برای 3 بار در عرض یک سال و نتانیاهو به دنبال انتخاب مجدد در اسرائیل

اورشلیم — برای سومین بار در کمتر از یک سال نخست وزیر بنیامین نتانیاهو است که به دنبال انتخاب مجدد و یک بار دیگر اسرائیل رهبر در طناب است.

پس از دو نتیجه انتخابات سال گذشته نظر سنجی هوا یکی دیگر از بن بست — یک مشکل سناریو برای نتانیاهو که در دادگاه به اتهام فساد مالی تنها دو هفته پس از روز دوشنبه رای دادن.

این انتخابات بوده است به خصوص پر سر و صدا. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی خود را مدتها در انتظار خاورمیانه طرح یک پیشنهاد است که به شدت مورد علاقه و اسرائیل دیده می شد به عنوان یک انتخابات هدیه به نتانیاهو. اسرائیل رهبر در همین حال بود که مجبور به رها کردن پیشنهاد خود را برای مصونیت از تعقیب و فقط یک هفته پیش اسرائیل درگیر جنگ با غزه ” در دو روز دور از مبارزه است.

روز دوشنبه انتخابات دیده می شود به عنوان یکی دیگر از یمن این کشور طولانی ترین خدمت به نخست وزیر. و بار دیگر این کشور به نظر می رسد ناامید کننده ای تقسیم شده است.

با ظاهری بی حد و حصر انرژی 70 سال از نتانیاهو گرفته است به امواج رادیو و تلویزیون و ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی ارائه خود را به نياز مخاطبان به عنوان یک دولتمرد جهانی منحصر به فرد واجد شرایط برای رهبری کشور از طریق آن بسیاری از چالش های پیچیده. در هفته های اخیر او jetted از کاخ سفید به مسکو به خانه آوردن یک جوان اسرائیلی زن زندانی وجود دارد در اتهام مواد مخدر و پرواز به اوگاندا برای دیدار با رهبر سودان دیرین دشمن کشور است.

“ما باید تبدیل اسرائیل به یک قدرت جهانی به یک رهبر در تکنولوژی سایبر, گاز, آب, کشاورزی, فناوری اطلاعات,” نتانیاهو افتخار در اخیر کمپین متوقف شود.

او ادعا می کند اعتبار برای یک اقتصاد قوی و دارای روابط نزدیک با رهبران جهان اولین و مهمترین برگ برنده در حالی که deriding حریف Benny Gantz به عنوان یک سبک. در یک پیام که کشیده اتهام نژادپرستی او همچنین متهم به Gantz توطئه با قانونگذاران برای بیرون راندن او. در روزهای اخیر نتانیاهو و حزب لیکود عملیاتی گسترش اتهامات بی اساس ادعا حریف خود فاسد است ناپایدار و مستعد ابتلا به باج خواهی از ایران هستند.

“که نخست وزیر اسرائیل است که یک چیز پیچیده و پر از فشارهای 24 ساعت شبانه روز” نتانیاهو اضافه شده است. “من فکر نمی کنم Benny Gantz می توانید آن را اداره کند.”

Gantz یک نظامی سابق رئیس ستاد متمرکز کرده است مبارزات انتخاباتی خود را بر نتانیاهو شخصیت و گفت یک مرد متهم به جرائم جدی نالایق است منجر به. او نقاشی نتانیاهو به عنوان یک خارج از لمس egomaniac با وسواس باقی مانده در قدرت و فرار از عدالت و در حالی که تصویر خود را به عنوان یک نسیم جایگزین برای پلاریزه نخست وزیر.

“نتانیاهو از نگاه من در چشم. به دلیل وسواس خود را با فرار از محاکمه شما در حال دروغ گفتن, حمله تقسیم mudslinging, پخش كردن مخرب شایعات و تشویش. نتانیاهو شما مسمومیت اسرائیل” Gantz گفت: در هفته گذشته. “شما آن را از دست داده و شما نالایق بودن نخست وزیر حتی برای یک روز دیگر.”

آخر هفته نظر سنجی گذشته منتشر شود قبل از رای گیری نشان داد Gantz آبی و سفید و نتانیاهو و حزب لیکود در یک مسابقه هر چند Gantz را نشان داده است برخی از نشانه های کوچکی از لغزش در طول هفته گذشته. حتی پس از انتخابات پیش بینی هر دو طرف و خود را کوچکتر شرکای دوباره سقوط کوتاه از تامین 61-صندلی اکثریت در پارلمان مورد نیاز برای تشکیل یک دولت.

