معروف خوشحال فنلاند است آشکار اسرار خود را به جهان

بینش کلیدی:

  • فنلاند بود فقط نام شادترین کشور جهان برای سومین سال در یک ردیف.
  • هنگامی که سفر می کند, رزومه, فنلاند منحصر به فرد قرار برای بازدید کنندگان چه خواهد بود به دنبال.

در میان روزانه سیل از افسرده عناوین که Covid-19 آورده مردم در سراسر جهان فنلاند می خواهد به همه چیز روشن است.

در یک کمپین جدید معروف خوشحال نوردیک ملت های اسرار خود را با جهان, در حالی که همه یادآوری مسافران که زمانی که جهان امن تر است فنلاند دارای اتاق به پرسه زدن.

با عنوان “اجاره فین” در این کشور است (عملا) صادرات خود را چشم انداز در خوب بودن با ارتباط مردم با روزمره فنلاندی که شما به عنوان شادی راهنماهای آشکار “چیزهای کوچک است که ما احساس آرام و خوشحال است.”

این دانش است که بقیه جهان قطعا می تواند از بهره مند شوند: برای سومین سال در یک ردیف در سال 2020 در فنلاند در صدر فهرست شادترین کشورهای جهان در سازمان ملل متحد جهان شادی گزارش.

شادی راهنماهای آغاز خواهد شد های عقل خود را در livestreams شروع این هفته و در ادامه از طریق ژوئن. بینندگان نیز اعمال می شود به صورت مجازی در یک جلسه.

بینندگان نیز از شنیدن معروف فنلاندی مانند گرفتن یک شب به “خوردن با یک فین” در کنار Michelin آشپز Sasu Laukkonen یا یادگیری چگونه به “آرامش با یک فین” که ویژگی های تبادل نظر و ارائه در سونا است که بیننده می تواند تکرار در خانه با یک سطل آب یخ و یک حوله.

به “اجاره فین” کمپین عرضه در سال 2019 زمانی که گردشگران می تواند “رزرو” یک فین برای یک روز برای دریافت کامل تجربه زندگی در فنلاند. برای سال 2020 مجازی به روز رسانی شد مورد نیاز داده شده در سراسر جهان محدودیت های مسافرتی.

این هم شبیه به قبلی تلاش از فنلاند ، در سال 2016 سوئد, گردشگری, انجمن زد “تماس با یک مرد سوئدی” کمپین که شامل یک خط اتصال مردم با سفیران برای شمال کشور اروپایی است. که شیرین کاری در زمان خانه مستقیم Grand Prix در جشنواره کن.

اگر چه خلق و خوی از جهان—نه به ذکر است تبلیغات صنعت نیست دقیقا شاد در حال حاضر پیدا کردن راه هایی برای شاد بودن هرگز مهم تر بوده است.

“هنگامی که ما برنامه ریزی این بودیم کمی مردد اگر این یک زمان مناسب برای صحبت در مورد شادی” گفت: Heli Jimenez مدیر ارشد بین المللی بازاریابی در کسب و کار در فنلاند. “ما احساس می کنیم که شادی معنا نیست که شما در حال لبخند زدن در همه زمان ها. این آرامش درونی. حتی در دوران سخت ما می توانید از طریق.”

تا آنجا که چه نوع از مخاطبان این کمپین جهانی امیدوار به جذب Jimenez گفت: آنها با هدف قرار دادن تجربه مسافران با علاقه به طبیعت است. بسیاری از فنلاند گردشگری آن از کشورهای همسایه مانند سوئد و روسیه پس از چین و بریتانیا و ایالات متحده آمریکا

در سال گذشته کمپین یافت مخاطبان در برزیل حتی اگر این کشور آمریکای جنوبی نبود هدف قرار دادند.

دیگر کشورهای اروپایی باید به یاد مسافران که آثار خود را هنوز هم وجود دارد پس از Covid-19 می گذرد مانند کشف ایرلند breathy و شاعرانه “من باز خواهد گشت” کمپین. هلند یکی دیگر دست ساخته شده است که همان تصمیم گیری به عنوان عمده ترین مقصد (از جمله نیویورک) مصرف کنندگان دیجیتال تورهای از جاذبه های معروف مانند ون گوگ موزه Rijksmuseum.

تا آنجا که چگونه این کشور را قضاوت کمپین موفقیت Jimenez گفت که کسب و کار فنلاند شد نظارت بر ترافیک به این کشور وب سایت گردشگری. و بین المللی که سفر می کند از سر او معتقد است فنلاند خواهد بود دقیقا همان چیزی گردشگران می خواهید.

“ما هوای پاک, پاک, آب; ما شلوغ نیست,” او گفت:. “هنگامی که مردم شروع به سفر ما معتقدیم آنها به دنبال اتاق به پرسه زدن. مردم را پیدا خواهد کرد که جذاب در مورد فنلاند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>