ترس و سپس آرام شد بالا انجام احساسات در تبلیغات اجتماعی برای اولین کشش مستند

بینش کلیدی:

  • گزارش های دیگر متوجه مشابه فاز در چگونه مردم در حال تنظیم به قرنطینه زندگی است.
  • بسیاری از برندها هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه به اعتصاب حق تعادل مربوطه به اهنگ صدا در اطراف این بیماری همه گیر.

کاربران رسانه های اجتماعی حدودا از طریق مراحل مختلف پذیرش به عنوان قرنطینه واقعیت شده و به مجموعه در ماه گذشته و یا حداقل به نظر می رسد که یک غذای آماده از جدید VidMob گزارش که آهنگ های عملکرد های مختلف عناصر خلاق در تبلیغات اجتماعی در سراسر مستند اقدامات انجام شده برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

تجزیه و تحلیل ترافیک اول شرکت ثبت نام غیر طبیعی سنبله در بازی و سرگرمی تبلیغات بر محور ترس و با جنگ و تخریب یک موضوع مشترک است. بین اواسط ماه فوریه و اواسط ماه مارس, تبلیغات تعیین می شود به این تن دیدم 161% آسانسور در مشاهده از طریق نرخ نسبت به میانگین سایر عاطفی برچسب ها سیستم استفاده می کند. بود که به دنبال یک اندازه مشابه پرش در عملکرد—148 ٪ — برای تبلیغات تلقی به یک لحن آرام و از طریق اوایل ماه آوریل.

تناسب اندام و برجسته طراحی داخلی— مانند مبلمان و شومینه و کاناپه—نیز ثابت می شود محبوب عناصر بصری در نقاط مختلف در دوره تجزیه و تحلیل با 414% و 287% جهش بود. بیشتر از لحاظ عاطفی تحت تاثیر تبلیغات نیز انجام شده بهتر است در کل نسبت به طور معمول انتظار می رود.

“انگیزه برای مطالعه خود بود که ما شروع به دیدن برخی از واقعا جالب روند که از طریق شکست نوع از آنچه ما به طور معمول گفت:” استفانی Bohn, VidMob جهانی رئیس تجاری افسر. “این نوع مانند ساخت هواپیما در حالی که این پرواز به دلیل آن همه چیز اتفاق می افتد در حال حاضر.”

VidMob کامپیوتر چشم انداز تجزیه و تحلیل شامل 37,000 تبلیغات که زد در Facebook و Instagram بین Jan. 13 مارس 4. داده ها تقسیم شده است آزادانه به سه دوره بر اساس مجزا تغییر در روند وقوع: در اوایل COVID-19, شیوع و مستند.

این شرکت برای اولین بار به اطلاع نوسانات بزرگ در خلاق سلیقه به عنوان بازاریابان و مصرف کنندگان در تلاش برای تنظیم به یک جدید قرنطینه محدود و شیوه زندگی است. قبلی گزارش ماه گذشته دریافتند که تصاویر از تماس انسان در رسانه های اجتماعی تبلیغات در حال حاضر به شدت کاهش یافته است که از اواخر ماه مارس است. و با میانگین ساعت رفت و آمد راه را به پایین و بیشتر تقاضا برای فرار از واقعیات, انواع پادکست مردم در حال دانلود هستند همچنین در فاز یکی دیگر از معیارهای شرکت در بر داشت.

“من فکر می کنم مارک هنوز هم احساس ضعف” Bohn گفت. “شما چه می گویند ؟ چه فرهنگی در نقطه ؟ چه مناسب است? زمانی که طنز است قابل قبول ؟ برندهای بسیار اشتباه, به طور طبیعی چگونه به بخشی از گفتگو و احساس نمی شوم در مورد آن و یا عجیب و غریب و یا احساس ناشنوا تن. آن را بسیار خوب خط.”

در حالی که ترس و وحشت و نگرانی نیست کلمات یک معمولا همکاران با نام تجاری موفق-ساختمان Bohn گفت: یک راه وجود دارد به کار این تم ها به بازاریابی در حالی که هنوز هم حساس بودن به بیننده سلامت روان و نه در آینده به عنوان ترس.

“این نشانه ای از بار” او گفت:. “من فکر می کنم مارک نباید دعا در ترس ما البته. آنها نیاز به توان واقعی خود را با نام تجاری, و من فکر می کنم اکثر برندها می خواهید به دیده می شود به عنوان یک منبع آرامش و الهام بخش و امید و نمی توان reenforcing احساسات منفی است. اما درک آنچه احساس می کند tonally مربوطه است که واقعا مهم برای علامت های تجاری.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>