برای Sam Esmail آقای ربات فقط شروع به کاوش خطرات تکنولوژی

بینش کلیدی:

انتقادی ستایش درام Mr. Robot نبود یک علمی تخیلی نشان می دهد—به رغم عنوان آن—و در عین حال آن را یکی از بهترین سری تا کنون برای مقابله با تکنولوژی و وحشتناک آن نقش محوری در زندگی ما است. و اکنون که ایالات متحده آمریکا شبکه سری پیچیده آن چهار فصل اجرا در ماه دسامبر گذشته, خالق, Sam Esmail آماده است برای مقابله با این موضوع دوباره.

اسماعیل پروژه بزرگ بعدی است reimagining (او متنفر است و به آن “راه اندازی مجدد”) Battlestar Galactica—که برای اولین بار یک ’70s سری و سپس ahem بوت به عنوان یک بسیار دوست داشتنی Syfy سری در سال 2004—برای طاووس NBCUniversal آینده جریان خدمات. (او همچنین در چندین nontech با مضمون پروژه ها از جمله ایالات متحده آمریکا گلچین سری Briarpatch و فصل 2 از آمازون بازگشت به خانه.)

کریستی Hemm Klok برای Adweek

اسماعیل صحبت با Adweek در مورد پایان دادن به آقای ربات (و آن است که آیا واقعا بیش از) آن زمان او سعی در AOL با خود اینترنت راه اندازی برنامه های خود را برای Battlestar Galactica و به همین دلیل او می یابد تکنولوژی به طور همزمان جذاب و “هولناک است.”

Adweek: شما در حال رفتن را از طریق خروج در حال حاضر که آقای ربات است ؟
Sam Esmail: من قصد دارم از طریق آرامش شدید.

حالا که شما تا به حال کمی فاصله از آن افکار خود را بر روی بسته بندی آن را تا ؟
ساخت نشان می دهد نزدیک و عزیز را به قلب من اما آن را کاملا خسته کننده. آن را مانند در حال اجرا ماراتن اما سرعت کل زمان. من احاطه شده توسط نویسندگان با استعداد و خدمه و بازیگران باور نکردنی بود اما من خوشحالم که ما قادر به پایان داستان راه ما در نظر گرفته شده آن است. من خوشحالم که برای سلامت عقل من است که من می توانم استراحت و استراحت برای چند ماه.

شما گفت که شما می خواهم شناخته شده تقریبا از آغاز چگونه نشان می دهد که قرار بود برای پایان دادن به. آیا کسانی نهایی قسمت مطابقت با آنچه شما در حال برنامه ریزی در تمام طول?
به اندازه کافی خوش شانس ما قادر به ساخت نسبت که اصلی پایان در ذهن من بود. من به بسیاری از این اعتبار به نویسندگان اتاق است که ما تا به حال بیش از آن چهار فصل است. آنها به من کمک کرد تا زمین جهان و کشف شخصیت ها در راه های جالب و بدون از دست دادن بینایی از آخر بازی به داستان. ما خیلی منظم در مورد حد ضلالت از راه.

حتی زمانی که ما به این رفت فصل چهارم وجود دارد که وسوسه به نگه داشتن رفتن و اختراع مماس داستان برای اضافه کردن یک فصل دیگر ارزش خود را از قسمت, از آنجا که ما واقعا عاشق دنیا و ما عاشق کار کردن با هر یک از دیگر. اما ما می دانستیم که ما تا به حال ما آخر بازی در ذهن از ابتدا و ما فکر احترام است که ما تا به حال برای داستان بسیار بیشتر از هر وسوسه به اویختن در این دنیا بیش از هر داستان مجاز برای ما. بنابراین ما گیر به آنچه که ما در اصل برنامه ریزی شده است.

پس از آن بود به طور کامل یک داستان تصمیم برای پایان دادن به نشان می دهد و نه یک مورد از Rami Malek حرفه ای مصرف کردن و یا شما مایل به تمرکز بر روی پروژه های دیگر خود را?
در واقع آن کاملا مخالف بود. من فکر می کنم همه از جمله رامی می خواستم به نگه داشتن رفتن. آن را در نهایت من تماس بگیرید که در آن برای تمام دلایل من فقط به آن زمان نزدیک به پرده در Mr. Robot فصل. من دوست داشتم بسیاری از تلویزیون نشان می دهد در زندگی من جایی که من دیده ام آنها را برای طولانی تر از آنها باید و این چیزی است که ما هرگز می خواستم برای این کار نشان می دهد. این یک تصمیم سخت اما ما احساس می کرد که یکی از سمت راست.

در این تلویزیون جدید, جهان, چیزی است که واقعا تا کنون انجام شده و نشان می دهد به طور مداوم در بوت شدن یا زنده کرد. می تواند شما خودتان را بازبینی آقای ربات شخصیت دوباره در برخی از نقطه در پایین جاده ؟
هیچ داستان الیوت و آقای ربات به اتمام است. که یکی از دلایل چرا ما به پایان رسید آن زمانی که ما به این دلیل ما نمی خواهید به آمده تا با بهانه برای حفظ داستان رفتن. من می توانم قطعی بگویم شما که الیوت الدرسون/آقای ربات سفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de