مواد غذایی, صفحه اصلی تمرکز به کشف یک اعتبار و درآمد لبه در طول همه گیر

بینش کلیدی:

  • پناه در محل شده است برای دو چیز: پخت و پز و بهبود صفحه اصلی.
  • برخی از قرنطینه با مضمون سریال در حال پخش به محض این که یک ماه پس از greenlit.

Covid-19 اولیه تاثیر در تلویزیون تبلیغات صنعت تبدیل خواهد شد starker طی هفته آینده به بیشتر شرکت های رسانه ای خود را اعلام سه ماهه اول درآمد. در هفته گذشته, AT&T, گزارش 24.1 ٪ در سال بیش از سال سه ماهه کاهش در درآمد حاصل از تبلیغات در میان آن ترنر شبکه به دلیل در بخشی به coronavirus مربوط به لغو مارس جنون و NBA بازی.

اکثر شرکت های رسانه ای روبرو هستند میلیاردها دلار از دست داده داخلی درآمد تبلیغات مربوط به Covid-19—ناشی از لغو زنده ورزشی و ناگهانی خروج از عمده تلویزیون تبلیغات مانند سفر—در حالی که همچنین دست و پنجه نرم کردن با تلفن های موبایل تولید shutdown است که محتوای خود تهی خط لوله است.

اما کشف Inc. یک استثنای نادر با استفاده بیش از بسیاری از همسالان خود داده است که آن را منحصر به فرد قرار است برای این زمان حاضر است. آن را نمی کند ورزش هوا در ایالات متحده آمریکا و چندین شبکه اختصاص داده شده به این افراد است که باید به سرعت تبدیل بالا از ذهن میان housebound مصرف کنندگان: پخت و پز و بهبود صفحه اصلی.

این شرکت به سرعت شروع تولید در خانه نسخه های مختلف را نشان می دهد و در فرآیند تبدیل در سراسر متعدد قرنطینه با مضمون سری جدید—از جمله یک نسخه از آن HGTV اصلی شکارچیان خانه به نام خانه شکارچیان LOL که در آن کمدین را بهم زدن سرگرم کننده در قسمت های گذشته از حق رای دادن.

در حالی که کشف مواجه شده همان تبلیغ و زیان از کلید های دسته مانند سفر تئاتر و ناهار خوری گاه به گاه—که کشیده صرف به سرعت به عنوان همه گیر شروع به گسترش و کسب و کار بسته و صنعت منابع انتظار می رود این شرکت به خوبی می چرخاند و کرایه بهتر از همسالان خود که آن را اعلام درآمد سه ماهه on May 6.

در طول لحظات ملی یا جهانی بحران “وجود دارد گرایش به غلظت بینندگان در اطراف چیزهایی که مردم با آن آشنا هستند آرامش و اعتماد” گفت: Jon Steinlauf رئیس ایالات متحده به فروش تبلیغات افسر در کشف. “HGTV, DIY, مواد غذایی, شبکه, پخت و پز, کانال و موتور ترند در این خوشه از کانال های که ارائه تعداد زیادی از راحتی و خوش بینی و الهام و ایده های مفید در طول این زمان.”

با آمریکایی ها پناه در محل “آنها همچنین به دنبال برای همه چیز برای انجام با این زمان است که آنها در حال حاضر در دست خود گفت:” Steinlauf. این موضوعات عبارتند از: صفحه اصلی پروژه ها (هر دو در خانه و حیاط), پخت و پز و خودرو کار می کنند.

به عنوان یک نتیجه چند تن از کشف شبکه های در حال دیدن بزرگ رتبه بندی دستاوردهای. در میان آن هدف بزرگسالان 25-54 نسخه ی نمایشی شبکه غذایی است که در مسیر به بالاترین امتیاز ماه در ساعات پر بیننده از مارس 2014 و بالاترین-رتبه ماه در مجموع روز پس از مارس 2012. چندین شبکه غذایی سریال را دیده اند خود را به بالاترین رتبه بندی در بیش از یک سال از جمله بهار, پخت قهرمانی خرد شده, ضرب و شتم بابی پوست کندن و Diners, Drive-Ins & غواصی. (همه رتبه بندی زندگی می کنند-plus-3 شماره.)

HGTV شماره 3 شبکه کابل در کل بعد در زنان 25-54 (و نقطه بالا در میان غیر شبکه های خبری) در حالی که MotorTrend است تا 19 درصد در میان مردان 25-54 این ماه است.

و TLC شماره 1 کابل شبکه در ساعات پر بیننده در این ماه در میان زنان 25-54 (با رتبه های تا 40 ٪ در سال بیش از سال) و زنان 18-34 (69% افزایش). که در بخش های بزرگ به دلیل آمار 90 روز نامزد حق رای دادن که آخرین قسط قبل از 90 روز تعیین کرده است حق رای دادن سوابق متوالی هر یکشنبه این ماه در میان بزرگسالان 25-54 زنان 25-54 زنان 18-49 زنان 18-34 و مجموع بینندگان.

سری نیز بوده است شماره 1 نشان می دهد در روزهای یکشنبه این ماه—در هر دو پخش و کابل—در میان زنان 25-54, 18-49 و 18-34.

با مخاطبان هجوم آوردند به این را نشان می دهد و شبکه های این شرکت است نیز دیدن تبلیغ تقاضا در پراکنده از مواد غذایی خانگی تمیز کردن صفحه اصلی محصولات بیمه و خرده فروشان بزرگ جعبه و همچنین خدمات آنلاین دوستیابی.

“هنگامی که 9/11 اتفاق افتاده است شبکه غذایی رتبه بندی از طریق پشت بام رفت چرا که به طور ناگهانی ما این پناهگاه امن و جای خوشحالی برای مردم است. آن را به خوبی برای دیدن مطالب ما را به طور ناگهانی بیشتر از یک هدف از فرار از واقعیات گفت:” کاتلین سهره کشف ارشد, شیوه زندگی مارک افسر نظارت 11 شبکه در این شرکت از جمله HGTV TLC, مواد غذایی, شبکه, DIY شبکه و پخت و پز کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>