ساده ترین راه برای خروج از بن بست خواهد بود یک دولت وحدت بین دو طرف که با هم در حال انتظار برای کنترل جامد اکثریت 120 کرسی پارلمان است.

اما Gantz می گوید او را تنها فرم همکاری با حزب لیکود اگر نتانیاهو مراحل پایین. نتانیاهو اصرار دارد او باقی می ماند نخست وزیر در هر وحدت مقابله.

این بن بست را مطرح کرده است امکان یک چهارم انتخابات در جانشینی سریع.

مشارکت مردم کلید رای گیری گروه می تواند در نهایت تصمیم گیری در این مسابقه است. آب و هوا ممکن است نقش بازی همراه با ترس از جدید کورونا ویروس که تا کنون نگه داشته شده است تا حد زیادی در چک. اسرائیل راه اندازی برخی از 15 ایستگاه اجازه می دهد تا رای گیری توسط چند هزار اسرائیلی که در صفحه اصلی-قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

بزرگترین مانع ممکن است رای دهندگان خستگی.

“مردم می خواهند. آنها فکر می کنم ” ما محکوم به یکی دیگر از بن بست پس چه نقطه از رای گیری گفت:” پسر بن-Porat رئیس بخش سیاست و دولت در اسرائیل دانشگاه بن گوریون. “من فکر می کنم این است که عامل تعیین کننده در مشارکت مردم, اما من می توانم بگویم که در آن طرف آن کار می کنند بیشتر است.”

نتانیاهو شده است به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی که در آن او متهم است که پذیرش اسراف هدیه از دوستان ثروتمند و یا تبادل نعمت قدرتمند با رسانه های مقتدر.

با محاکمه او مجموعه ای برای شروع مارس 17, او از جان گذشته است در دفتر باقی می ماند. به عنوان نخست وزیر نتانیاهو می توانید با استفاده از موقعیت خود را به حمایت و شلاق را در آنچه که او ادعا می کند که یک توطئه گسترده توسط پلیس overzealous دادستان و خصمانه رسانه ها به بیرون راندن او.

اسرائیل قانون اجازه می دهد تا یک نخست وزیر در دفتر باقی می ماند حتی اگر متهم به جرم و جنایت در حالی که نیاز به سایر مقامات دولتی به استعفا شد و پس از تیراندازی کرد.

در حالی که یکی دیگر از بن بست به نظر می رسد به احتمال زیاد انتخابات هنوز هم می تواند ارائه شگفتی است.

اواخر هفته گذشته وزارت دادگستری گفت: این امر باز بررسی امکان تخلف مالی با راه اندازی شرکت امنیتی که Gantz ریاست پس از خروج نظامی است. اواخر ساعت اعلام شد لعنتی توسط Gantz حامیان انگیزه سیاسی اما روشن نیست اگر آن را به حال تاثیر بر رای دهندگان.

این شرکت که بعد از کسب و کار رفت که اعتقاد به برنده سودآور پلیس قرارداد بدون رفتن را از طریق یک فرآیند مناقصه. Gantz شد نه به عنوان یک نام مشکوک.

اگر نتانیاهو و متحدان خود را به نحوی می تواند جمع اوری اکثریت آن را به او بدهد جدید تاسیسات — همراه با امید عبور از قانون برای محافظت از او را از تعقیب.

Gantz راه به پیروزی است و حتی سختتر است. Cobbling با هم ائتلاف به احتمال زیاد تکیه بر حمایت خارج از عرب و اکثریت احزاب سیاسی منفور انتخاب است که Gantz بدل شده. همچنین این امر به احتمال زیاد نیاز به حمایت از آویگدور لیبرمن سابق نتانیاهو متحد.

لیبرمن یک مکار اپراتور سیاسی که به مدت طولانی باعث سردرد نتانیاهو خودداری کرده است به ارتکاب به هر دو نامزد است. اما او همچنین گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد تا یک چهارم متوالی انتخابات بالا بردن حدس و گمان او در نهایت طرف با Gantz.

Yohanan Plesner رئیس جمهور اسرائیل دموکراسی موسسه بیت المقدس اتاق فکر گفت که اگر نظر سنجی دقیق این کشور می تواند بسیاری از چهره ماه از بن بست مگر اینکه کسی به خطر انداخته.

“این قلمرو ناشناخته,” او گفت:. “و اگر ما آن را به قضاوت بر اساس آنچه به ما آموخته در دوره قبلی و سپس بست را به معنای یک چهارم انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de