فدرال بسته بندی گوشت می آمد ایمنی راهنمایی تا حد زیادی غیرقابل اجرا

مینیاپولیس — فدرال توصیه به معنای نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد کارگران به عنوان امن آنها بازگشت به گیاهان است که توقیف توسط coronavirus کمی اجرای عضله پشت سر آنها سوخت رسانی اضطراب است که شرایط کاری می تواند قرار دادن کارکنان زندگی در خطر است.

گسترده ارشاد صادر شده در ماه گذشته توسط اداره ايمنی و بهداشت شغلی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که شرکت های بسته بندی گوشت می آمد راست فیزیکی و موانع اجرای اجتماعی فاصله و نصب بیشتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در میان سایر مراحل است. اما هدایت اجباری نیست.

“آن را مانند, ‘در اینجا چیزی است که ما می خواهم شما را به انجام. اما اگر شما نمی خواهید به آن را انجام دهد, شما لازم نیست که به'” گفت: علامت Lauritsen بین المللی معاون رئیس جمهور و مدیر پردازش مواد غذایی و بسته بندی گوشت می آمد بخش برای ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه.

این بیماری همه گیر است که “عظیم ترین کارگران ایمنی بحران در چند دهه و OSHA در گنجه. OSHA پنهان شده است” گفت: دیوید مایکل متخصص اپیدمیولوژی بود که این سازمان معاون وزیر کار تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. مایکلز به نام OSHA به دستورالعمل های اجباری و قابل اجرا که شامل تهدید به جریمه.

OSHA را راهنمایی کلی به سادگی می گوید: توصیه های مشورتی و “نه یک استاندارد و یا مقررات” و آنها ایجاد “هیچ قانونی جدید را ندارند.”

اما هدایت نیز می گوید: کارفرمایان باید به دنبال یک قانون شناخته شده به عنوان وظیفه عمومی بند که نیاز به شرکت ها برای ارائه یک محیط کار عاری از خطرات شناخته شده. منتقدان می گویند که حکومت بعید است که اجرا می شود به خصوص پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا در مارس با هدف نگه داشتن گیاهان گوشت باز است.

تلاش های مشکوک

در حال حاضر نمونه های پدید آمده از سوال مجری تلاش و فشار برای حفظ گیاهان در حال اجرا:

— مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن منظور تنظیم کننده دولت در آیووا کاهش یافته است به بازرسی تایسون غذاهای گوشت خوک گیاه با وجود شکایت وی از سوی مامورین کارگران بوده است در معرض ویروس در شرایط شلوغ. اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد آیووا OSHA سازمان در زمان 2 1/2 هفته به تماس تایسون, دریافت پاسخ و نتیجه گیری کرد که این شرکت داوطلبانه تلاش برای بهبود اجتماعی فاصله در پری کارخانه شد “رضایت بخش است.” در عرض یک هفته بعد 730 کارگران — تقریبا 60 درصد از نیروی کار — تا به حال آزمایش مثبت است.

— در کانزاس دولت myket آن قرنطینه دستورالعمل پس از مدیران صنعت تحت فشار قرار دادند و اجازه می دهد تا به طور بالقوه در معرض کارکنان برای رفتن به ادامه کار با توجه به ایمیل ها و پیام های متنی به دست آمده توسط کانزاس سیتی استار و ویچیتا عقاب. دولت قبلا توصیه می شود کارکنان از جمله به قرنطینه برای دو هفته قبل از منطبق بیشتر ملایم CDC راهنمای که اجازه می دهد تا کارکنان برای ادامه کار در صورتی که هیچ نشانه و استفاده از اقدامات احتیاطی. این حرکت پس از تایسون مطرح نگرانی دولت از افزایش غیبت کارگر.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش — طراحی و توسعه با ورودی از صنعت — وزارت کار و OSHA گفت: OSHA خواهد با استفاده از اختیار و نظر “حسن نیت تلاش” به دنبال توصیه های ایمنی. کارفرمایان داده می شود فرصتی برای توضیح اگر برخی از آنها آشنا نیست. کشاورزی منشی سانی Perdue را روشن ساخته حروف در اوایل این ماه است که وزارت جهاد کشاورزی انتظار می رود دولت و مقامات محلی به محل کار با گیاهان گوشت به نگه داشتن آنها را در حال اجرا است. و او گفت: هر بسته گیاهان بدون یک جدول زمانی برای بازگشایی تا به حال به ارائه پروتکل های وزارت کشاورزی ایالات متحده.

وزارت کشاورزی ایالات متحده نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای ارائه به کسانی که شرکت قصد دارد به AP. وقتی پرسید که چگونه دستورالعمل خواهد بود اجرا یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: اجرای شد تا به OSHA.

