Fear and Loathing in Mumbai

در چهارمین صفحه از رمان کم نویسنده Jeet Thayil مراحل خارج از مجموعه مقالات ارائه این پرانتز مقدماتی زنگ زدن برخی از زنگ ها: “(این زنگ یک فال و آنها حلقه بیش از یک بار در این داستان است.)” آن را همیشه مفید برای خواننده هنگامی که نویسنده می گوید آن را مستقیما هر چند وقتی که می آید به تم آن Thayil را bombastic کتاب کمی نیست دقیقا ، به هر حال من متوجه نشدم هر زنگ زنگ.

کم است و یک نسل از دست رفته آخر هفته, چارلز جکسون فراوان و هولناک رمان اعتیاد به الکل. این داستان یک مرد مبارزه با مواد مخدر-addled اقامت در بمبئی پس از خودکشی همسرش. عنوانی lowness است که نه تنها بیماری است که در آن شخصیت ما دومینیک Ullis خود را میبیند و یا دام خود را در اواخر همسر و افسردگی است. همچنین این بیماری است که در آن بشریت ساکن معکوس a state of grace: “او آن را به نام ‘پایین.’ آن بود که ثابت در زندگی خود. “من همیشه قادر به دسترسی کم,’ او گفت: اگر آن را به عنوان یک منبع و یا یک کشور. “من همیشه بازگشت به پایین است.'”

پایین توسط Jeet ThayilFaber & Faber, 320, pp., $24.95

دومینیک همسر اکی تسلیم به دولت کم اما نیست همه ما در پرتگاه? به عنوان Dominic سوار یک تاکسی به شهر او طول می کشد در Shiv Smarak یک مجسمه از یک هندو warrior-prince است که به هند بزرگترین بنای هر زمان که آن را انجام داده ساخته می شود:

به عنوان روز قیامت یخچال حل شده و اقیانوس ها رشد تنها نکته مجسمه تشریفاتی شمشیر دیده می شود برای یک لحظه قبل از آن بیش از حد رفت. این شهرستان خواهد بود بلعیده زنده است. چرا قاضی یا نگرانی هر یک از آن ؟ شاید غرق بنای تاریخی به یک مرده جنگجو بود به عنوان مهم به عنوان زمین بالاتر یا پناهگاه از طوفان است. آن را ممکن است. هر چیزی ممکن بود در پایان روز.

همه ما سوگوار اگر نه برای یک مرد متاهل پس از آن برای حس ما گونه ممکن است تحمل است. شاید همه ما باید در داروهای مورد حق در حال حاضر.

وجود دارد مقدار زیادی از مواد مخدر در این کتاب به وضوح شرح می دهد: “او در زمان یک لحظه به لذت بردن از طعم های مختلف است که چکیده به پشت گلو خود را پودر شیر, حیوانات tranquiliser مواد شیمیایی و راز ترکیبات او نمی تواند شناسایی.” اما این یک چالش خاص را به تصرف خود احساس مسمومیت و Thayil عاقلانه به تصویر می کشد تغییر آگاهی به عنوان یک شکست در منطق است. دومینیک dozes در تاکسی به بمبئی و هنگامی که او از خواب بیدار روشن نیست چقدر زمان گذشته است. او اجرا می شود به یک دوست قدیمی آنها را به گرفتن برخی از داروهای او از خواب بیدار در یک آپارتمان با برخی از غریبه ها آنها را به صبحانه و ما در یک آشنا-به اندازه کافی سفر قهرمان ما عبور از مسیرهای با همه شیوه ای از کاراکتر ها است.

شما در قهرمان نام خانوادگی Ullis یک اکو از نام لاتین برای اودیسه و کم است به صورت مختصر اودیسه (فقط شمال از 200 صفحه) از طریق معاصر هند است. آن را به خوبی پیموده خاک این ایده از هند به عنوان یک محل که در آن یک روح آسیب دیده ممکن است به دنبال تعمیر. برخورد همه به نظر می رسد اسطوره ای هر چند شاید مهم نیست که اگر نویسنده با هندو یا یونانی-رومی کیهان شناسی. (تنها زمانی این تمثیل احساس برای من روشن بود که دومینیک بازگشت به شهرستان را از سفر به حومه شهر از طریق کرجی آن نوجوان کاپیتان یک نوع شارون.) Thayil همچنین به ما می دهد بیشتر قابل تشخیص touchstones برگرفته از موسیقی پاپ و معاصر, سیاست های جدید اسطوره بشر در تلاش برای فرار از پایین با تعقیب یک بالا.

من احساس کمتر بیمار توسط تصویر از خرناس هروئین (یا در واقع خاکستر خود همسر اواخر جسد) از رمان را کاهش (یا ارتفاع شما تصمیم می گیرید) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به المپیک حضور:

او اختصاص داده شده به این تصویر از مرد به او تلخ طنز و حس بی پایان شکایت…. چه اتفاقی می افتد اگر او بودند به ترک صحنه ؟ چه خواهد Ullis نداریم ؟ مانند بقیه جهان او بیبهره خواهد بود. او را مجبور به رفتن به ناتوانی. تحقق زده او را با نیروی کامل از نبوت: رئیس جمهور آمریکا تندرستی آسیب دیده خود را. او امیدوار بود وجود دارد برای اقامت در داخل یا خارج از دفتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بافندگی در طول سفر قهرمان یک شیاد تقریبا الهی است. من می توانم بدون او انجام در اینجا است که می گویند که Thayil نیست بر روی چیزی. آن را بیشتر به یک اندازه از خود من تمایل به یک داستان است که هر دو روشن و ارائه می دهد یک دریچه فرار از آن است. در طول مست ramblings از طریق بمبئی, Dominic یاد می گیرد “برای دیدن زندگی به عنوان مختصر و شگرف تجلی هر یک شایسته محبت و توجه است.” من مطمئن هستم که من با شما موافقم هر چند که عبارتند از کسانی که در Thayil کلمات “یک endearingly بی کفایت جنایی جمهور.”

مواد مخدر و ارتباط grotesquerie—گه و استفراغ و کلی بد رفتار نمی تواند مبهم به آنچه است که اساسا یک داستان در مورد عشق و از دست دادن. لحن کتاب بسیار بیش از این بالا که همه آن را احساس می کند بیشتر شبیه به استعاره از آن است که از یک تصویر واقعی از چیزی. فاصله گرفتن پرانتز در کنار من در بالا ذکر شده و یک زن و شوهر از دیگر مشابه می شکند در روایت حرکت هستند اکتشافی در زره آشکار کم به عنوان استادی که البته تمام کتاب هستند.

رمان نتیجه گیری می کند جای تعجب است. تب رویا می شکند و Thayil به ما می دهد چیزی برای نگه داشتن بر روی یک وعده از شادی و افزایش دریاها وجود. اگر من بی حرکت توسط قهرمان داستان را در آغوش فراموشی من بود با این وجود تحت تاثیر قرار چگونه او همچنان به ارسال پیام های متنی به همسر مرده اش است. من نمی توانم تصور bingeing با مواد مخدر, اما من می توانم تصور انجام آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de