برای Streamers بچه ها برنامه نویسی شده است هرگز با ارزش تر از طول همه گیر

بینش کلیدی:

  • به خصوص در طول مستند خانواده هستند احتمال بیشتری برای جذب به سمت خدمات OTT با یک کتابخانه بزرگ از بچه های محتوا.
  • در حالت ایده آل streamers می خواهید به ویژگی های محتوا را تشویق می کند که co-مشاهده و همچنین نشان می دهد که هدف فقط در کودکان است.

زمانی که HBO حداکثر آغاز بکار این ماه این سرویس را از ویژگی های اواخر شب نشان می دهد از HBO استعداد مانند جان الیور و بیل ماهر. اما آن را نیز شامل یک بحث نشان می دهد با هدف های مختلف مخاطبان با توجه به اینکه این برنامه به میزبانی خزدار قرمز عروسکی المو از کودکان نشان می دهد Sesame Street.

نه خیلی دیر نشان می دهد با علم که برتر خواهد شد هنگامی که HBO آغاز بکار حداکثر در مه 27, بخشی از یک صف سنگین از بچه های برنامه نویسی در خدمت اجرا می شود که حیطه از خیابان کنجد به نونما Looney آهنگ کارتون. آن را به هر چیزی مانند بزرگسالان برنامه نویسی HBO مناسب شناخته شده است و این که عمدی: امیدوارم که مدیران به دادگاه بینندگان به دنبال نشان می دهد که درخواست تجدید نظر به تمام سنین است.

“ما فکر می کنیم از تحقیقات ما وجود دارد که بسیاری از خانواده ها وجود دارد که علاقه مند شده اند در HBO اما نمی ماشه کشیده چون چیزی برای کودکان و نوجوانان” بیلی کوچولو, HBO حداکثر svp اصلی انیمیشن به تازگی گفته Adweek. “بنابراین در حال حاضر ما باید بسیار قوی ارائه وجود دارد.”

اشتراک streamers ها و ad-پشتیبانی از خدمات اند و حجیم کردن بچه های خود را, برنامه نویسی, اما به عنوان کودکان از مدرسه و پدر و مادر خود را پیدا کنید بدون سنتی مهد کودک ترتیبات در طول همه گیر سرمایه گذاری خود را در کودکان محتوا شده است با ارزش تر است. به عنوان shutdown ادامه streamers در حال تشدید تلاش های خود را برای گسترش خانواده پسند ارائه شده و به دنبال راه های جدید برای تشویق بچه ها به لحن.

برنامه نویسی ارزش روشن است: “بچه ها زیاد اثرگذارندهها از پدر و مادر خود را’ بودجه بلکه در طول این Covid زمان آنها گرسنگی برای سرگرمی” گفت: Steve Nason مدیر تحقیق و پژوهش در شرکت تحقیقات بازار پارک همکاران.

پس مستندات آغاز شد و در سراسر کشور تلویزیون و جریان بینندگان به ضرب گلوله در سراسر هیئت مدیره, اما بزرگترین دستاوردهای شده اند در میان کودکان و نوجوانان است. در میان کودکان 6-11 و 12-17 ظهر بینندگان رشد بیش از 300 درصد کودکان و نوجوانان به پیشی تمام دیگر جمعیتی که آن را به جریان بینندگان دستاوردهای, بر اساس آمار اخیر از Nielsen.

که افزایش تقاضا موجب شده است برخی از streamers را منتشر آموزشی و خانواده پسند برنامه نویسی برای جذب housebound بچه ها. Ad-پشتیبانی رایگان streamer صدای ترق و تروق در مارس تحت فشار قرار دادند Homeschool کانال های رایگان کانال های آموزشی برنامه نویسی از مارک های مختلف مانند Baby Einstein با هدف ایجاد یک “منبع قابل اعتماد” برای مراقبان به دنبال برنامه های آموزشی با توجه به صدای ترق و تروق به علاوه رئیس جمهور فیلیپ Guelton. آمازون نخست تصویری تصمیم گرفتند به حرکت تعدادی از بچه ها را نشان می دهد در مقابل آن paywall.

“اگر والدین می توانند فرزندان خود را اشغال شده با محتوا است که هر دو سرگرم کننده و آموزشی آن را یک پیروزی برای همه” گفت: Kevin شکار svp بازاریابی جهانی در این ویدئو پلت فرم تبلیغاتی SpotX که با این نسخهها کار با streamers مانند ViacomCBS متعلق به پلوتون تلویزیون. “پدر و مادر نیز تنظیم به این خدمات جریان است که در آن فرصت در اینجا نهفته است برای تبلیغ است.”

اشتراک خدمات و آگهی پشتیبانی streamers ها به طور یکسان ساخته اند گام برای ساخت بچه های ارائه دلیل خوب: پدر و مادر هستند احتمال بیشتری برای عضویت بیش-از-فیلم بالا در خدمات و هستند احتمال بیشتری برای خدمات بیشتر از خانواده های بدون, Adweek قبلا گزارش شده است. به همین دلیل خدماتی که در حال حاضر شروع تخمگذار زمینه را با سرمایه گذاری سنگین در کودکان و نوجوانان برنامه نویسی در حال تنفس آه امداد.

“این شرط که ما قبلا ساخته شده اند واقعا پرداخت شده است با خاموش” گفت: آدم Lewinson رئیس محتوای افسر ad-پشتیبانی از streamer Tubi که عرضه یک Tubi کودکان و نوجوانان بخش در ماه اکتبر است که دیده می شود افزایش رشد در ماه های اخیر.

کودکان و نوجوانان می تواند بی ثبات مشتریان ، streamers وظیفه هستند با ساختمان های خارج از برنامه ارائه شده است که درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از سلیقه ها و سنین. برنامه نویسی با هدف کودکان بسیار جوان است که اغلب طراحی شده نزدیک به بازتاب, آموزشی, درس, در حالی که برنامه نویسی برای کودکان بزرگتر با تمرکز بیشتر بر روی ماجراجویی و کمدی عناصر. برخی از streamers هدفمند تنها به کودکان و نوجوانان مانند سر و PBS کودکان و نوجوانان, بانک در این واقعیت است که وجود دارد همیشه جوان بچه ها به درخواست تجدید نظر به, در حالی که دیگران ارائه برنامه نویسی است که تجدید نظر به کودکان و نوجوانان و حتی به عنوان آنها رشد می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>