سابق اظهارات گیرنده فرد Biletnikoff اصلی

در اغلب regimented جهانی فوتبال منحصر به فرد می ایستد.

اظهارات افسانه Fred Biletnikoff با جریان قفل از مو و پوست-لباس تنگ, شلوار, که در سمت چپ هیچ جایی برای بالشتک و stickum-تحت پوشش اندام بود به عنوان اصلی به عنوان آنها می آیند.

سعی نکنید به طبقه بندی او را به عنوان یک کلیشه در اختیار داشتن گیرنده حتی اگر بخشی از سالن از شهرت رزومه گردد بیش از 14 سال با مهاجمان ساخته شده در قابلیت اطمینان و اعتماد او ساخته شده با quarterbacks Daryle Lamonica و کن Stabler.

قصد بازگشت به خود و میدانی روز در ویژگی های یادبود دبیرستان در Erie, پنسیلوانیا, Biletnikoff شد همه کاره و انجام ورزشکار. او یک قهرمان بالا جهنده و کنفرانس در بسکتبال و فوتبال. در ایالت فلوریدا به عنوان یک راه دو بازیکن خود 99-حیاط رهگیری بازگشت برای زمین نشستن کامل هواپیما در سال 1962 بود به عنوان مدرسه ضبط تا زمانی که یک پسر به نام Deion ساندرز یکی در زمان بازگشت 100 متری در سال 1987.

Biletnikoff در حال حاضر 76, نبود خیره کننده سریع, اما او می تواند کشش این زمینه — که توسط 21.9 متری در پذیرش او به طور متوسط در سال 1967.

بنابراین تکامل خود به گیرنده گسترده نسخه باله-رقص هنرمند با رفت و آمد و کنترل بدن باید به عنوان جای تعجب ندارد. او مهارت های فیزیکی همراه با تمرکز و هماهنگی دست و چشم است که او را قادر به پیدا کردن و امن فوتبال با وجود پیچ و خم و بازوها و دستها مانع او ساخته شده او را یکی از گیرنده های خطرناک تر از نسل او.

همه که برجسته اخلاق کار سوخت تمایل به کامل است.

“اگر او کاهش یافته و یک پاس در عمل او نه تنها فحش دادن خود را, اما پس از عمل او را به یکی از quarterbacks به پرتاب او را که منتقل می کند. گاهی اوقات به عنوان بسیاری که صد بار” سابق اظهارات مربی John Madden در کتاب خود نوشت “یک زانو برابر با دو پا.”

مانند بسیاری از بازیکنان خود را در زمان Biletnikoff تا به حال یک تصمیم را پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی فلوریدا در سال 1965. او پیش نویس توسط NFL دیترویت لاینز در دور سوم و لیگ فوتبال آمریکایی این اظهارات در دوم. از یک سو شیرها ارائه شده بسیار بیشتر امنیت در بیشتر تاسیس NFL. اما 5 سال Raiders, بازی هنوز نوپای AFL ارائه شده چیزی حتی بیشتر جذاب به Biletnikoff: یک شانس را به بازی گیرنده گسترده در بیشتر نوآورانه باز با نام تجاری از فوتبال که پس از آن-اظهارات مربی Al دیویس ترجیح داده است.

در توصیه بیل پترسون, کالج خود را مربی در دانشگاه ایالتی فلوریدا و یکی از دوستان دیویس Biletnikoff تصمیم گرفتند برای بازی با اظهارات. او امضا قرارداد خود را تحت یک هدف ارسال بلافاصله پس از آتش زدن اوکلاهما برای چهار touchdown جلب در Gator کاسه.

پس از یک شروع کند به پیشرفت نجومی در سال 1965 Biletnikoff تا به حال هفت برای جلب 118 متری در برابر بوستون پرستان. دو سال بعد با ورود قوی مسلح Lamonica, Biletnikoff reeled در 40 عبور برای 876 متری و پنج touchdowns. او 21.9 متری در پذیرش رهبری NFL. یک سال بعد او گرفتار 61 عبور برای 1,037 متری و شش touchdowns.

آنچه به دنبال آن بود که اجرای مداوم تولید ساخته شده است که Biletnikoff نهایی Hall of Famer. او به طور معمول در بهترین خود را در پلی آف. او به عنوان NFL تمام زمان رهبر در postseason دریافت متری (1,167) پذیرایی (70) و touchdown پذیرایی (10) و به دست آورده MVP افتخارات در اظهارات’ 32-14 برنده بیش از مینه سوتا وایکینگ ها در سوپر باول XI.

Biletnikoff در 19 بازی حذفی. او بیش از 100 متری در دریافت در پنج تا از آنها را.

در دورانی که تیم زد توپ بیشتر نسبت به آنها انداخت آن Biletnikoff به پایان رسید کار خود را با 589 پذیرایی برای 8,974 متری و 76 touchdowns.

او القاء شد به سالن از شهرت در سال 1988 و در خدمت به اظهارات’ گسترده ای از گیرنده های مربی از سال 1989 تا 2007.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>