جهانی سابق, رقصنده اختصاص داده شده پدر می میرد COVID-19 در لاس وگاس

نقد و بررسی-مجله می خواهد به داستان کسانی که فوت کرده اند با توجه به کوروناویروس. کمک به ما با ارسال نامهای از دوستان و یا خانواده و یا ایمیل با ما در [email protected]

روی صحنه Luis A. Frias بود رم آرژانتین ریتم.

منجر به یک تور گروه از رقصنده قبل از مخاطبان بین المللی در سال 1980 و اوایل ’90s او ضرب دیده در یک bombo legüero یک درام ساخته شده از توخالی تنه درخت. پوشیدن چکمه با تاتنهام او پیچ خورده و شنود گذاشته در سراسر مرحله طبقه ایجاد ضرب و شتم با پا خود را.

سر گشت می زد بر سر او بودند boleadoras یک کمند-نوع گره طناب با توپ در هر پایان است. با یک کرک آنها خواهد ضربه محکم و ناگهانی گذشته روی شانه های خود و حمله به زمین است. گاهی اوقات آنها در آتش است.

او آموزش دیده تحت آرژانتین افسانه ای سانتیاگو آیالا و مردم بسته بندی شده استادیوم برای دیدن خود را تلطیف نسخه ملمبو های فولکلور آرژانتین رقص gauchos. در امریکا Frias انجام شده در Superdome و باغ میدان مدیسون, تفریحی, نشان می دهد, از جمله Ringling Bros. سیرک.

همسر و شریک رقص سفر با او هر چند ملمبو است که به طور سنتی تنها انجام شده توسط مردان است. همراه با دو دختر خود را, آنها را دیدم بزرگ آثار هنری سعی غذاهای جدید و با تجربه فرهنگ های مختلف در طول دوره حدود 13 سال تمام به عنوان او تا میراث خود را با جهان است.

بعد از هر تور, آنها بازگشت به لاس وگاس جایی که Frias نیز انجام شده بر روی نوار.

در اواسط 1990s هر چند خانواده جوان حل و فصل کردن برای خوب است. Frias در بر داشت ثابت کار به عنوان یک فروشنده با افتخار سرگرم کننده مهمان در بزور و با تهدید و جداول رولت در قمار تا زمانی که بازنشسته شد در سال 2018 است.

او هنوز هم دوست داشت به ضرب و شتم خود را bombo legüero.

اما مانند بسیاری از کسانی که تسلیم به coronavirus مرگ او آرام بود بالینی و بدون مخاطب. به تنهایی در آوریل 25, قلب او متوقف شد و در آسایشگاه مراقبت که او درخواست کرده بود پس از صف آرایی و سپس رو به وخامت دوباره خسته از هواکش و درد. او 65.

“پدر من تا به حال چنین رنگارنگ و منحصر به فرد زندگی” خود را قدیمی ترین دختر, Luisa Frias بود که پس از او به نام گفت. “من به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی توانم باور کنم که او COVID و گذشت از آن — که در زمان او.”

تقریبا رایگان

زمانی که coronavirus شروع به گسترش در لاس وگاس لوئیس Frias شد و در حال حاضر در خطر است. او کار متوقف شد و در سال 2018 بیشتر به دلیل افزایش عوارض ناشی از دیابت خود و در ماه مارس جراحان قطع پای راست خود را به دلیل انسداد عروق.

“او همیشه او را پذیرفته محدودیت های فیزیکی و مسائل مربوط به سلامت با یک مقدار باور نکردنی از فضل و شجاعت” دختر خود را Luisa, 37, گفت:. “اما آن را واقعا ادم بیکار و تنبل او را از بسیاری.”

بازیابی آسان نبود و برای یک زمان او را انتوبه در ICU. او جوانترین دختر, لورن, سفر از نیوزیلند به لاس وگاس می شود با او و لویزا در بیمارستان, بلند کردن پدر خود را از ارواح. اما به عنوان COVID-19 مورد افزایش یافته است, او قطع سفر خود را کوتاه بازگشت به خانه در میان افزایش ممنوعیت سفر. آنها را در آغوش کشید قبل از او باقی مانده است.

پس از مدت Frias منتقل شد به زندگی در مرکز توانبخشی که در آن او کار می کرد در به دست آوردن قدرت خود بود و برای نصب پروتز.

Luisa که زندگی در لس آنجلس با او سه فرزند prepped برای پدرش حرکت به کالیفرنیا پس از آزادی. Frias شده بود زندگی در لاس وگاس با یک دوست; او و همسرش از هم جدا سال پیش. Luisa scoured لیست برای بزرگتر محل و یا در نزدیکی یک خوابه.

