سابق Green Beret, پسر متهم به کمک به فرار از ex-نیسان رئیس

رییس سابق سبز کلاه بره و پسرش دستگیر شده بودند روز شنبه در ماساچوست به اتهام آنها قاچاق Nissan Motor Co. رئیس Carlos Ghosn از ژاپن در یک جعبه در حالی که او در انتظار محاکمه وجود دارد در مالی سوء اتهامات عنوان شده علیه.

مایکل تیلور 59 ساله سابق سبز کلاه بره و امنیتی خصوصی متخصص و پیتر تیلور, 27, می خواستم ژاپن به اتهام آنها کمک کرد Ghosn فرار از این کشور در ماه دسامبر و پس از او با قید وثیقه آزاد شد.

این تیلور دستگیر شدند توسط سرویس مارشال آمریکا در دانشگاه هاروارد. آنها به نظر می رسد قبل از یک قاضی فدرال از زندان از طریق کنفرانس ویدئویی با پوشیدن لباس نارنجی رنگ روپوش مخصوص و قهوهای مایل به زرد پوشش صورت با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

دستیار آمریکا وکیل استفان Hassink گفت: ژاپن قصد دارد “در اسرع وقت” برای ارسال یک درخواست رسمی برای استرداد تیلور.

جعبه از دبی

داستان از فرار شجاعانه آغاز شد و در دسامبر. 28 سال 2019 زمانی که پیتر تیلور وارد ژاپن و ملاقات با Ghosn در گرند هایت توکیو برای حدود یک ساعت, مقامات گفت.

فقط قبل از ساعت 10 صبح روز بعد مایکل تیلور پرواز به اوزاکا, ژاپن, در اجاره بمب افکن Global Express jet از دبی با جورج-آنتوان Zayek حمل دو جعبه سیاه با آنها.

سالمند تیلور با تجربه با شرایط مهم است. در طول این سالها او استخدام شده توسط پدر و مادر برای نجات کودکان ربوده رفته مخفی اف بی آی در یک نیش در ماساچوست باند مواد مخدر کار می کرد و به عنوان یک پیمانکار نظامی آمریکا در عراق و افغانستان است. آخرین مأموریت فرود آمده بود او را در یک یوتا زندان برای 14 ماه در فدرال قرارداد مورد تقلب که طرح میتوانست تیلور خانواده و امور مالی قبل از او قبول کرد که به اعتراف به گناه به دو اتهام.

آن مشخص نشده است چگونه Ghosn رو با تیلور.

در هنگام ورود خود را تیلور و Zayek خود لبنان متولد همکار گفت: فرودگاه کارکنان آنها نوازندگان حمل تجهیزات صوتی است. در ضمن Ghosn بود که در خارج از زندان در سنگین وثیقه رهبری به Grand Hyatt در توکیو و ملاقات با پیتر تیلور در اتاق هتل خود را, مقامات گفت.

سالمند تیلور و Zayek پیوست و پس از توقف کوتاهی به اجاره یک اتاق جداگانه در نزدیکی فرودگاه. و به زودی پس از ورود این گروه به سمت چپ گرند هایت و تقسیم کردن.

پیتر تیلور رهبری به فرودگاه به هاپ در یک پرواز به چین اسناد دادگاه گفت. دیگران پریدند در یک قطار گلوله و وارد شین-اوزاکا ایستگاه قطار حدود چهار ساعت بعد, مقامات گفت.

آنها را مورد ستایش قرار داد یک تاکسی و رفت و برگشت به قوی هتل های لوکس که تیلور و Zayek تا به حال یک اتاق رزرو پیش از آن در روز.

همه آنها در رفت; تنها دو دیده می شود راه رفتن.

مقامات می گویند Ghosn بود در داخل یکی از جعبه سیاه lugged توسط دو مرد به ژاپن در فرودگاه بین المللی کانسای, مقامات گفت. جعبه تصویب از طریق یک ایستگاه بازرسی امنیتی بدون اینکه بررسی و لود شد بر روی یک جت خصوصی به رهبری برای ترکیه اسناد و مدارک می گویند.

در 11:10 بعد از ظهر, اجاره بمب افکن آن ویندوز نصب شده با پلیسه سایه برداشته با Ghosn نشستن روی. پرواز رفت و برای اولین بار به ترکیه و سپس به لبنان که در آن Ghosn دارای تابعیت اما که هیچ معاهده استرداد با ژاپن است.

دو روز بعد Ghosn اعلام عمومی او در لبنان بود.

او گفت که او فرار کرد چرا که او نمی تواند انتظار یک محاکمه عادلانه قرار گرفت به شرایط ناعادلانه در بازداشت و محروم از ملاقات با همسر خود را تحت شرایط وثیقه.

حفظ بی گناهی

Ghosn حفظ او بی گناه است از اتهامات او underreported درآمد خود را در آینده و مرتکب نقض اعتماد انحراف نیسان پول شخصی خود را به دست آورید. او می گوید که جبران شد و هرگز در تصمیم و یا دریافت و نیسان پرداخت شد و برای مشروع اهداف کسب و کار.

پیتر تیلور تا به حال سفر به ژاپن و حداقل سه بار از جولای سال 2019 و ملاقات با Ghosn حداقل هفت بار در طول آن بازدیدکننده داشته است با توجه به سوابق دادگاه. مقامات ژاپن نیز با صدور موقت حکم Zayek بازداشت.

مقامات لبنانی گفت: Ghosn وارد کشور قانونی با گذرنامه فرانسوی هر چند او تا به حال شده نیاز به تسلیم هر سه از گذرنامه خود را به وکلای او تحت نظر خود را قید وثیقه آزاد است. او همچنین برزیل و لبنان شهروندی است.

یک وکیل برای تیلور, Paul V. کلی کاهش یافته است به نظر.

امنیت کسب و کار است که مایکل تیلور و شریک در راه اندازی چندین دهه پیش بود که در ابتدا با تمرکز بر تحقیقات خصوصی اما caseload رشد از طریق شرکت کار و سيستم ارجاع از وزارت امور خارجه و اف بی آی از جمله پدر و مادر که کودکان گرفته شده در خارج از کشور توسط همسران سابق.

در سال 2012 دادستان فدرال ادعا تیلور تا به حال برنده یک نظامی ایالات متحده قرارداد برای آموزش سربازان افغان با استفاده از اطلاعات محرمانه در طول گذشت از یک افسر آمریکایی. زمانی که تیلور آموخته قرارداد بررسی شده بود او پرسید: یک مامور اف بی آی و اچ به مداخله دادستان متهم شده است.

دولت کشف و ضبط 5 میلیون دلار از حساب های بانکی از تیلور شرکت. رو 50 اتهامات او به مدت 14 ماه در زندان قبل از موافقت به اعتراف به گناه به دو فقره. دولت توافق برای بازگشت 2 میلیون دلار به این شرکت و همچنین وسایل نقلیه را مصادره کردند.

غنی تر گزارش شده از غرب هارویک جرم. آسوشیتد پرس نویسنده آدام گلر در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>