FOREO آمریکای شمالی جنرال موتورز در ایران, رشد سریع, جمعه سیاه بدبختی

Beki Hoxha هرگز انتظار می رود به فروش محصولات زیبایی.

در عین حال سابق سرمایه گذاری های بانک کمک کرد باز آمریکای شمالی مرکزی سوئد زیبایی شرکت فناوری FOREO در سال 2014 و کمک به رشد فروش به 90 میلیون دلار در سال گذشته است.

Hoxha, 32 فقط در پایان سال اول خود را به عنوان مدیر کل آمریکای شمالی که در آن او نظارت حدود 100 نفر از کارکنان در سراسر دو انبار در نزدیکی فرودگاه بین المللی McCarran و یک شبکه خرده فروشی تقریبا از 2900 فروشگاه سفورا Ulta, زیبایی و Nordstrom.

زیبایی با نام تجاری شناخته شده است به خود رنگ روشن سیلیکون صورت پاک کردن دستگاه استفاده می شود Chrissy Teigen, ونوس ویلیامز, ویکتوریا بکهام و کیم کارداشیان غرب است.

Hoxha نشستم با نقد و بررسی-مجله به بحث FOREO رشد سریع و چگونه آن را از دست داده و بیش از 10 میلیون دلار در یک ساعت در جمعه سیاه.

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

چگونه FOREO رشد از صفر در حضور خرده فروشی در ایالات متحده در حال حاضر در حال انجام در تقریبا از 2900 فروشگاه در سراسر شمال امریکا است ؟

ما در واقع راه اندازی شد در ماه ژانویه 2015 در Sephora, Ulta و Neiman Marcus اما از ماه مارس 2014 به آن دوره ما نیست که هر توزیع نیروی. من تا به حال در گوگل موقعیت افراد است که من تا به حال برای رسیدن به این دلیل که من نمی دانم. آینده از صنعت بانکداری است که آخرین چیزی که من می دانم. من سرد نامیده می شود…من می خواهم به ارسال یک نمونه است. محصولات صحبت کرد ، من پرواز قرمزی چشم به نیویورک هر شب (جلسه خرده فروشان) و آمدن به اینجا به بسته (آنلاین) سفارشات مشتریان—به معنای واقعی کلمه بسته بندی, چاپ برچسب, همه چیز.

آیا شما احساس می کنید ساختمان عملیات شرکت از زمین تا شد یک استراتژی خوب برای FOREO?

ما نمی شروع, شرکت, اما آن را احساس مانند آن را فقط به این دلیل که ما آن را انجام تمام از ابتدا. شرکت های بزرگ معمولا استفاده از همه این سازمان های بزرگ را امتحان کنید و کشف همه از این. ما نمی. من فکر می کنم این یک راه شگفت انگیز به آن را انجام دهد. من فکر نمی کنم من می خواهم آن را تغییر دهید. من نگاه به شش سال پیش به جایی که من هستم در حال حاضر و آن را به یک تجربه رو به رشد. من کارمند شماره سه — یکی بود دوست من (سابق مدیر کل Davor Soldo) شماره دو همسرش بود. من اقامت در محل خود در یک خانه سه اتاق خوابه با گاراژ در یک مجتمع آپارتمانی و آن را همه آغاز شد وجود دارد. اولین اولیه جعبه از ما مراکز تولید در چین شد در آینده وجود دارد. ما تا به حال مانند 16-چرخ در تلاش برای رفتن به مجتمع آپارتمانی در آن زمان (و) پالت چوبی نشسته در گاراژ. این نوع دیوانه.

جمعه سیاه کاملا به چالش کشیدن بعد برای این شرکت در سال گذشته است. چه اتفاقی افتاده است ؟

این یک قطعی در سیستم. کسی تایپ بود. مردم فکر می کنند همیشه وجود دارد برخی از “چیز” اما همیشه وجود دارد یک مرد تایپ کردن قیمت و به جای تایپ کردن $279 او تایپ $9.99. بنابراین برای یک ساعت و 20 دقیقه کل بشقاب پرنده ها در محدوده (هوشمند, تقدیر بر روی صورت دستگاه) فروش برای $9 و ناگهان همه از یک وب سایت است توفنده. ما در حال گرفتن ایمیل از جهانی مانند, ‘پسر چه خبر است؟’ در زمان ما ثابت سایت ما به فروش می رسد مانند 20 واحد در هر ثانیه است. در شرایط از دست دادن مالی آن بسیار قابل توجه است. شما در حال صحبت کردن در مورد $279 محصول در خرده فروشی. این محصولات ارزان آرایشی و بهداشتی به دلیل آنها یک دستگاه. ما بیشتر به سمت الکترونیکی هزینه های تولید در مقابل لوازم آرایشی و بهداشتی. مردم دیوانه در رسانه های اجتماعی. ما تا به حال به تصمیم گیری در مورد چه باید بکنید. ما (فکر) بیایید برخی از طرفداران و مصرف کنندگان پس ما گفت: هر کسی که آن را خریداری آنها را دریافت محصول خود را. که بزرگترین سرمایه گذاری در این سال در واقع بدون معنی آن خوب بود.

چگونه FOREO برنامه به ماندن بگیرید پیش از رقابت در این سال و فراتر از آن?

ما در مورد 2,859 فروشگاه بین Sephora Ulta, ساکس, Neiman Marcus, Nordstrom—شما نام آن را ما در تمام فروشگاه های بزرگ. من فکر می کنم برای ما این یک موضوع تحکیم کمی بیشتر. خرده فروشی است که خیلی بیشتر در مورد تجربه و ما در حال تلاش برای فکر می کنم از فروشگاه از آینده است. چگونه می تواند به ما در ایجاد چیزی است که بیشتر آموزشی است ؟ این نسل جدید می خواهد که ارتباطی که جنبه انسانی. من فکر می کنم که رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر مهم است.

تماس با Subrina هادسون در [email protected] یا 702-383-0340. Follow @SubrinaH در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>