خواسته های خانواده بازداشت 2 ماه پس از پسر کشته در گرجستان

ساوانا, Ga. — پدر و مادر از یک مرد سیاه پوست کشته شده در یک تعقیب توسط دو مرد مسلح با اسلحه به نام فوری برای دستگیری پنج شنبه به عنوان آنها مواجه چشم انداز انتظار یک ماه یا بیشتر قبل از گرجستان هیئت منصفه می تواند در نظر آوردن اتهامات عنوان شده علیه.

تورم اعتراض بیش از Feb. 23 تیر اندازی از Ahmaud Arbery شدت پس از یک تلفن همراه تصویری که وکلا برای خانواده اش می گویند نشان می دهد قتل آنلاین ظاهر سه شنبه. زیر این ویدئو را انتشار یک جمعیت زیادی از تظاهر کنندگان در راهپیمایی در محله که در آن Arbery کشته شد و دولت افتتاح شد تحقیقات خود را که فرماندار و دادستان کل متعهد به حمایت از. مردانی که دنبال Arbery گفت: پلیس به آنها مشکوک او متعهد اخیر سرقت.

Arbery را واندا کوپر جونز به خبرنگاران گفت: چهارشنبه او معتقد است که او 25 ساله و پسر “فقط برای روزانه خود را تنه زدن” در یک محله در خارج از شهرستان بندر Brunswick. او نیست به تماشای ویدئو.

“من تو را دیدم من پسر به دنیا می آیند” جونز گفت. “و دیدن او ترک دنیا آن چیزی نیست که من می خواهم برای دیدن همیشه.”

هیئت منصفه به دنبال

بازداشت شده اند ساخته شده و یا اتهامات در زمینه ساحلی Glynn شهرستان بیش از دو ماه پس از قتل است. خارج دادستان مسئول این پرونده گفت که او می خواهد یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا اتهامات جنایی ضروری می باشد. که نمی خواهد اتفاق می افتد حداقل تا اواسط ماه ژوئن پس از گرجستان دادگاه باقی می ماند تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus.

وکلای مدافع برای Arbery خانواده گفت: پدر و پسر که باید اذعان کرد در گزارش پلیس گرفتن اسلحه و دنبال Arbery در یک کامیون پس از دیدن او در حال اجرا در محله خود را باید دستگیر شود در حال حاضر قبل از هیئت منصفه تصمیم می گیرد که آیا به متهم و آنها را به عنوان اغلب اتفاق می افتد در پرونده های جنایی.

“این مردان بودند و اوباش بودند پوسه و آنها انجام یک مدرن مجازات در وسط روز” گفت: Lee مریت یک وکیل برای Arbery مادر.

با توجه به حادثه گزارش ظ توسط Glynn شهرستان پلیس Arbery به ضرب گلوله کشته شد و پس از دو خال خال او را در حال اجرا در محله خود را در یک بعد از ظهر یکشنبه. گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسر بالغ فکر دونده همسان شرح کسی گرفتار در دوربین های امنیتی ارتکاب اخیر شکستن در محله. آنها مسلح خود را با اسلحه قبل از گرفتن یک کامیون به دنبال او.

پدر گفت: پسر تراویس McMichael کردم از کامیون با برگزاری یک تفنگ ساچمهای و Arbery “شروع به خشونت و حمله.” او گفت: Arbery به ضرب گلوله کشته شد به عنوان دو نفر جنگیدند و بیش از تفنگ ساچمهای با توجه به گزارش پلیس.

پس از Arbery به ضرب گلوله کشته شد به گزارش پلیس می گوید: گرگوری McMichael تبدیل شده او را بر روی پشت خود را به دیدن اگر او مسلح بود. این گزارش می گویند که آیا او تا به حال یک سلاح.

شماره تلفن های ذکر شده برای گرگوری McMichael قطع شده است. آسوشیتد پرس می تواند بلافاصله پیدا کردن یک تلفن لیست برای تراویس McMichael.

تلفن همراه ویدئو در ابتدا نوشته شده توسط Brunswick ایستگاه های رادیویی نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن در سمت چپ جاده. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او. یک مرد که در داخل وانت را بستر و دیگری ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

تام Durden منطقه وکیل منصوب به نظارت مورد کاهش یافته است به نظر سه شنبه وقتی پرسیده شد که اگر در این ویدئو به تصویر می کشد Arbery تیراندازی.

گرجستان دفتر تحقیقات رو درگیر چهارشنبه پس از Durden درخواست به این سازمان کمک کند. GBI مدیر ویک رینولدز گفت که او اختصاص داده شده سه نظارت بر سطح عوامل به صورت.

“من می دانم که احساسات در حال اجرا هستند در این جامعه و در آنها در حال اجرا بالا در سراسر این ایالت” رینولدز در بیانیه ای گفت:. “و آخرین چیزی که هر کسی می خواهد به انجام است را گسترش ما هر صبر و شکیبایی است. اما من نیز می دانم که این تحقیقات باید به درستی انجام می شود.”

گرجستان قانون می گوید که یک فرد می تواند کشتن در دفاع از خود “تنها اگر او منطقی معتقد است که چنین نیروی لازم برای جلوگیری از مرگ یا جراحت بدنی … و یا برای جلوگیری از کمیسیون اجباری جنایت.” این قانون همچنین می گوید کسی که باعث حمله و یا عمل به عنوان “متجاوز” نمی تواند ادعای دفاع از خود.

مریت وکیل برای Arbery مادر گفت: وزارت دادگستری ایالات متحده نیز باید بررسی مرگ به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

“اف بی آی گفت: این کمک گفت:” وزارت دادگستری سخنگوی مت لوید “و به عنوان پروتکل استاندارد ما مشتاقانه منتظر به کار با آنها باید اطلاعات به نور آمده بالقوه فدرال نقض.”

فرماندار پشت کاوشگر

کالیفرنیا ، برایان کمپ اواخر روز سه شنبه خود را انداخت پشتیبانی که در پشت کاوشگر. او در توئیتر خود نوشت: “گرجی شایسته پاسخ. دولت اجرای قانون آمادگی خود را برای اطمینان در خدمت عدالت است.”

گرجستان دادستان کل کریس کار نیز یک جمهوری خواه صحبت کردن به عنوان به خوبی.

“بر اساس فیلم ها و گزارش های خبری که من را دیده اند, من عمیقا با حوادث اطراف عکسبرداری از Ahmaud Arbery,” Carr در بیانیه ای گفت. “من انتظار عدالت به اجرا به عنوان سریع که ممکن است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری و همچنین وزن در. “ویدیو روشن است: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد” بایدن توییتی با اشاره به مرگ به عنوان یک “قتل است.”

Jackie Johnson, دادستان منطقه برای Glynn شهرستان recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael مشغول به کار به عنوان یک محقق در دفتر او. بازنشسته و از یک سال پیش. جورج Barnhill, برای اولین بار در خارج از دادستان در مورد پا کنار در اواسط ماه مارس در خواست Arbery خانواده. Barnhill یک پسر است که با این نسخهها کار به عنوان دستیار دادستان برای جانسون.

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو در واشنگتن کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net