سابق Xandr مدیر عامل برایان کمتر می پیوندد InfoSum هیئت مدیره

سابق Xandr مدیر عامل برایان کمتر است عضو هیئت مدیره در بریتانیا بر اساس InfoSum راه اندازی کمک به صنعت بازاریابی آنلاین در چالش با هدف قرار دادن مخاطبان در میان افزایش حریم خصوصی قوانین و مقررات.

در نقش جدید خود کمتر خواهد شد توصیه InfoSum بالقوه همکاری های جدید از جمله سرمایه گذاری و استخدام های جدید, به عنوان, راه اندازی, به دنبال گسترش در سطح بین المللی.

کمتر که به طور غیر منتظره در سمت چپ بالای کار در Xandr ماه گذشته گفت Adweek صنعت تبلیغات آنلاین نیاز به تعمیرات اساسی به عنوان حفظ حریم خصوصی داده ها و قوانین در حال تصویب در سراسر ایالات متحده

“من فکر می کنم که جهان در حال تغییر است بسیار به سرعت با افزایش مقررات در اطراف چگونه داده جمع آوری و استفاده می شود,” او گفت: با استناد به گوگل تصمیم به تبر کوکی های شخص ثالث تا سال 2022. “این نوع از تغییرات بسیار خوب [برای مصرف کنندگان] و در نهایت سبب وجود نوع جدیدی از فن آوری است.”

InfoSum پیشنهاد “حریم خصوصی-اولین جایگزین برای متمرکز جهانی هویت راه حل” با راه اندازی دریافت سرمایه گذاری از AT&T را Xandr در حالی که کمتر شد و هنوز هم در آن داریم.

به طور فزاینده ای تبلیغ می خواهم به خود را جبران تکیه بر بازیکنان مانند Facebook و گوگل برای تبلیغات آنلاین صرف. کمتر, Adweek را تا سال 2018 اجرایی از سال گفت: دیواره باغ ایجاد شده توسط امثال این دو شرکت بد برای مصرف کنندگان و رسانه های خریداران به طور یکسان.

“جهانی هویت در یک حزب دست خوب نیست برای این صنعت است. ما می خواهیم به دموکراتیزه و عدم تمرکز هویت و اجازه می دهد تا داده ها به جریان آزادانه اما مطابق با قوانین حفظ حریم خصوصی و مقررات به غروب چیزی که همه ما می دانیم که یک پایین تر تکنولوژی در کوکی های شخص ثالث,” او گفت: Adweek.

نیکلاس هلستید مدیر عامل شرکت InfoSum گفت: جایگزین کردن کوکی های شخص ثالث را با یک جایگزین wechat ID اشتباه خواهد بود به چند دلیل. “یک شناسه کاربری برای [نفر] در سراسر اینترنت فقط می تواند حریم خصوصی کابوس و را که اتفاق می افتد شما باید به یکی از دارنده آن داده و آنها فقط می خواهم نگه دارید و بقیه اکوسیستم به باج با داشتن آن است.”

به جای InfoSum طرفداران برای یک سیستم آنلاین هدف قرار دادن مخاطبان به موجب آن به صنایع مختلف ارائه دهندگان می تواند به طور موثر استفاده از یک توزیع ارائه مقیاس و گمنامی در بازار (تنظیم کننده) هستند راحت تر با.

کوکی ها شده اند lynchpin از مخاطبان هدف از آغاز صنعت تبلیغات آنلاین. ایجاد یک جایگزین برای کوکی های شخص ثالث—بافت همبند از ad tech—تا به حال شده است به موضوع داغ برای این صنعت قبل از گسترش Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>