برای 5 دهه جری استیلر شد تبلیغات مورد علاقه بخیل

در حالی که جری استیلر بهترین و شناخته شده برای مخاطبان مدرن به عنوان Seinfeld فرانک Costanza بازیگر تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی بر روی صحنه و نمایش تبلیغات از این قاعده مستثنی بودند. از دهه 1970 در او اغلب در بر داشت ابراز یا بازیگران در تبلیغات به ویژه پس از خود را محبوب تجدید حیات با 1990s موفقیت Seinfeld.

امروز, بازیگر, پسر, Ben Stiller, در توییتر اعلام کرد که جری استیلر درگذشت در سن 92. او قبل از مرگ و دیرین کمدی شریک آن Meara در 2015.

به لطف محبوبیت خود را سرپایی و تنوع روال استیلر و Meara ستاره دار هم در چندین کمپین های تبلیغاتی در دهه 1970 و 80 آغاز و در سال, محبوب, رادیو, کمپین برای آبی راهبه شراب بود که بسیار موفق برای شراب سازی—و کمک به ایجاد سازمان دلا Femina, Travisano و همکاران (امروز به نام دلا Femina تبلیغات).

جناس-سنگین کمپین های ویژه جذاب گفتگوی بورسی و مکرر فی البداهه صحت میکردم از استیلر و Meara که به عنوان جوان تلاش بازیگران و باقی مانده ازدواج برای بیش از 60 سال تا Meara مرگ است.

موفقیت خود را در تبلیغات رادیو هموار راه را برای بسیاری از ظواهر توسط استیلر و Meara از جمله در یک سری از اعلانات آگاهی عامه در مورد اهمیت استفاده از کمربند ایمنی که تا به حال تنها تبدیل به اجباری برای تولید کنندگان خودرو در سال 1968 و پس از تعارض و مبهوت مقررات برای رانندگان و مسافران است.

استیلر و Meara به نظر می رسد در چند تبلیغات بیشتر هم از جمله کار برای کمیته شهروندان برای شهر نیویورک (یک داوطلب گروه برای تقویت حیات مدنی راه اندازی در میان گسترده و کاهش فقر از 1970s), جک در جعبه و Windex.

به عنوان دو حرفه ای کاهش یافته و در اواسط 1980s و تلاش خود را در تلویزیون طنزهای استیلر & Meara نشان می دهد موفق به دریافت زمین در سال 1986 آگهی خود را ظاهر کمتر شد.

تغییر که در سال 1993 زمانی که استیلر پیوست Seinfeld سپس در فصل چهارم آن به بازی بخشی از جورج Costanza پدر, فرانک. همزمان با افزایش موفقیت خود را پسر بن استیلر در این قسمت قرار داده جری استیلر دوباره به فرهنگ پاپ ویژه و مشخص شده بازگشت خود را به صورت مکرر در تبلیغات تلویزیونی.

در سال 1995 AT&T ساخته شده Seinfeld شخصیت فرانک و استل Costanza (با بازی Estelle Harris) بخشی از تبلیغات خود را توسط این برنامه شامل داستانی زن و شوهر در تلویزیون یک نقطه.

سال آینده استیلر فرود آمد یکی از بزرگترین نقش های خود را تبلیغ حرفه ای. نایک و Wieden + Kennedy بازیگران استیلر بازی شبح افسانه ای Green Bay Packers مربی وینس لومباردی. در تبلیغات لومباردی روح مدعی شد در این دوره را افزایش ستاره ها از جمله Deion Sanders, Reggie سفید و Kordell استوارت.

Wieden + Kennedy خواهد بازیگران استیلر دوباره در سال 2003 پس از پیروزی در AOL حساب. ظاهر می شود در کنار خواننده رپ اسنوپ داگ استیلر با نام تجاری بود سخنگوی یک بیت کلاسیک از خود, مسخره, بازاریابی به عنوان ما می بینیم یک زن و شوهر مونتاژ بسیاری از آنها ناخواسته AOL دیسک را به یک قطعه از هنر دیوار.

استیلر به نظر می رسد در بسیاری از آگهی های بازرگانی برای طیف گسترده ای از مشتریان از جمله کل حبوبات خوشحالم که چسبیده قرار دادن ماریوت و نیسان.

در سال 2010 و 2011 او همچنین یکی از سرمایه های یک سخنران مشهور ظاهر می شود در چندین نقاط برای بانک و کارت های اعتباری.

در یکی از آخرین آگهی ظاهر استیلر نیز ستاره دار در 60 ثانیه تبلیغ میتسوبیشی الکتریک سرد و گرم که به او دستمزد یک کمدی دشمنی علیه خود.

تبلیغات همواره میل شدید به صورت مستقیم صحبت کردن, relatable شخصیت های که کمک به تعادل unapproachable زرق و برق لیست افراد مشهور. چنین نقش نیاز به یک سخت مخلوط بودن بد خلق بلکه دوست داشتنی که استیلر مدیریت را به طور مداوم به کار خود در پنج دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im