آنها به نام و ویدئو گفتگو با او هیجان زده و امیدوار.

سپس Frias بیمار. او تا به حال گلو درد اما تسهیلات کارکنان به زودی مشکوک به پنومونی. در عرض چند ساعت او سقوط کرد و با عجله به دره بیمارستان مرکز پزشکی.

او انتوبه پس از ورود. قلب او متوقف شد و دو بار. او آزمایش مثبت برای coronavirus. یک دکتر به نام لویزا درخواست در مورد اینکه آیا پدر باید دوباره احیا شود.

“در آن زمان وجود دارد مقدار زیادی از تماس های تلفنی و گریه و دعا” لویزا گفت: Las Vegas Review-Journal. “و سپس به طور معجزه آسایی او ساخته شده یک پر برگرد.”

خاموش و آرام بخش او شروع به پاسخ به دستورات مانند “چشمان خود را ببندید” و یا “فشار دست من است.” در عرض 24 ساعت او گرفته ونتیلاتور. ظرف 48 ساعت او صحبت کردن FaceTime با خانواده دوباره. اما او به نظر نمی رسد همان.

روز بعد هنگامی که ریه های خود شروع به اقدام دوباره او خواسته به صحبت می کنند با دختر خود.

“او به نام من و او در تلاش برای تنفس و او گفت:” من نمی خواهم به انجام این کار شوم. به من اجازه رفتن’, ” او گفت: توقف به گریه. “بنابراین ما به نام پرستاران.”

Frias منتقل شد به آسایشگاه مراقبت که در آن کارکنان ساخته شده او را راحت برای حدود دو روز. با کم عمق نفس او FaceTimed با دختران خود. او گفت: من شما را دوست دارم. او گفت: خداحافظ.

“مدت کوتاهی پس از آن او گذشت” لویزا گفت.

‘به نظر می رسد حقیقی’

پدرش که او بسیار نزدیک با بود قرار نیست به مرگ بود.

“او تا به حال مسائل مربوط به سلامت اما او تنها 65” لویزا گفت. “او در جاده به بازیابی. او می توانست تا به حال یکی دیگر از پنج تا 10 سال و شاید بیشتر. او انجام نمی شد.”

لورن Frias, که همچنین دارای سه فرزند او را به نام پدر “A+ پدر” که برای مراقبت و عاشق دیگران عمیقا.

“او به ما فنجان هر فرصتی او بود,” او گفت: در یک ایمیل از نیوزیلند. “هنگامی که ما در حال رشد بودند تا ما دریافت بسیاری از سخنرانی ها. نه در مورد انجام تکالیف و یا بهتر است در یک چیز خاص است اما فلسفی سخنرانی در مورد آنچه در آن مانند این است که برای مبارزه, چگونه ما می توانیم پیدا کردن مسیر خود ما استعاره را بی ربط به زبان انگلیسی که من را درک نمی کنند تا زمانی که من بزرگتر شدم.”

او بخواهد می تواند او را در آغوش گرفت او را ماساژ یا مالش سر خود را زمانی که او دوباره در بیمارستان بستری شد. او تصور خود آرام کاسه آواز در بالین او.

“و چون من خاص هستم خیلی دور به نظر می رسد حقیقی,” او نوشت: “شاید مانند آن را واقعا نمی افتد.”

در حال حاضر اختصاص داده شده پدر و پدر بزرگ و بین المللی زمانی مجری خاکستر ذخیره می شود دور. یک روز او را درست ارسال کردن که در آن دوستان و خانواده از سراسر جهان می تواند حضور و ارز داستان و در آغوش یکدیگر. اما نه در وسط یک بیماری همه گیر.

“من احساس می کنم مثل همه نیاز به این فوق العاده چشمگیر تعداد قبول است که آن را خطرناک” لویزا گفت: از coronavirus و افزایش مرگ و عوارض. “ما در حال حساسیت من فکر می کنم.”

او خواسته است که مردم در نظر او خانواده داستان — پدر داستان — و سعی کنید تصور کنید که گرانش آنها چه احساس پس از آن چند برابر آن است.

“اگر شما فکر می کنم در مورد یکی از تعداد کسانی که به عنوان پدر من — و چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر مرگ او و چگونه نوه او هرگز دوباره او را ببیند و این همه انرژی عاطفی که قرار بود به از دست دادن خود را,” او گفت: توقف. “او فقط یک عدد است.”

تماس با راشل در کرسبی [email protected] یا 702-477-3801. Follow @rachelacrosby در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im