ایمنی برنامه های ساخته شده

عمده meatpackers JBS, Smithfield و تایسون باید گفت: کارگر ایمنی بالاترین اولویت است. آنها ارائه AP با خلاصه ای از تلاش های خود را برای بهبود ایمنی, اما برنامه های خود را ساخته شده است نه عمومی. تایسون گفت: به دلیل تعلیق موقت از آن عملیات بود که داوطلبانه و این شرکت در حال حاضر ملاقات و یا بیش از فدرال هدایت آن را مورد نیاز برای ارسال یک بازگشایی طرح به وزارت کشاورزی.

یک طرح به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, برای بازگشایی یک JBS گوشت خوک گیاه در Worthington, مینه سوتا, جزئیات متعدد بهبود ایمنی از جمله نصب موانع فیزیکی افزایش فاصله بین کارگران و نیاز به تجهیزات حفاظتی. این طرح شامل عکس. آن را می گوید کارکنان خواهد شد به نمایش در آمد برای مسائل مربوط به سلامت اما این باعث می شود هیچ اشاره ای نیاز به تست.

JBS سخنگوی کامرون Bruett گفت: طرح “نشان می دهد که اقدامات فوق العاده” گیاه گرفته شده است “برای حفظ اعضای تیم ما به عنوان امن آنها ارائه مواد غذایی برای کشور است.”

در یک ایمیل و پاسخ به سوالات در مورد چگونه هدایت خواهد اجرا شود و چه نقشی OSHA را در حفاظت از کارگران وزارت کار گفت: OSHA دریافت 55 شکایت در حیوانات-صنعت پردازش و باز 22 بازرسی پس از Feb. 1.

بازتاب زبان از این وظیفه به طور کلی بند, آژانس همچنین اشاره کرد دیرینه قوانین است که نیاز کارفرمایان به ارائه یک محیط کار ایمن.

“OSHA استاندارد در محل باقی می ماند و قابل اجرا و آنها را ادامه خواهد داد به عنوان کارگران بازگشت به محل کار خود را” یک کار سخنگوی گفت.

مایکل سابق OSHA گفت: بند هیچ اثر بازدارنده است و به طور کلی اجرا تنها پس از یک کارگر مجروح شده است. او گفت: آن را تنها در موارد که در آن OSHA انجام بازرسی ها و مسائل مربوط به استناد و کارفرما موافقت می کند برای رفع این مشکل تا هر گونه تاثیر ماه یا سال بعد.

مایکل گفت: OSHA نمی خواهد موضوع استنادهای اگر کارفرمایان در حال انجام بهترین خود را برای از بین بردن خطر اما پیدا کردن آن امکان پذیر نیست.

جفری لنکستر, موسس و مدیر عامل شرکت لنکستر ایمنی مشاوره در Wexford, پنسیلوانیا گفت: تخلف از این وظیفه به طور کلی بند می تواند گران قیمت, به خصوص اگر شرکت ها یافت می شود تکرار متخلفان را نقض عمدی یا موفق به رفع یک موضوع است.

“قوانین در محل بوده است,” او گفت:. “این فقط یک جدید ballgame – یک خطر جدید.”

بیشتر اجرای در مینه سوتا

مینه سوتا یکی از 22 متحده و یا در مناطق با کارگر-سازمان حفاظت که پوشش خصوصی و دولت, کارگران و دولت OSHA قدرت اجرای CDC و دولت وزارت بهداشت را COVID-19 دستورالعمل های ایمنی زیر وظیفه عمومی بند سخنگوی جیمز Honerman گفت.

این سازمان دارای دو باز, تحقیق در مورد کسب و کار بسته بندی گوشت می آمد — در یک JBS گیاه در وورتهینگتون و در یک زائر غرور گیاه در بهار سرد گفت: Honerman که نمی تواند در مورد تحقیقات از آنجا که آنها در حال بررسی است.

Lauritsen با مواد غذایی اتحادیه کارگران گفت: OSHA انجام داده است و نه به اندازه کافی برای نگه کارفرمایان پاسخگو باشد. اتحادیه حمایت برای دسترسی به آزمایش روزانه برای تمام گوشت-تولید کارگران و تجهیزات حفاظت فردی در صورت لزوم و پرداخت مرخصی استعلاجی.

“و اگر اعضای ما به اندازه کافی سالم اگر آنها بیمار یا در قرنطینه آنها در حال رفتن به نشان می دهد تا به انجام کار خود” Lauritsen گفت. “اما این بدان معنا نیست که آنها را مضطرب یا عصبی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>