاتر—و نه می خواهد آن را به انجام هر نوع گسترده مجازی جایگزین ارائه—اما این شرکت هنوز پرتاب کردن یک دستکش بلند به پا زدن کردن upfronts هفته. آن شبکه فاکس پرده برداری کرده است تا حد زیادی همه گیر-اثبات سقوط برنامه اطمینان مخاطبان و تبلیغ است که مقدار زیادی از جدید نشان می دهد هوا خواهد فصل آینده حتی اگر تولید همچنان تعطیل توسط Covid-19 برای سال آمده است.

روباه سقوط صف شامل آن یکشنبه انیمیشن نشان می دهد که برنامه تولید شده است و تاثیر پذیری از این بیماری همه گیر; یک جفت از سری جدید که تاخیر شد از این زمان midseason (AI, هیجان انگیز بعدی و جنوب اپرا صابون کثیف غنی); پخش اولین پلیس, درام, L. A. بهترین قبلا فقط در دسترس برای طیف کابل مشترکین; در حال حاضر فیلم برداری فصل جدید از MasterChef Junior; و تاخیر در آخرین فصل از کیهان که روباه برنامه ریزی شده بود به درجه مخالف المپیک تابستانی قبل از آن رویداد به تعویق افتادن.

در این مرحله تنها سه برنامه در فاکس سقوط برنامه هنوز هم می تواند به طور بالقوه تحت تاثیر قرار Covid-19: فصل 4 از نقاب خواننده که فاکس امیدوار به شروع فیلمبرداری در اوت شنبه شب فوتبال و ورزشی شنبه.

به عنوان روباه بازگشت به شماره 1 در 18-49 نسخه ی نمایشی در این فصل برای اولین بار در هشت سال است و تنها گوینده این فصل به رشد که در هر دو نسخه ی نمایشی و تعداد بینندگان آن مونتاژ شده است سقوط صف که آدرس یکی از بزرگترین نگرانی در میان خریداران تلویزیون: که طولانی مدت تولید shutdown را ترک خواهد کرد و آنها را با چند قسمت جدید را نشان می دهد برای تبلیغ در اواخر این سال است.

“اثرات این جهانی بهداشت بحران ترک کسب و کار و بی پیرایه. به عنوان یک شرکت رسانه ای است که به خود می بالد در روحیه کارآفرینی و تمرکز می آید که با انجام موارد کمتری بهتر ما بسیج به سرعت ایجاد کاملا جدید و اصلی برنامه نویسی صف برای سقوط به اشتراک گذاشتن با همکاران ما در این صف مقابل” گفت: Fox Entertainment مدیر عامل Charlie Collier, در بیانیه ای.

در طول هفته گذشته درآمد تماس فاکس رئیس اجرایی و مدیر عامل شرکت Lachlan مرداک تایید کرد که شرکت خود را نمی خواهد نگه داشتن یک سنتی در صف مقابل رویداد این سال است. به جای آن شده است میزبانی مجازی سالن های شهر در طول ماه گذشته برای آن Fox Sports, Fox, سرگرمی و رادیو فردا بخش است که در آن مدیران از جمله ذغال سنگ و روباه آگهی خرید و فروش رئیس ماریان Gambelli— صحبت با مشتریان در مورد وضعیت بازار و Covid-19 و تاثیر آن بر کسب و کار خود را و شروع به اشتراک گذاری خود را در صف مقابل استراتژی است.

“در جلسات از راه دور با تبلیغات و بازاریابی همکاران طی هفته های اخیر ما به دنبال گوش دادن برای اولین بار و درک هر شریک منحصر به فرد نگرانی” کالیر گفت. “هدف اصلی ما این است برای کمک به آنها را به کسب و کار به نوبه خود این پیام ما به اشتراک گذاشته است که یکی از ثبات نسبی در فاکس ترکیب بهترین وبگاه ورزشی و سرگرمی که برای کمک به همکاران و مشتریان خود به بازار است.”

“در حال حاضر بیش از هر زمان قوام يافته و ثبات را در همه جدید تاکید” اضافه شده Gambelli در بیانیه ای. “در طول این زمان نامشخص ما باقی می ماند متمرکز بر فرد کسب و کار و نیازهای شرکای خود ادامه خواهد داد و برای کار با آنها به منظور توسعه راه حل های سفارشی با ما بی بدیل ارائه شده از دارایی های برای کمک به درایو کسب و کار خود را به جلو.”

برنامه برگ فاکس حفاظت شده این سقوط حتی اگر Covid-19-مربوط به تولید آتن همچنان برای چند ماه. در مقابل CBS گفت: جمعه گذشته که 23 از آن زمان نشان می دهد خواهد بود بازگشت در سال آینده و برداشت سه سری جدید اما بسیاری از آن برنامه ریزی شده (که پرده برداری خواهد شد سهشنبه آینده) می تواند از بین برود طولانی مدت خاموش کردن.

این سقوط در فاکس دوشنبه ها را ببینید پخش اولین L. A. بهترین بازیگران Gabrielle Union (reprising نقش خود را از Bad Boys II به عنوان Martin Lawrence, خواهر) و جسیکا آلبا به عنوان لس آنجلس کارآگاه. این سری تا به حال تبدیل شدن به یک طیف اصلی در دسترس تنها به طیف مشترکین پس از NBC گذشت خلبان دو سال پیش; فاکس به دست آورد هر دو فصل نشان می دهد. که به دنبال هیجان انگیز بعدی, در مورد خطرات هوش مصنوعی, فن آوری و بازیگران جان اسلاتری که در ابتدا برنامه ریزی شده برای این midseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im