تصادفات منجر به مرگ در نوادا جاده ها کاهش نزدیک به 50 ٪ در ماه مارس

تصادف مربوط به مرگ و میر در نوادا کاهش یافته و تقریبا 50 درصد در ماه مارس در میان موظف ایالت COVID-19 اپیدمی خاموش کردن.

وجود دارد 12 تصادفات منجر به مرگ در نتیجه به عنوان بسیاری از مرگ و میر در نوادا جاده ها در ماه مارس به پایین 48 درصد از مارس 2019 23 مرگ و میر با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت امنیت عمومی.

“با کاهش حجم ترافیک در دفتر ایمنی ترافیک بود و انتظار کاهش در مرگ و میر در ماه مارس گفت:” اندرو بنت امنیت عمومی می شود. “متاسفانه نوادا هنوز هم با تجربه 12 مرگ و میر ما در جاده. این مرگ و میر عمدتا به دلیل عدم استفاده از کمربند ایمنی استفاده اختلال و سرعت. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به کم کردن تمرکز بر روی جاده و رانندگی و هوشیار است.”

بنت گفت: همه 12 از مرگ و میر قابل پیشگیری بودند و به طور مستقیم مربوط به رفتار انسان است.

با وجود کاهش چشمگیر در ماه مارس سال 2020 است که هنوز هم در نزدیکی سطح دیده می شود از طریق مارس سال گذشته است. شده اند وجود دارد 61 تصادف مربوط به مرگ و میر در سال 2020 فقط دو پشت 63 دیده می شود از طریق مدت زمان مشابه سال گذشته است. سی و چهار نفر از مرگ و میر رخ داده در wrecks در شهرستان کلارک.

“بر اساس از دو ماه در سال 2020 ما باید مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود” بنت گفت. “حرکت رو به جلو آن را حیاتی است که در مجموع به عنوان یک دولت ما تمرکز در رانندگی ایمن و پیاده روی بهترین شیوه. همه با هم می توانیم کمک به کاهش و از بین بردن ترافیک مرگ و میر.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>