چهارم بازداشت در ارتباط با هندرسون بدن انسان در ماشین سوخته

چهارمین مظنون دستگیر شد دوشنبه در ارتباط با هندرسون بدن انسان در کالیفرنیا یافت می شود در یک ماشین سوخته در شب سال نو, پلیس گفت:.

Davon Hickman, 33, دستگیر شد در کالیفرنیا در ارتباط با قتل, با توجه به بیانیه ای از اداره پلیس شهری. لس آنجلس کلانتر زندانی سوابق نشان می دهد 33 ساله Davon Hickman دستگیر شد دوشنبه در پالم دیل.

در Jan. 10 مترو افسران بازداشت 28 ساله و 24 ساله در ارتباط با قتل و لاس وگاس دیوان عدالت سوابق نشان می دهد سومین همکاری متهم دستگیر شد Jan. 24.

چهار نفر دستگیر شده بودند در ارتباط با مرگ 44 ساله Jabar اندرسون بود که گزارش از دست رفته به هندرسون اداره پلیس در دسامبر. 31.

حدود 4:30 a. m. Dec. 31 با مقامات گشت بزرگراه کالیفرنیا و سان برناردینو شهرستان کلانتر در بر داشت اندرسون بدن در تنه سوخته خودرو در بارستو حدود 160 کیلومتر در جنوب غرب لاس وگاس است. در Jan. 10, Las Vegas, پلیس 28 ساله Jecory کمپ و 24 ساله Tyeshia جیمز اداره پلیس شهری گفت: در ماه ژانویه است.

روز جمعه در کمپ و جیمز بودند تحت تعقیب در دادگاه بخش به اتهام قتل با سلاح مرگبار توطئه برای ارتکاب سرقت درجه اول آدم ربایی با سلاح مرگبار در نتیجه قابل توجهی آسیب جسمی و سرقت با سلاح های مرگبار.

با توجه به اسناد دادگاه کمپ و جیمز اعتراف کرد به برنامه ریزی برای rob Anderson زمانی که او وارد James’ لاس وگاس آپارتمان در دسامبر. 30 به فروش ماری جوانا.

جیمز گفت که او بود در آپارتمان که اندرسون وارد اما کمپ یکی از سه نفر در حال حاضر. کمپ کارآگاهان گفت که زمانی که اندرسون وارد این سه نفر در آپارتمان روبرو و اندرسون از جیبش یک تفنگ دستی.

اندرسون شد و سپس شات حداقل یک بار در آپارتمان با توجه به اسناد دادگاه. کمپ و جیمز بستری برای تمیز کردن خون از آپارتمان و در حال حرکت اندرسون بدن به کامیون از وسیله نقلیه خود را.

کمپ سپس سوار بدن به برستو و روشن خودرو در آتش او گفت کارآگاه.

با توجه به لاس وگاس دیوان عدالت سوابق Hickman چهره به اتهام توطئه برای ارتکاب سرقت, سرقت با سلاح های مرگبار و قتل با سلاح مرگبار.

یکی دیگر از پرستون Huteson شده است متهم در ارتباط با این مورد با پناه دادن به کتمان و یا کمک به یک جانی و یک ممنوع فرد در اختیار داشتن یک تفنگ.

Hickman و Huteson را به اتهام مشارکت در قتل هنوز روشن نیست سه شنبه.

از سه شنبه Hickman شده است به رزرو کلارک شهرستان بازداشتگاه. کمپ و جیمز همچنان در زندان در حالی که Huteson منتشر شد پس از ارسال اوراق قرضه در $5,000 وثیقه در Jan. 24 دادگاه سوابق نشان می دهد.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>