پیش بینی باران را تهدید می کند نسکار مقدماتی Xfinity مسابقه

یک تجدید نظر خدمات ملی آب و هوا خواستار 90 درصد احتمال بارش باران در روز شنبه است که می تواند تعدیل جام نسکار سری مقدماتی و بوید بازی 300 Xfinity نژاد در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر.

در صورت بارش باران نسکار را هم با خود شریک های تلویزیونی Fox, LVMS مقامات به منظور توسعه یک طرح احتمالی.

“راه ما همیشه رویکرد این چیزها در آب و هوا است که ما یک کمی نزدیک تر ما به نوعی از ساخت احتمالی آن را به عنوان اتفاق می افتد” نسکار سخنگوی مت Stallknect گفت. “همانطور که در حال حاضر ما فقط عامل به عنوان اگر ما آن را در.”

Stallknect گفت: نسکار خواهد شد مشغول به کار به طور مستقیم با سرویس آب و هوا شنبه باید وضعیت حکم.

“اگر آن را واقعا به نظر می رسد در اوایل روز است که آن را در حال رفتن به یک شکست ما قطعا تصمیم گیری,” او گفت:. “اما همانطور که در حال حاضر روش عملیاتی استاندارد.”

پس LVMS باز در سال 1996 تنها یک مسابقه نسکار است به تعویق افتاده و یا به نام خاموش با توجه به آب و هوا. در سال 2000 جام سری مسابقه روز خطور سرد قبل از آن شروع به باران. جف برتون برنده اعلام شد و پس از 148 از 267 برنامه ریزی شده دور.

هیچ باران وجود دارد در پیش بینی برای روز یکشنبه Pennzoil 400 مسابقه جام. آب و خدمات خواستار آسمان آفتابی و درجه حرارت بالا از 68 درجه است.

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>