پدرانه می شود مدال دیگر توسط برخی از عنکبوت Studios

فقط به عنوان در ایالات متحده بود شروع به واکنش نشان می دهند به گسترش coronavirus دو شرکت های رسانه ای شدند و قرار دادن نکات تکمیلی در ادغام است. در روز پنج شنبه برخی از عنکبوت Studios به دست آورد پدرانه دیجیتال یک سایت در راستای پدران ایجاد یک نمونه کارها از شرکت های رسانه ای است که به طور موثر “قفل کردن پدر و فضا” گفت: Vinit Bharara بنیانگذار و مدیر عامل شرکت برخی از عنکبوت استودیو که در حال حاضر شامل ترسناک مامان و بابا.

“بسیاری از قبل باید با تمرکز بیش از حد بر روی یک جنبه تمرکز فقط بر روی بارداری یا بچه به جای پدران” Bharara گفت. “نظر ما این است که بازار بسیار بزرگ و کلی نگر.”

شرایط مالی برای همه سهام معامله اعلام نشده است. قرارداد جدید اعلام شد پس از یک سال که در آن بسیاری از رسانه های دیگر سازمان ها رفت و از طریق ترکیب و ادغام.

این دو شرکت مورد بحث ادغام برای ماه, اما آن را به ثمر فقط به عنوان COVID-19 شروع به ساخت امواج در سراسر صنعت و جهان است.

“حتی اگر بقیه جهان رو کمی rocky ما متعهد به این ایده که … در یک سفر طولانی مدت وجود دارد رفتن به اختلال” گفت: Michael Rothman مدیر عامل و بنیانگذار پدرانه. “و از این قرار است که اعتقاد به آزمون.”

Rothman خواهد ماند به عنوان مدیر عامل شرکت پدرانه و پیوستن به برخی از عنکبوت Studios به عنوان evp به عنوان “اکثریت” از پدرانه کارکنان Bharara گفت.

در سال گذشته مجموع درآمد این دو شرکت به $35 میلیون Bharara گفت و او امیدوار است برای به دست آوردن نزدیک به 50 میلیون دلار با پدرانه این سال است. بیشتر مالکیت و ادغام و ممکن است در افق گفت: Rothman که می بیند “مقدار زیادی از فرصت بازی در این فضا است.”

شرکت ها را ترکیب فضاهای کاری در برخی از عنکبوت استودیو دفاتر در نیویورک Bharara گفت. با وجود منابع مشترک پدرانه را حفظ منحصر به فرد خود را صدا.

“ما در حال تلاش برای ادغام همه چیز و آب آن را. این واقعا مهم است که به نگه داشتن آن سس مخصوص ادامه” Bharara گفت.

قانون و سیاسی مبتنی بر شرکت های صوتی کافه قبلا بخشی از نمونه کارها بود اما چرخید به عنوان شرکت خود را در رابطه با ادغام Bharara گفت: قرار دادن برادر خود Preet Bharara سابق سابق آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک در اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im