تناسب اندام, مارک های ارائه ‘خانه’ تمرینات به صورت رایگان برای رسیدن به قرنطینه مصرف کنندگان

بینش کلیدی:

  • تناسب اندام برندها با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که بهترین کار برای آنها را به انتشار تمرینات روزانه.

به عنوان coronavirus را مجبور کرده است تا مردم در داخل خانه, تناسب اندام, مارک های در حال تلاش برای نگه داشتن عرق جریان حتی اگر درهای خود را به ورزشگاه بسته شده است.

هر دو سنتی و بوتیک استودیو تناسب اندام برندها را تبدیل به جریان سیستم عامل برای تغییر مخاطبان خود را به دور از چمباتمه زدن و رک و نسبت خود را به تلویزیون و لپ تاپ. اگر چه آن را به اندازه کافی برای جایگزین درآمد از دست رفته تمرین سیستم عامل را نگه داشته و حفظ نام تجاری خود را بالای ذهن در طول بحران.

تناسب اندام Orangetheory یک فاصله آموزش تمرین استودیو با فرانشیز در سراسر کشور اعلام کرد در مارس 16 است که این امر می تواند بسته شدن استودیوهای آن. در عرض دو روز از آن چرخد و برای یوتیوب, چاپ و نشر, جدید Orangetheory در خانه تمرینات روزانه است.

“ما به طور کامل انجام 180” گفت: Kevin کیت, Orangetheory ارشد نام تجاری افسر. “ما در حال رانندگی مردم به ما studios, اما آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای کمک به مردم؟”

در خانه تمرینات ویژگی های تمرین است که مشتریان انتظار دارند از استودیو اقتباس در محیط خانه. Orangetheory این تمرینات معمولا شامل یک تردمیل ماشین پارو زنی و هالتر اما در نسخه اصلی جایگزین رایگان وزن با موارد کاربران می توانند پیدا کردن در اطراف خانه مانند می تواند از کمپبل مرغ سوپ رشته فرنگی و یا حتی یک بولداگ فرانسوی.

در عرض یک هفته از راه اندازی اولین تمرین تصویری در مارس 18, نام تجاری دیده می شود نامزدی در سراسر سیستم عامل های اجتماعی افزایش 366% با هفت ویدئوها به طور متوسط بیش از 110 ooo نمایش و تماشای بینندگان به طور متوسط 7:19 دقیقه.

به عنوان مشتریان خود را تغییر رفتارهای برندها می توانید با استفاده از این تغییرات است.

“برخی از کارهایی که مردم در ورزشگاه شده اند می تواند در خانه انجام می شود گفت:” جاشوا Swartz یک مشاور در کارنی. “در صورتی که ثابت کرده می تواند تغییر راه مردم ورزش کار کردن و تعامل با تناسب اندام حرفه ای.”

Orangetheory انتخاب یوتیوب به آن ترجیح پلت فرم ملاقات با کاربران که در آن آنها در حال حاضر بودند. تناسب اندام با نام تجاری نیز به عقب کشیده آن, نسل سرب, بازاریابی, استراتژی سرمایه گذاری در کانال های اجتماعی مانند Facebook, Instagram and Twitter برای ترویج در خانه تمرینات.

“برای این افراد کشف و به دنبال در خانه راه حل های که ممکن است یک Orangetheory عضو یوتیوب یک شانس بزرگ را به تصرف آنها,” او گفت:. “تمرین بازاریابی است.”

سیاره تناسب اندام زنجیره ای بدنسازی با تقریبا 2 ، 000 مکان در سراسر ایالات متحده نیز ارائه شده “کار در خانه-ins” در نام تجاری Facebook صفحه و کانال یوتیوب. آن را نیز لود برنامه خود را با تمرینات. سیاره تناسب اندام گفت که مشترکین به آن کانال یوتیوب رشد 58 درصد از مارس 18.

اعتدال نیز بسته شد و ورزشگاه در سراسر جهان در مارس 16, میزبانی تأملات و تمرینات خود Instagram صفحه و ارسال کرده است و اعضای آن روزانه تمرینات تناسب اندام و چالش است. در اوایل این ماه اعتدال اعلام کرد که اجرای خود را از تناسب اندام پلت فرم به نام Variis در ابتدا تنها در دسترس برای انتخاب اعتدال اعضای قبل از آن کامل راه اندازی بعد از این سال. به کمک اعضای گیر در قرنطینه این برند منتشر کرده است محتوای Instagram.

پس از شروع شیوع بحران تناسب اندام بسته شده است همه از آن 300-به علاوه مکان در سراسر جهان. با هر قفل درب اعضای آن بدست یک ایمیل اطلاع رسانی به آنها بگویید در مورد بحران زندگی می کنند نام تجاری جریان پلت فرم که در آن کاربران می توانند پیدا کردن تمرینات است.

با توجه به چاد Waetzig بحران را evp بازاریابی و برندسازی بازدید کنندگان به سایت را روزانه جلسات تا 6,000% بیش از 10 روز گذشته.

این پلت فرم های دیجیتال افزایش بحران حضور در یک زمان زمانی که این شرکت تا به حال به جلو و عقب در آن بازاریابی است. بحران رفته تیره در سراسر همه کانال های رسانه ای با آن تنها در حال انجام بازاریابی در حال جستجو پرداخت.

اگر چه در ابتدا تنها به یک ردیف خاص از عضویت بحران باز کرده است پلت فرم برای تمام اعضا و ارائه 45 روز محاکمه آزاد. با ارائه آن به صورت رایگان بحران ماندن مربوط به هر دو خود را به مخاطبان و اعضای آینده در زمانی که نام تجاری نمی توانیم به بازار خود را در هر راه دیگر.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>