پیدا کردن کارسون McCullers

“من به اندازه کافی شرح حال” جن Shapland می نویسد: در اوایل کتاب جدید او “بدانید که در هیچ شرایط نامشخص که آنها ساخته شده از تصنع و نهفته است. من یک نویسنده داستان و این است که یک بیوگرافی.”

من او را در نقطه ای که زندگی ذهنی سازمانی هر چند من تعجب می کنم که در مورد مبالغه. عنوان کتاب است—من زندگی نامه کارسون McCullers—در حال حاضر به ما گفت که این در واقع خاطرات با نویسنده با استفاده از McCullers زندگی برای درک خود را. این دستگاه آشنا مانند هلن مک دونالد هوک یا Julie Powell را جولیا کودک. در نزدیکی این کتاب تا پایان Shapland به یاد ما “بیوگرافی و آن انگاره ها باید زحمت من برای برخی از زمان.” این است مصر که باعث سوال: آیا Shapland واقعا قصد طرح دعوی مشکلات ذاتی در بیوگرافی به عنوان ادبی پیگیری یا او excusing تلاش خود کتاب ؟

من زندگی نامه کارسون McCULLERS by Jenn Shaplandقلع خانه 226 pp., $22.95

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی Shapland شد یک کارآموز در هری باج مرکز دانشگاه تگزاس مخزن که اقدام به خرید تا فانی به ظاهر هر نویسنده: گابریل گارسیا مارکز دان Linzi راشل Cusk. دانشگاهی درخواست معرفی Shapland به مکاتبات بین یک زن به نام ماری Clarac-شوارتسنباخ آن و کارسون McCullers شاید معروف ترین برای او 1940 رمان قلب تنها شکارچی قطعا یکی از ادبیات آمریکا را بیشتر قابل توجه آغاز بکار. Shapland علاقه piqued است:

آنه ماری زبان در نامه خود به کارسون صمیمی مطرح و یا من آن را بخوانید که در راه است. شما به یاد داشته باشید. من تا به حال دریافت نامه هایی از این دست. من تا به حال نامه های نوشته شده مثل این به من می خواهم دوست داشتم. آن را بسیار کمی برای رفتن بر روی و در عین حال من احساس مطلق یقین: کارسون McCullers تا به حال عاشق زنان است.

این پیشنهاد که یک نویسنده بصورتی پایدار و محکم در داخل آمریکا canon—البته یکی از آنها او را نمی خواهم به عنوان خوانده شده—ممکن است توسط حملات عصبی. “من به عنوان مردد به نسبت ثابت روایت معنی به زندگی خود من به عنوان هر یک از دیگر,” Shapland می نویسد. “اما گمان می کنم ما می توانیم آن حروف یک نقطه عطف است.” او نقل مکان کرد به فروشگاه نویسنده اثر که شده اند در انتظار برای یک محقق توجه برای سال; او کاهش موهای خود را کوتاه و پذیرای برچسب lesbian; او او را رها شکار برای یک دانشگاهی به نوشتن کتاب ما در حال خواندن. هر چه برخوردی بین ماری و کارسون ممکن است به یک شرح حال تفسیر; چه چیزی اتفاق می افتد بین جن و کارسون به نظر می رسد به وضوح مانند عشق است.

اگر McCullers ارائه رستگاری کمک Shapland ظهور یک بار و برای همه از گنجه در حال حاضر جوان نویسنده یک فرصت به نفع بازگشت. اما او با احتیاط است. او به نقل از Josyane Savigneau را در سال 2001 McCullers بیوگرافی: “برچسب هاردکور, دوجنسي … نیز استفاده شده است توسط پارتیزان های همجنس گرایی—هر دو مرد و زن—که مناسب این نویسنده برای خود ایجاد کند.” Shapland می نویسد: “او شرح موقعیت من به عنوان یک حزبی از همجنس گرایی’ به دنبال ‘مناسب’ کارسون داستان برای من ایجاد کند.’ و شاید من هستم.”

این احتیاط غیر ضروری است و dulls کار را اثر. انگیزه نویسنده تردید خوب است—احتمالا ستوده!—اما عود آن کمتر احساس مانند یک فکری عوارض و بیشتر شبیه به تیک عصبی. به عجیب و غریب—های مختلف در هر مد شما—فوق العاده است آماده سازی برای این کار از انتقاد. شما با Harriet the Spy با آن frisson از به رسمیت شناختن. شما بخوانید جداگانه صلح در حال انتظار برای نوجوانان, قهرمانان به بوسه (برادرانه عشق من استراحت بدهد). این یک استراتژی بقا (You are not alone در جهان) و ما یاد بگیرند که برای استقرار آن در صفحه و در واقعیت است.

Shapland هر دو است و به دنبال شواهد. او در یادداشت مورد النور روزولت که در رابطه با Lorena Hickok بود و پس از مرگ تجدید نظر به دوستی. Queerness مانند مه پراکندگی بیش از زمان: “اگر آن را نمی توان ثابت کرد با شواهد مستقیم از صمیمیت جنسی آن را هرگز اتفاق افتاده است. و اگر شما به دنبال شواهد آن را نمی خواهد تا کنون منتشر شود.” در متن McCullers است جلسات درمانی (ثبت شده به عنوان مواد اولیه برای یک زندگی نامه) او به نظر می رسد برای پیدا کردن آن. کپی رایت محدودیت منع از نقل بسیاری از آنچه او در واقع اما البته آن را غیر مادی. Queerness در McCullers لباس کار اجتماعی, دایره زندگی خود را. به تظاهر در غیر این صورت به حفظ آن آسمان است بژ.

Shapland را تلاش برای خود. قاپ زنی از McCullers دوران کودکی یاد می آورد حافظه خود را. McCullers بهداشت و درمان مشکلات (او تا حدی فلج مغزی در 31; او در تنها 50) اکو مبارزات خود را با بیماری های مزمن. او می بیند این کتاب به عنوان کفاره: “… برای خود من مستور در سال, من مصمم هستم برای ریختن به نور در معرض حتی آن چیزهایی است که دشوار است در مورد زندگی نویسنده. برای پیگیری rewritings این حذفیات تجدید نظر.” این بسیار بلند پروازانه به عنوان غیر ممکن است.

من زندگینامه ممکن است ساکن و حتی بیش از آن در رزونانس بین زندگی نویسنده و موضوع: Shapland کاهش خود را به عنوان اگر او را با استفاده از McCullers ارزان. اما ما همه به عنوان خوانده شده خودخواهانه. این متن بیش از صرف فن, نامه, و اگر نویسنده اجازه داده بود که خودش را برای رفتن بیشتر, من تعجب می کنم آنچه که او ممکن است پیدا کرده اند?

او درک آرشیوی شیوه و محبت برای McCullers را Shapland آگاهانه منتقد. او ممکن است باید جستوجو کرد عمیق تر به همین دلیل باج مرکز دارای McCullers کت و همچنین مکاتبات. او باقی می ماند به عنوان یک مهمان در McCullers را به خانه دوران کودکی و می تواند به صرف زمان بیشتری را بر روی چرا این سایت تحمل و این که آیا آنها خوب استوارت از یک هنرمند میراث. این کتاب ممکن است گسترده تر و قوی ترکیبی از خاطرات و انتقاد. من باید بگویم که از آن ساخته شده من بازگشت به قلب تنها شکارچی; من حس که Shapland را در نظر بگیرید که ماموریت انجام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im