پدر مشکوک در مجموعه ای از فروشگاه های خرده فروشی منازل به قصد سرقت

یک پدر و پسر هستند در بازداشت پلیس می گویند که آنها در ارتباط بودند به یک سری از منازل به قصد سرقت در فروشگاه ها در دره لاس وگاس.

هارون Deaton, 46, و پسرش چارلز 20 ساله دستگیر شدند, مارس 20 در انواع جنایت و ناخالص بزه اتهامات از جمله شش فقره هر یک از grand larceny و سرقت.

با توجه به اداره پلیس شهری گزارش بازداشت پلیس بودند به نام Dec. 15 به باشگاه سام 7175 بهار, کوه, جاده, بررسی یک شبه سرقت. ابزار مورد استفاده برای شکستن پشت سر گذاشته شد, به طور مشابه به دیگر حوادث اخیر این گزارش گفت:.

منازل به قصد سرقت در دسامبر. 1 در سرگرمی لابی فروشگاه در 6361 N. دکتور بلوار. و 4955 S. Fort Apache جاده, در علاوه بر این به یک باشگاه سام در شمال لاس وگاس در دسامبر. 15 تا به حال مشابه صفات مانند استفاده از یک نوار کلاغ این گزارش گفت:.

کارآگاهان با استفاده از تلفن همراه سوابق برج در نزدیکی مکان های فروشگاه و مرتبط با دو شماره که متصل به زمان چهار منازل به قصد سرقت.

بیشتر تحقیق مرتبط با یکی از اعداد به منازل به قصد سرقت در فروشگاه هدف در مارس 2019 که برای چارلز Deaton دستگیر شد و به اتهام این گزارش گفت:.

زمانی که پلیس آمد برای Deatons مادر محققان گفت که او می دانست که شوهرش و پسر, مادر و نوجوانان پسر بودند ارتکاب جرم و نوجوانان مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک مواظب و این موارد گرفته شده برای ذخیره سازی بسیاری در 9400 بلوک غرب راسل جاده ها است. این stolem اقلام و سپس آن را به فروش در eBay.

هارون و چارلز Deaton هر حال برگزار شد 50.000 دلار اوراق قرضه. آنها برنامه ریزی شده به نظر می رسد برای یک جلسه مقدماتی روز شنبه در منطقه ای در مرکز عدالت.

تماس با تونی گارسیا در [email protected] یا 702-383-0307. Follow @TonyGLVNews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>