برای یک جهان در قرنطینه Ikea ایجاد یک تبلیغ ساده در مورد اتصال مجدد خود را با خانه

برای بهتر یا بدتر, بسیاری از ما در سراسر جهان شده اند و نزدیک به خانه های ما.

به عنوان شهرها و در برخی موارد کل سازمان ملل رفته اند به قرنطینه به غرفه گسترش بیماری تنفسی COVID-19 میلیون ها نفر از مردم به طور ناگهانی خود را از صفحه اصلی کار و یا به سادگی احساس قفل شده است و در اکثر ساعات روز.

Ikea شاید نام تجاری بیشتر مترادف با “خانه” ایجاد شده یک آگهی لمس کردن در این سورئال خانه نشین لحظه. در حالی که این نقطه ایجاد شده به طور خاص برای Ikea اسپانیا از آن تولید شده بود در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی و آن را به احتمال زیاد طنین انداز با فقط در مورد هر کسی در سراسر جهان است.

این آگهی توسط توسعه داده شد McCann مادرید است که ایجاد چندین هوشمندانه و ظریف, کمپین برای خرده فروش در سال های اخیر است. این زمان در اطراف, به احتمال زیاد به دلیل چرخش سریع و تولید محدود در میان گزینه های سفر مستندات نقطه ای است نسبتا, مینیمالیستی, اما با نام تجاری هنوز هم سزاوار اعتبار برای اینکه هر دو به موقع و حساس به طیف وسیعی از تجارب اتفاق می افتد در حال حاضر.

در اینجا نگاهی به نسخه اصلی به زبان اسپانیایی:

نقطه به طور کلی و عاقلانه اجتناب فروش مستقیم پیام—نه که Ikea به طور سنتی به یک سخت-فروش-فشار نوع بازاریاب—هر چند آن را به ویژه فشار در این پیشنهاد که “شاید این زمان برای تنظیم مجدد مبلمان.” در حالی که برخی ذهن پیدا کنید که کمی فرصت طلب که در میان ما نیست ٬ چند تصادفی صفحه اصلی پروژه های در روزهای اخیر? اگر هیچ چیز دیگری, کوچک مانند تلاش در سازماندهی مجدد می تواند به شما یک حس زودگذر از کنترل و یا حداقل ارائه یک حواس پرتی.

اعتبار:
نام تجاری و محصول: Ikea – #StayHome
آژانس: McCann مادرید
کمپین: StayHome
مفهوم خلاق و ایده: McCann مادرید

مشتری تیم:
لورا Durán
رافائل جیمنز
کترینا بستس
پابلو سانچز
آنا Ordoñez
Mar آماتور

McCann مادرید
تیم خلاق:
Mónica مرو
Raquel Martínez
فرناندو Cerezo
ترزا Mesonero
Alejandra De Luis

حساب تیم
خاویر پاسکوال النا رودریگز
Sonsoles سن جثه
کلودیا سلنو
Alejandra سیرا
برنامه ریز: Juan Manuel رامیرز
تیم تولید:
پالوما آدرین
پائولا گارسیا
ونسا پیزررو
الیسا چیا

تولید
فیلم: طراحی و توسعه توسط Ikea جهانی
Postproduction: صنایع دستی مادرید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de