برای LDS خانواده آماده بودن برای شرایط اضطراری است هنجار

هنگامی که اسب خانواده نشستم به شام دوشنبه خود غذا بود ادای احترام نه فقط به ریز پخت و پز و مواد تشکیل دهنده خوشمزه بلکه به کوری و هالی اسب را با مهارت های سازمانی.

به جز پنیر (که قطع شد از یک بخش بزرگتر که شد منجمد و ذوب شده) و شیر (که شده است می تواند جایگزین شیر خشک در خرج کردن) غذا را با مواد تشکیل دهنده از فروشگاه از مقررات خانواده را حفظ می کند به عنوان بخشی از برنامه ریزی اضطراری معمول است.

این Steeds اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و به دنبال توصیه های خود را برای حفظ و تامین آب و غذا و سایر مقررات برای استفاده در مواقع اضطراری وقفه از درآمد خانواده و یا حتی چیزی شبیه به یک شیوع کروناویروس که ممکن است نگه داشتن آنها را در قرنطینه صفحه اصلی.

اخبار بیشتر در مورد کوروناویروس

کلیسا است و تشویق اعتماد به نفس در میان اعضای آن می گوید: Steven Scow یک مشاور به رئیس جمهور کلیسا سرود تپه خطر است. و در حالی که جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و مفاد اضطراری قابل رویت ترین جنبه از آن Scow می گوید آن را نیز شامل چنین چیزهایی به عنوان به دست آوردن یک آموزش مراقبت از سلامت و حفظ منابع مالی به منظور خوب است.

“بیشتر ما می تواند تبدیل به موقتی و معنوی متکی بهتر است ما قادر به مراقبت از خانواده های ما و دیگران” Scow می گوید. “ذخیره سازی مواد غذایی است که یک جنبه از آن است.”

“ما شده اند توصیه برای سال های بسیاری برای آماده شدن برای شرایط اضطراری می گوید:” Cory اسب یک عینک ساز. “این چیزی است که با نام تجاری جدید. من با آن است.”

زن و شوهر, ازدواج شده است برای تقریبا 19 سال و چهار فرزند در سنین 9 تا 15. مدارک و شواهد از خود اعتماد به نفس می تواند دیده می شود به وضوح در یک اتاق ابزار چند قدم از آشپزخانه که دارای رنگ سفید مواد غذایی درجه سطل پر از ماکارونی و برنج و دیگر کالاهای اساسی و همچنین شیشه ها و جعبه ها و ظروف پر از غذا که منظمی خط قفسه.

هالی اسب یک مربی موسیقی را در سامرست آکادمی آسمان پوینت دانشگاه توضیح می دهد که اتاق به عنوان یک نوع از اصلی شربت خانه. زمانی که چیزی است که مورد نیاز آن می رود به آشپزخانه و شربت خانه و یا استفاده می شود آشکار است. عمده محصولات — لوبیا و ماکارونی و برنج و سایر غلات و غذاهای متمایل به ذخیره سازی طولانی مدت — منتقل شده از ظروف بزرگ آنها ذخیره شده به کوچکتر شربت خانه آشپزخانه-ظروف مناسب به عنوان مورد نیاز است.

قابل توجه با عدم وجود خود را در حال یخ خشک وعده های غذایی, وعده های غذایی آماده خوردن و غذاهای دیگر به فروش می رسد برای استفاده در شرایط اضطراری. که هالی توضیح می دهد که چون خانواده فروشگاه مواد غذایی در درجه اول آنها را خریداری کنید و استفاده کنید به هر حال. بنابراین او می گوید: نگه داشتن چیزهای تازه است تنها یک ماده از چرخش سهام.

“و نه فقط کاربردی (مواد غذایی)” کوری می افزاید. “ما فروشگاه مخلوط شکلات یکجور دوربین عکاسی فقط Betty Crocker کردن قفسه. که یک زن و شوهر از سال عمر مفید. پس از خوردن آن ما به شما استفاده از آن را برای یک جشن تولد و فقط پر کردن.”

“ما ذخیره آنچه که ما استفاده کنید و با استفاده از آنچه ما فروشگاه” هالی می گوید. “این بسیار منطقی است.”

“ما در مورد بسیاری از فروش. شما می توانید واقعا معاملات بزرگ” کری می گوید.

در حال حاضر نگه داشتن خود را عرضه تا به امروز است که حتی یک عادت است. “ما نمی فکر می کنم در مورد آن” کری می گوید. “این فقط چگونه زندگی می کنیم.”

این Steeds’ غربی لاس وگاس صفحه اصلی با استفاده از ابزار اتاق به عنوان یک شربت خانه. اما هالی شناخته شده LDS اعضای کلیسا که استفاده از فضای زیر تخت و cubbyholes در اطراف خانه خود را برای حفظ تامین اضطراری.

در ضمن به جای بطری آب Steeds ذخیره آب در 15 گالن بشکه در گاراژ خود را. “پنجاه گالن بشکه unmanageable,” کوری می گوید. “همچنین آب (وزن) حدود نه پوند در هر گالن است. موفق باشید در حال حرکت است.”

آب می آید از خود را به خوبی و جایگزین به طور منظم. آنها همچنین تصفیه و شیمیایی گزینه های درمان در دسترس فقط در مورد.

“ما لازم نیست که یک ژنراتور اما ما خورشیدی” کوری می گوید. اگر گرم و یا خنک کننده می شود مسئله “ما یک casita از پشت, بنابراین آن را بسیار ساده تر برای گرم و سرد است که از خانه است.”

در حالی که غذا و مقررات نگرانی های فوری خانواده برنامه آمادگی اضطراری نیز شامل ایجاد یک کیسه حاوی 72 ساعت’ ارزش غذایی و لوازم و لباس برای هر یک از اعضای خانواده و به روز رسانی آنها را دو بار در هر سال است.

Scow می گوید تبدیل شدن به خود متکی می توانید شروع به نصب و راه اندازی سه روز اضطراری بسته و سپس کار را از وجود دارد.

“برخی از مردم در یک سال عرضه,” او می گوید اما “این چیزی است که هر فرد خانواده این نسخهها کار بر روی خود را دارند.”

برای Steeds اضطراری برنامه ریزی است که یک بخشی روزمره از زندگی, اما آنها به سختی وسواس عذاب-و-gloomers. فقط مخالف است.

“آماده بودن به شما می دهد صلح از ذهن” کری می گوید.

تماس جان Przybys در [email protected] یا 702-383-0280. Follow @JJPrzybys در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de