فلوید خانواده قصد دارد به انتشار نتایج کالبد شکافی مستقل

مینیاپولیس — وکیل برای جورج فلوید بود که مجموعه به اعلام نتايج دوشنبه مستقل کالبد شکافی به مرگ او پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که در دستبند در آن زمان پس از درگذشت سفید افسر نادیده گرفته و اطرافیان فریاد به او و فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او دستگیر شده در شهروند ویدئو برانگیخته روز از تظاهرات در مینیاپولیس است که با گسترش به شهرستانها در سراسر امریکا است.

با توجه به دادستان یافته های اولیه از یک مقام رسمی کالبد شکافی در هفته گذشته گفت: ترکیب اثر بودن مهار پتانسیل باده در Floyd را از سیستم خود در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی به احتمال زیاد منجر به مرگ او. هیچ جزئیات دیگری در مورد مسکرات و سم شناسی نتایج هفته طول می کشد. در 911 تماس کشید که پلیس تماس گیرنده در توصیف این مرد مظنون به پرداخت با پول تقلبی به عنوان “بدجور مست و او را در کنترل خود را.”

پزشکی قانونی گزارش

شکایت کیفری گفت: کالبد شکافی “نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق.”

بن Crump وکیل به نمایندگی فلوید خانواده گفت: هفته گذشته بود که او راه اندازی خانواده خود کالبد شکافی.

خانواده کالبد شکافی انجام شده توسط مایکل بادن و Allecia ویلسون. بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک بود که استخدام برای انجام کالبد شکافی برای اریک گارنر سیاه و سفید مردی که در سال 2014 بعد از پلیس نیویورک قرار داده و او را در یک سبد و او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

افسر که خود را برگزار زانو در Floyd گردن, Derek چوین با اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس است و در بازداشت در زندان ایالتی. سه تن دیگر از ماموران در صحنه مانند چوین بودند اخراج روز پس از این حادثه بوده اند اما عنوان شده است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz یکشنبه اعلام کرد که دادستان کل کیت الیسون خواهد شد هر گونه پیگرد قانونی در Floyd مرگ است. محلی و مدنی باید گفت: Hennepin County وکیل Mike Freeman ندارد اعتماد جامعه سیاه و سفید. آنها باید اعتراض خود را در خارج از خانه و فشرده او را به اتهام سه تن دیگر از افسران.

فریمن باقی مانده است در مورد.

بدن برای بازگشت به هوستون

شهردار هوستون گفت: فلوید بدن خواهد شد بازگشت به شهرستان که در آن او بزرگ شده.

فلوید بود هوستون مادری قبل از حرکت به مینه سوتا. هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: در یک کنفرانس خبری که فلوید بدن خواهد بود آینده را به هوستون اما از ارائه جزئیات بیشتر. خانواده اش را اعلام نکرده است برنامه های مراسم تشییع جنازه.

“این همان شهر است که جورج فلوید بزرگ شدم. و بدن او را به بازگشت به این شهر” ترنر گفت. “و بنابراین تمرکز بر نیاز به حمایت و نشاط بخشی, این خانواده است.”

ترنر صحبت کرد و در کنار هوستون رئیس پلیس هنر Acevdeo که گفت گروه او را دستگیر کرده و بیش از 130 نفر از تظاهرات آغاز شد و روز جمعه در این کشور چهارم بزرگترین شهرستان.

فلوید, 46, رشد در هوستون سوم Ward, یکی از شهر عمدتا سیاه و سفید محله. در 6 فوت و 6 اینچ, Floyd ظهور به عنوان یک ستاره در انتهای تنگ برای جک یاتس دبیرستان و در سال 1992 قهرمانی کشور بازی در هوستون Astrodome. یاتس از دست داد به معبد 38-20.

فلوید مرگ دوشنبه و سه پلیس دیگر به کشتار مردان سیاه و سفید را پر تنش و تظاهرات در سراسر کشور.

سفید افسر پلیس است که برگزار می شود زانو خود را به Floyd گردن به او التماس برای تهویه دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. اما بسیاری از معترضان خواستار دستگیری سه تن دیگر از افسران درگیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im