معروف پوستر فیلم فقط برخی از فاصله اجتماعی برای سال 2020

اقامت در خانه سفارش شده است نهاد تقریبا در هر کشور در سراسر کشور به عنوان COVID-19 virus گسترش می یابد و با اضافی که کوچ مردم باید بازبینی بسیاری از فیلم های کلاسیک و لذت گناه.

شاید شما به تماشای Thelma & Louise? The Blues Brothers? Bill & ted’s Excellent Adventure?

آنچه در مورد فقط…تلما? و یا به سادگی بلوز برادر ؟ می خواهم به بررسی لایحه عالی ماجراجویی ؟

اینها فقط تعداد کمی از این دو محور فیلم که پوستر شده اند reimagined توسط ذهن خلاق در کنتاکی آژانس Cornett به عنوان یک راه ترویج اجتماعی فاصله. با الهام از لس آنجلس آژانس Activista که در زمان کلاسیک آلبوم را پوشش می دهد و تقسیم bandmates با شش پا و طراحان در زمان خود بهترین عکس در پیرایش پایین تماس بگیرید ورق.

“من فکر می کردم که واقعا سرگرم کننده بود و آن را موجب ایده برای انجام کاری مشابه با فیلم یاد duos اما با حذف یکی از شخصیت گفت:” روید Hiler اجرایی, مدیر خلاق در Cornett. “من انداخت ایده به تیم خلاق ما در شل و آنها شروع به پریدن کرد بیش از آن.”

شیدا مباشر, لورا تاجر جان Herskind و دیوید Loaiza آمد تا با 12 مختلف پوستر فیلم که برجسته تنها یک بازیگر. وجود دارد Will Smith برگزاری آن را برای پسر بد. جان چو فتح خود را سنگسار ناشی از ولع مصرف در Harold Doordashes قلعه سفید. و پس از آن وجود دارد و بن استیلر است که نمی توان یک شریک در جرم و جنایت در Starsky (اما قفل در ژانر “او مرد” یک دستوری ارتقا از نسخه اصلی “آنها مرد”).

Hiler گفت: تیم هدف این بود که تقسیم duos اما برخی از فیلم با بزرگتر ریختگی بیش از حد خوب به تصویب. Chevy Chase است که یک حزب از یک ترویج “چه می تواند به شده است” National lampoon’s staycation هستید. در میان برفی پس زمینه, Kurt Russell است “می آیم” تا اینجا با یک لعنت دلیل خوب است.” او است…از نفرت یکی.

برای چندین سال Hiler را عجیب و غریب کار و آگهی های مجاور antics شده اند تولید توجه خود آژانس است. او از جمله در سال 2019 را Adweek خلاق 100 با تشکر از پروژه های شخصی و کار بر روی مشتریان مانند Lexington آژانس گردشگری VisitLEX—کسی که با او ایجاد همه چیز از بوربن استتار به “شیهه اسب SMR” آرامش تصویری شامل یک اسب است.

Hiler نیز به دست آورد کشش آنلاین خود در نظر گرفته شده-برای-رفتن-ویروسی جعلی آگهی (از جمله “رنگین کمان, اتوبوس, کلب” که ادعا می شود یک گروه “صرفا به صورت مستقیم از مردان که می خوام همراه با دیگر مردان راست و تظاهر به گی برای یک ساعت یا بیشتر.” و اجازه دهید فراموش نکنید beardvertising.

او گفت: دوره قرنطینه ثابت کرده است جای تعجب موثر در جرقه برخی از ایده های جدید و راه های همکاری.

“این خنده دار است قبل از COVID-19 من واقعا هرگز به جلو نگاه به جلسات” او گفت:. “در حال حاضر من همه چیز در مورد آنها, من واقعا فقط عشق اتصال و دیدن هر چهره. هر کس است که با همکاری خیلی خوب و پمپ به کمک و مسائل است.”

Hiler گفت: آژانس COVID-19 پروژه ها متوقف نخواهد شد با احمقانه پوستر فیلم. آژانس در حال حاضر در حال کار بر روی ایده هایی برای “سازمان ملل متحد فراخوان جهانی برای معماران و طراحان-کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19” یک ابتکار به دنبال هنرمندان برای کمک به ترجمه “مهم بهداشت عمومی پیام به کار است که درگیر خواهد شد و اطلاع رسانی به مردم در سراسر فرهنگ های مختلف, زبان, جوامع و سیستم عامل است.”

“ما برخی از ایده های خوب دم که به عنوان” Hiler گفت.

لذت بردن از ریک. خواهیم دید بله بعد Morty.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>