زنان مدیران یخ زده بود از اسکار امسال را به طوری که آنها در حال سرقت پخش تبلیغات

در روز یکشنبه, جوایز اسکار برگزار خواهد شد برای 92 زمان. و یک مرد را برنده بهترین کارگردان چرا که تنها مردان بودند نامزد در این سال در یک سنت دیرینه است که منجر به تنها پنج جایزه اسکار نامزد تا کنون برای مدیران. این مردسالار دسته موضوع از عیسی Rae شوخی رفته ویروسی که نا امنی خالق کنایه آمیز “تبریک به کسانی که مردان” در طول یک مقام رسمی اسکار noms اعلام تصویری.

موجو سوپر مارکت در پا با گاز گرفتن کمپین ایجاد شده برای یادآوری طرفداران فیلم از تمام استعداد بودن سمت چپ از این مراسم است. آژانس GiveHerABreak مبارزات انتخاباتی با استفاده از آنلاین اسکار-مشاهده پورتال است که جایگزین تبلیغات به جای پر کردن معافیت با تریلر برای بیش از یک دوجین از buzzworthy و فیلمهای فیلم به کارگردانی زنان در سال گذشته است.

شعار برای کمپین آمده است: “شما را به سرقت برده ما اسکار. بنابراین ما به سرقت برده و تبلیغات خود را.”

بالقوه برای تاثیر بازار بسیار واقعی زنان را تا حدود 80 درصد از خرید مصرف کننده و به گفته یکی از Feb. 2019 مطالعه هستند دو برابر بیشتر احتمال دارد به تماشای جوایز اسکار از مردان هستند.

با توجه به این که زنان رانندگی هر دو رتبه بندی و به بازار مصرف برسد از این رویداد آن است که جای تعجب است که فیلم های تحسین مانند Booksmart (مدیر: Olivia Wilde), ملکه و باریک (ملینا Matsoukas), زنان کوچک (Greta Gerwig), خداحافظی (لولو وانگ) و جعبه دفتر آمار زرنگ (لورنا Scarfaria) برش را ندارد برای فهرست دسته. در Gerwig مورد آن به خصوص تعجب آور پس از کمی زنان در حال اجرا برای بهترین تصویر, بهترین بازیگر زن, بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین فیلمنامه اقتباسی و سایر دسته ها. به طور کلی این سال نامزد جایزه اسکار ویژگی افراد بسیار کمی از رنگ و همچنین منجر به این معنا که در سال 2020 است رگرسيون از پیشرفت تدریجی از تنوع آغاز شده توسط کمپین مانند #OscarsSoWhite و زمان است.

GiveHerABreak پورتال—یک “پخش زنده” را فشار دهید در وب سایت خود را—این است که یک انگشت وسط به رای دهندگان آکادمی است که در مجموع توبیخ مدیران زن در حالی که اجازه می دهد بینندگان هنوز هم لحن در این مراسم در یک راه کاملا قانونی. شما هنوز هم باید برای ورود ABC و یا کابل اعتبار به تماشای اما زمانی که پخش می شکند برای تبلیغات روی صفحه نمایش خود را پر با تریلر یوتیوب برای یک لیست طولانی از زنان-کارگردان فیلم—هیچ یک از که نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان.

یک صفحه نمایش-ضبط Instagram داستان از GiveHerABreak مشخصات.
موجو سوپر مارکت

“ما در حال حاضر یک لیست از 200 فیلم ساخته شده در سال گذشته که بوده است واجد شرایط برای بهترین کارگردان نامزد” موجو سوپر مارکت ارشد خلاق امیلی برگر گفت Adweek.

آژانس کار نمی کند در یک خلاء اما همکاری با گروه هایی که برگر گفت: می دانم که این فضا بهتر است.

“سازمان فیلم Fatales بود کمک بزرگی به ما در کمک به کامپایل ما لیست کامل از فیلم ها و کمک به حمایت از این کمپین گفت:” ایران برگر. “زنان در فیلم و رایگان پیشنهاد شده اند کمک بزرگی باشد. آلما هار’el یکی از مورد علاقه ما توبیخ مدیران در واقع به ما کمک کنید کلمه. و ما در حال کار با شبکه ای از مدیران در کمک به ما whittle پایین لیست و مطمئن شوید که ما تشخیص استعداد بزرگ.”

موجو سوپر مارکت موسس و سابق Droga5 مدیر خلاق Mo گفت اشاره کرد که این پروژه یک گام در یک مسیر جدید برای یک سازمان است که معمولا آثار با مارک های.

“حتی اگر ما می خواهم معمولا ساخت تبلیغات در مراسم اسکار, این مسئله بسیار بزرگتر از ما” گفت که کارکنان سازمان آرایش است 50 درصد زنان و 50 درصد مهاجر گفت: در آزادی مطبوعات جمعه. “وجود دارد میلیون ها نفر از زنان که ایجاد باور نکردنی فیلم اما فقط نمی توانید همان شکستن این misogynistic صنعت. ما می خواستیم برای رفع آن است.”

نه تنها این سازمان رفع عدم دید از اسکار در حال دادن زنان, مدیران, اما آن را نیز آغاز شده گرم گفتگو آنلاین از طریق #GiveHerABreak برچسب. روز جمعه در صنعت فیلم حرفه ای, برابری جنسیتی, طرفداران و منتقدان برجسته این پروژه در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>