فدرال می گویند ما انبارهای تجهیزات حفاظتی تقریبا تهی

واشنگتن — استراتژیک ملی ذخایر تقریبا از N95 ماسک فولاد, ماسک صورت, سپر, لباس و دیگر لوازم پزشکی به شدت مورد نیاز به حفاظت از خط مقدم پزشکی کارگران درمان coronavirus بیماران.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آسوشیتد پرس روز شنبه که فدرال ذخایر در فرایند استقرار تمام باقی مانده تجهیزات حفاظت شخصی در موجودی خود را.

این HHS بیانیه را تایید فدرال اسناد منتشر شده روز شنبه توسط مجلس نظارت و کمیته اصلاحات نشان می دهد که حدود 90 درصد از تجهیزات حفاظت فردی در انبارهای توزیع شده به دولت های ایالتی و محلی.

10 درصد نگه داشته در رزرو

HHS سخنگوی کتی McKeogh گفت: 10 درصد باقی مانده خواهد ماند در رزرو برای حمایت از فدرال پاسخ تلاش.

خانه نظارت رئیس کارولین B. Maloney, D-n. y. گفت: در بیانیه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترک متحده به تکاپو باز بازار برای منابع کمیاب اغلب با یکدیگر رقابت و سازمان های فدرال در هرج و مرج جنگ مناقصه است که همواره قیمت ها.

“رئیس جمهور شکست خورده را در FEMA (Federal Emergency Management Agency) در اوایل شکست خورده به نام ملی فرمانده برای این بحران و شکست خورده به طور کامل با استفاده از مقامات کنگره به او تحت دفاع از تولید اقدام به تهیه و مدیریت توزیع بحرانی لوازم” مالونی گفت. “او باید در حال حاضر اقدام به مقابله با این کمبود.”

در ماه گذشته کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای نشان دادن کمبود با در نظر گرفتن عکس های سلفی پوشیدن در خانه دوخته ماسک بر روی صورت خود و کیسه زباله خود را مالش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گسله ایالات متحده برای بهتر آماده شدن برای این بیماری همه گیر است و گفت که آنها باید تنها با تکیه بر فدرال ذخایر به عنوان آخرین چاره.

AP گزارش روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حیف و میل نزدیک به دو ماه پس از اوایل ژانویه هشدار که COVID-19 ممکن است مشتعل جهانی همه گیر انتظار تا اواسط ماه مارس به جای سفارشات عمده از N95 ماسک و دیگر لوازم پزشکی مورد نیاز برای ایجاد ذخایر. سپس توسط بیمارستان در چندین ایالت درمان شدند هزاران نفر از بیماران آلوده بدون تجهیزات کافی و شفاعت برای کمک به.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف دو ماه از آغاز بازی کردن تهدید از این ویروس جدید است. او تمسخر هشدار یک بیماری همه گیر به عنوان یک جعل مرتکب شده توسط دموکرات ها و رسانه ها پیش بینی به عنوان اواخر به عنوان Feb. 26 که تعدادی از ایالات متحده موارد را به زودی رها به صفر است.

ایجاد ذخایر در سال 1999

این ذخایر در سال 1999 ساخته شده برای جلوگیری از زنجیره عرضه اختلال برای پیش بینی Y2K مشکلات کامپیوتر. گسترش آن پس از 9/11 به آماده شدن برای مواد شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای از حملات. کنگره ارائه پول در سال 2006 به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر آنفلوآنزا هر چند بسیاری از این سهام استفاده شد در طول شیوع آنفولانزای H1N1 سه سال بعد.

در شروع COVID-19 بحران فدرال ذخایر تا به حال حدود 13 میلیون N95 ماسک ماسک که فیلتر کردن حدود 95 ٪ از تمام مایع یا ذرات هوابرد و حیاتی هستند برای جلوگیری از مراقبت های بهداشتی کارگران از تبدیل شدن به آلوده. که فقط بخش کوچکی از آنچه در بیمارستان ها نیاز به حفاظت از کارگران خود را که به طور معمول پوشیدن یک ماسک جدید برای هر بیمار اما کسانی که در حال حاضر اغلب صادر شده تنها یک را برای روز گذشته است.

فدرال پیمانکاری سوابق نشان می دهد HHS ساخته شده اولیه سفارش فله از N95 ماسک در 12 مارس به دنبال سفارشات بزرگتر 21 مارس است. اما کسانی که قرارداد نمی خواهد بزرگ عملکرد تحویل به ملی ذخایر تا پایان مارس پس از این پیش بینی شده این بیماری همه گیر به اوج خود برسد.

برای نزدیک به یک ماه تهمت رد تماس به استفاده از قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل به سفارش شرکت برای افزایش تولید ماسک و هواکش قبل از او کوتاه آمد هفته گذشته است.

در مورد گزارش AP رئیس جمهور پیشنهاد یکشنبه متحده باید خدا را شکر برای حمل و نقل از منابع آنها شده اند.

“FEMA نظامی آنچه را که آنها انجام داده ام یک معجزه است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنچه را که آنها انجام داده ام یک معجزه است در گرفتن تمام این مسائل. آنچه را که آنها انجام داده اند به صورت متحده باور نکردنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im