فدرال به نوادا توانایی به سرعت تصویب COVID-19 تست

دولت فدرال اجازه می دهد نوادا به توسعه و ارزیابی خود را در آزمایشات جدید coronavirus ارائه انعطاف پذیری به توسعه آزمون های سریع تر و افزایش تعداد موجود کیت مقامات دولتی اعلام کرد.

نوادا یکی از سه ایالت با ایالت مریلند و واشنگتن با توجه به توانایی خود را برای توسعه آزمون تحت سیاست تغییر مجاز توسط سازمان غذا و دارو.

“این تغییر در نوادا وضعیت اجازه خواهد داد که ایالت نوادا نه FDA برای تعیین اینکه آیا محصولات مرتبط با تست بی خطر و موثر برای تست” دکتر مارک Pandori مدیر ایالتی نوادا عمومی آزمایشگاه بهداشت گفت: در انتشار اخبار. “این به این معنی است که زمانی که آزمایشگاه در نوادا انجام اعتبار سنجی مطالعات انجام شده بر روی محصولات برای تعیین اینکه آیا آنها موثر قبل از راه اندازی تست آنها می توانند یافته های خود را به دولت نمی FDA برای تصویب. این است که بسیار سریع تر روند. تا پایان هفته آینده ما باید داده ها در محصولات رمان برای تست که باید افزایش تست ظرفیت قابل توجهی.”

دولت است که هنوز معرفی آزمون برای افراد با علائم خفیف یا بدون بیماری.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت: تغییر کمک خواهد کرد نوادا ساکنان.

“من افتخار می کنم که نوادا گرفته شده در این مرحله و من ستایش ما labs برای کار مداوم برای آوردن صلح از ذهن به Nevadans از طریق آزمایش برای COVID-19 او گفت:” در انتشار.

همانطور که از دوشنبه شب 4,232 افراد آزمایش شده اند در نوادا با 278 تست مثبت برای ویروس. چهار نفر کشته شده اند از این بیماری در نوادا است.

تماس با آرتور کین در [email protected] Follow @ArthurMKane در توییتر. کین یکی از اعضای نقد و بررسی-مجله تیم تحقیقاتی با تمرکز بر گزارش است که دارای رهبران و سازمان های پاسخگو و در معرض خطا. حمایت از ما روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im