پنج غیر اظهارات در مورد خیلی چیزهای افسانه ای پخش لایحه پادشاه

یادداشت سردبیر: این قسمت از سری گاه به گاه acquainting طرفداران با اظهارات’ نامی از 60 سال سابقه به عنوان تیم حرکت به لاس وگاس برای سال 2020 فصل است.

این یکی از نمادین ترین نقش در اظهارات’ تاریخچه و لایحه شاه مربوط به آن با اشاره به کافی پشت اظهارات مربی John Madden.

چه کسی می تواند فراموش افسانه ای پخش تماس از تقریبا به همان اندازه افسانه ای “القدس غلتک” که تولید 21-20 اظهارات’ پیروزی برابر San Diego Chargers در سپتامبر. 10, 1978:

“توپ بدبختانه به جلو سست است! وحشی تقلا دو ثانیه بر روی ساعت … کاسپر گرفتن توپ…این حکومت یک اشتباه … کاسپر بهبود در منطقه پایان!! اوکلند اظهارات را به ثمر رساند در اکثر zany, باور نکردنی کاملا غیر ممکن است رویای یک بازی! Madden است در این زمینه است. او می خواهد به می دانم که اگر آن را واقعی است. آنها گفتند: بله, شما, ته قنداق تفنگ بزرگ, خارج از اینجا! او می کند!

“وجود دارد هیچ چیز واقعی در جهان دیگر! اظهارات برنده بازی فوتبال! شارژر … آنها آن را باور ندارد. پنجاه و دو هزار نفر از مردم حیرت زده کرد. این یکی خواهد بود relived برای همیشه!”

لایحه پادشاه که در سال 2005 درگذشت حق بود که در مورد.

اما در اینجا پنج غیر اظهارات خیلی چیزهای مورد دیرین صدای تیم بازی گاه به گاه مهاجم فن ممکن است شناخته شده اند همانطور که گفته توسط پادشاه اوکلند پخش شریک کن Korach از لاس وگاس در کتاب خود “مقدس تولیدو: درس هایی از بیل پادشاه رنسانس انسان از میکروفون”:

1. او یک طرفدار و حامی باله و خدمت در هیئت مدیره Smuin باله. در واقع اعضای باله شرکت انجام شده در مراسم در اوکلند سالن بزرگ.

2. او و همسرش نانسی بودند انجام ملوانان. آنها سفر به هاوایی و عقب میره دریای سیاه و به بریتیش کلمبیا و برگشت. آنها تا به حال بیش از چندین سال چندین قایق بودند که لنگر انداخت در سائوسالیتو بندر. (با وجود گزارش به خلاف آنها زندگی می کردند هرگز در قایق به جز کشش پس از یک آتش سوزی در خانه خود را.)

3. او شیفتگی و به خوبی versed در تاریخ و ادبیات. تام Meschery سابق رزمندگان بسکتبال ستاره سزاوار یک کمک برای که. Meschery شناخته شده به عنوان “دیوانه روسی” در طول روز بازی — تام پدر و مادر متولد شده در روسیه و او در هاربین در شمال شرق چین به نام لایحه “برادر من تا به حال هرگز.”

4. او انجام نقاش که کشید خیلی از او با الهام از امپرسیونیست. کلود مونه بود مورد علاقه خود نقاش است. بیل استفاده می شود برای رفتن به مارین کانتی روستا برای گرفتن عکس از مناظر و سپس رنگ آنها را در خانه خود را.

5. او هیچ وقت دوست بود تشکر شده توسط خود پخش شریک است. این یک درخواست کن Korach سرسختانه خودداری کرد در حالی که صحبت کردن در طول پادشاه یادبود.

“با عرض پوزش شریک” Korach گفت. “اما با تشکر برای همه چیز.”

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de